Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Koristio sam i nisam našao.
Budite ljubazni pa napišite, ako nije problem.
 
Imam na ultri, samsung smart view futrolu, i primetio sam u zadnjih nekoliko dana, da kasni sa aktiviranjem telefona kad je otvorim. Sta moze biti?
 
Jesu li još nekome pokvarili kamere na S23? Čekam da ostanem jedini kome kamera na S23 radi isto kao i prvog dana - perfektno
 
Nikakav kvar ja ne primecujem. Meni je kamera od starta bila sasvim ok.
 
Ma vi ne vidite dobro 😜😁
 
Evo jedna sa izleta. Bez ikakvih podešavanja, samo automatika:
1000008630.jpg
 
Ja sam uzeo u galeriji u prodavnici opreme pored samsung oficijelne radnje, neki lokal mobil nesto zeleni je logo... Kontao sam da bude privremena ali evo godinu dana se nije pomerila. 2000 sam platio
 
Kod koga uzeti dobru foliju za ekran, ne staklo?
Ja sam stavio mobile outfitters foliju i sve je super vec mesecima,nista se nije promenilo. Jedina sitna mana je sto nekad olovka zna da preskoci na toj foliji, kao da zapne negde, ne ide glatko kao kad je ekran bez icega. Ali to je minimalno, kad se naviknes i prilagodis ugao olovke po ekranu, nema problema.
 
Pada mi napamet fiks ideja da zamenim s23 obican za Plus model, zbog baterije. Nije mi tako losa na obicnom, ali koliko bi realno bila bolja na plusu? Nisam neki heavy user cesto radni dan zavrsim na 40%, a kad ne radim nekad ga dopunjujem u toku dana .. hmm...
 
Kao neko ko ima S23+ par meseci mogu samo da ga pohvalim sto se tice baterije, prelazim uskoro na S24U tako da ce ovaj uskoro na oglase🙂
 
Slabo ih i ima na oglasima...
 
^Upravo tako. Ja sam duže vreme jurio da kupim sebi jedan primerak.
Problem je što su jako blizu sa cenom kao Ultra. Na kraju sam odustao (i verovatno se za....o) i prednaručio S24 plus.
Mada pošto još uvek nije stigao, ukoliko recenzije ne budu baš sjajne dok ne stigne a pritom se pojavi neki povoljan S23 plus možda i odustanem.
 
Meni nije toliki problem cena koliko velicina... I plus mi se cini velikim ali opet baterija ako je bolja nego na obicnom razmisljam da menjam...
 
Ja sam uzeo u galeriji u prodavnici opreme pored samsung oficijelne radnje, neki lokal mobil nesto zeleni je logo... Kontao sam da bude privremena ali evo godinu dana se nije pomerila. 2000 sam platio
Foliju sam stavio u Galeriji u Samsung radnji, to je ProMobi-eva radnja, bila je nešto manje od 1000 dinara i prezadovoljan sam.
 
Foliju sam stavio u Galeriji u Samsung radnji, to je ProMobi-eva radnja, bila je nešto manje od 1000 dinara i prezadovoljan sam.
Koju foliju si stavio za 1000 dinara? Ja sam stavio mobile outfitters, ali pocela malo da se odlepljuje sa strane, verovatno od Nillkin futrole...za sada drzi dobro, jedino tu na levoj strani malo odlepila
 
Oni seku/lepe foliju po meri.
AliExpress hidrogel folije su istog kvaliteta kao i sve te od hiljadu i par hiljada dinara. Ako ćeš foliju, potpuno je suludo plaćati je više od tih par dolara, slažem se sa @zoreli_
 
Samo od folije pricate...tj pisete...strasno :D :D

Meni od letos traje alixprea folija na ultri i otisak radi, 90% pogadja..cena/kvalitet kao saomi i skoda 😂 najbolje za ulozene pare
 
Ja koristim staklo i isto sam zadovoljan za te pare koje kosta nema bolje i jos je ono privacy fazon 😁
 
Samo od folije pricate...tj pisete...strasno :D :D

Meni od letos traje alixprea folija na ultri i otisak radi, 90% pogadja..cena/kvalitet kao saomi i skoda 😂 najbolje za ulozene pare
O čemu bi da pričaju kad telefon radi perfektno.
 
Nazad
Vrh Dno