Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Pretpostavljam da svi fotkate u auto modu?
Ja sam recimo ugasio "scene optimizer" i fotkam samo u PRO modu-u.
Boje su mnogo realnije i barem u uslovima dobrog osvetljenja GCAM nije potreban uopste.
 
Takvo je stanje na skoro svim flagship uređajima sem pixela primer ovaj video. Da ne započinjem raspravu bespotrebno.

AGC8.8.224_V8.0_samsung.apk BigKaka developer a config je od JavavSabr test verzija neka, ovde je stavio v31 zadnju stabilnu.
Ali tu je sve za mali s23 a do v20 je s23u koliko vidim. Ubacio sam kod mene, pa ce da vidimo za dalje, ali vec sada se vidi da pravi fotke koje ubijaju stock.
Ubacimo svi Gcam i idemo da iscepamo i S24U :ROFLMAO:

I necu da vas lazem, ne znam da li se secate kada sam pricao da me telefon pravi debljim u licu kada je u auto modu (tipa slikam samog sebe u velikom ogledalu). Samo kada snima video zapis sve je normalno inace ovako katastrofa... 🤦‍♂️ 😁
Postproces slike je ocajan i tu on me pravi u 🐖:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Postproces slike je ocajan i tu on me pravi u 🐖:ROFLMAO::ROFLMAO:
Mislim da ti subtilno govori da moras da smrsas 😂
Ali tu je sve za mali s23 a do v20 je s23u koliko vidim.
Tako je, S23 obican ima jako losu podrsku za gcam. Em je los senzor em je zakljucan pa je pola opcija onemoguceno u gcam-u. Samsung je izbacio api i podrsku za neke osnovne stvari pa dosta ljudi izbegava da uopste pravi config za base jer ne vredi.

UW i 3x su iste kamere kao na ultri i tu ces barem videti veliku razliku.
 
Mislim da ti subtilno govori da moras da smrsas 😂
Probaj i videces o cemu ti pricam. Jedno je sta prikazuje telefon u aplikaciji od kamere a drugo u galeriji. Cime slikas idi da vidis sliku u galerji i videces magiju.Mislim bukvalno kako drzis telefon u ruci ispred ogledala cime si slikao odma idi u galeriju i magija se desava samo na licu 🤦‍♂️ 😁
 
Ali tu je sve za mali s23 a do v20 je s23u koliko vidim. Ubacio sam kod mene, pa ce da vidimo za dalje, ali vec sada se vidi da pravi fotke koje ubijaju stock.
Ubacimo svi Gcam i idemo da iscepamo i S24U :ROFLMAO:

I necu da vas lazem, ne znam da li se secate kada sam pricao da me telefon pravi debljim u licu kada je u auto modu (tipa slikam samog sebe u velikom ogledalu). Samo kada snima video zapis sve je normalno inace ovako katastrofa... 🤦‍♂️ 😁
Postproces slike je ocajan i tu on me pravi u 🐖:ROFLMAO::ROFLMAO:
Mnogo je zauzet ima 3k članova u grupi na telegramu pa ga svako smara tu ubrajam i sebe. Evo je verzija 31 ali je bolje verziju 26 da ubaciš i proveriš u podešavanjima za glavnu kameru da li koristi njegov noise model.
Tako je, S23 obican ima jako losu podrsku za gcam. Em je los senzor em je zakljucan pa je pola opcija onemoguceno u gcam-u. Samsung je izbacio api i podrsku za neke osnovne stvari pa dosta ljudi izbegava da uopste pravi config za base jer ne vredi.

UW i 3x su iste kamere kao na ultri i tu ces barem videti veliku razliku.
Senzor i nije toliko loš koliko je izostanak podrške od samsunga te nema pravog HDR i kažu da je sočivo na običnom lošije u odnosu na plus verziju. Ali i ovo je dovoljno pomoću štapa i kanapa da ugazi stock kameru.
 
Poslednja izmena:
Mnogo je zauzet ima 3k članova u grupi na telegramu pa ga svako smara tu ubrajam i sebe. Evo je verzija 31 ali je bolje verziju 26 da ubaciš i proveriš u podešavanjima za glavnu kameru da li koristi njegov noise model.
Pa nisam video da v31 ima za S23U, pa sam ubacio v20.. Cini mi se to je poslednje za ultru
 
Probaj i videces o cemu ti pricam. Jedno je sta prikazuje telefon u aplikaciji od kamere a drugo u galeriji. Cime slikas idi da vidis sliku u galerji i videces magiju.Mislim bukvalno kako drzis telefon u ruci ispred ogledala cime si slikao odma idi u galeriju i magija se desava samo na licu 🤦‍♂️ 😁
hahaha ma zezam se, znam. isprobavao sam kod sebe kad si pisao o tome, nekad je zezalo, nekad ne, nemam pojma šta i zašto.

ali s obzirom da isključivo koristim gcam, nisam se previše udubio u problem 🤣
 
Neka neko napise na PM ako ima nekog pouzdanog prodavca za S23, jer ocito nisu normalni s cenama nasi legalni prodavci, S24 jefiniji (u preorderu) od S23...
 
Mislio sam da je običan 23 u pitanju. Za Ultru imaš v32 .
Mislim da cu ipak da koristim verziju v8, jer pravi slike u 15mp rezoluciji sa glavnim senzorom i bogami drasticne su razlike naspram v9 verzije, koja slika kao stock kamera tj u 12mp velicini
 
Mnogo je zauzet ima 3k članova u grupi na telegramu pa ga svako smara tu ubrajam i sebe. Evo je verzija 31 ali je bolje verziju 26 da ubaciš i proveriš u podešavanjima za glavnu kameru da li koristi njegov noise model.

Senzor i nije toliko loš koliko je izostanak podrške od samsunga te nema pravog HDR i kažu da je sočivo na običnom lošije u odnosu na plus verziju. Ali i ovo je dovoljno pomoću štapa i kanapa da ugazi stock kameru.
Koja verzija je za s23+?
 
Ja danas skinuo v31 za s23+.
 
Tu razliku u brzini memorije je nemoguće primjetiti, ali ostaje problem prostora 128 a to se već može primjetiti
 
@mk484475 Ne bih pisao da nije tako😇.
 
Nazad
Vrh Dno