Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Settings pa Calls and Messages i odstikliras ovo
 

Prilozi

  • Screenshot_20240723_185909_Viber.jpg
    Screenshot_20240723_185909_Viber.jpg
    107.6 KB · Pregleda: 157
Stavili eu mi juce hidrocel na secenje, sve super ne vidi se, otisak prsta odlican, ok cena...jedino sto kad sam dosao kuci skontao sam da nema rupice za prednju kameru, mada radi ok i bez rupice jednako sam ruzan u oba slucaja i ne koristim je skoro nikada.
Samo sam radoznao, da li je trebala rupica ili ne mora? :)
 

Prilozi

  • Screenshot_20240723_190115_Viber.jpg
    Screenshot_20240723_190115_Viber.jpg
    51.5 KB · Pregleda: 143
Probaj ovo samo isprati korak po korak
(Podesavanja > pa Aplikacije > pa izbor podrazumevanih aplikacija > tu ti pise prvo po redu "apl, za ID i poz.i nepoz. poz" ides tu i obelezis "nista")
 
Људи хвала свима, обрисао сам вибер и инсталирао га поново и сада ми више не излази то срање:eek:
 
Stavili eu mi juce hidrocel na secenje, sve super ne vidi se, otisak prsta odlican, ok cena...jedino sto kad sam dosao kuci skontao sam da nema rupice za prednju kameru, mada radi ok i bez rupice jednako sam ruzan u oba slucaja i ne koristim je skoro nikada.
Samo sam radoznao, da li je trebala rupica ili ne mora? :)
Ja imam foliju iz samsung radnje iz galerije, takodje nema proreza za prednju kameru. Nije mi smetalo do sada
 
А да ли знаш да ми објасниш где конкретно у виберу, ја не могу да провалим од јуче:)

Нису непознати бројеви, сваки контакт већ постоји у телефону. Зато ме и чуди
Vidi ćeš i kad prvi put nepoznati pozove pisaće ti kako se zove onaj ko zove, to jest kako je napisao i viberu.
 
Kod mene u Šidu u jednoj radnji hidrogel folija sa prorezom za kameru sa nameštanjem 1.000 din (odlična) u drugoj radnji imaju Ultimate Shield (kao mikro staklo izgleda) folije po ceni 1.200 do 1.600 sa nameštanjem . Na Aliju su folije za bilo koji tel 2-3$ = 5 kom ...
 
Kod mene u Šidu u jednoj radnji hidrogel folija sa prorezom za kameru sa nameštanjem 1.000 din (odlična) u drugoj radnji imaju Ultimate Shield (kao mikro staklo izgleda) folije po ceni 1.200 do 1.600 sa nameštanjem . Na Aliju su folije za bilo koji tel 2-3$ = 5 kom ...
Da, ali Ali neregistrovana posiljka se ceka par meseci dok se postari smiluju da otvore dzak, i do tad da ce lepak da se osusi a alkoholne kesice da ispare:) +china brand name folije sto sam ja gledao su bile oko 8$ kom nilkin odnosno 14 za 2 baseus.
Narucio sam spigen liquid air case da zamenim nilkin clear (plastican osecaj, mada su dugmici dobri) to mogu sacekati par meseci...
 
Poslednja izmena:
Ja sam svojevremeno za S8 i S10e i S10+ narucivao te UltimateShield folije direktno od njih iz UK. Tad su bile oko 10e i stizale za nedelju dana.

Kad se setim samo muke nacentrirati foliju pod sapunjavom vodom....
 
Iskreno, kad sam uzeo s23 plus, naručio sam sa Alija brend Smart devil (staklo) za zaštitu ekrana i prezadovoljan sam, mislim da je odnos cene i kvaliteta baš dobar, platio sam oko 7-8e, dva komada, dolazi sa okvirom koji pomaže pri instalaciji, nisam imao nikakvih problema. Staklo nije uporedivo sa onim od 1-2e koje sam naručivao do tada, mnogo manje se masti, svaka preporuka.
 
Da, ali Ali neregistrovana posiljka se ceka par meseci dok se postari smiluju da otvore dzak, i do tad da ce lepak da se osusi a alkoholne kesice da ispare:) +china brand name folije sto sam ja gledao su bile oko 8$ kom nilkin odnosno 14 za 2 baseus.
Narucio sam spigen liquid air case da zamenim nilkin clear (plastican osecaj, mada su dugmici dobri) to mogu sacekati par meseci...
Ja imam potpuno drugačije iskustvo , odlične folije koje su stigle za 35 dana od naručivanja ...

Screenshot_20240724_113451_AliExpress.jpg
 
Ja imam potpuno drugačije iskustvo , odlične folije koje su stigle za 35 dana od naručivanja ...
Imam i ja neke od pre par godina za druge telefone i otprilike prva kad se stavi je ok, sto kazes odlicna, a druga treca posle recimo godinu dana, malo ispari lepak ne drzi bas odlicno i one kesice za pranje skroz ispari alkohol iz njih budu suve :)
 
Iskreno, kad sam uzeo s23 plus, naručio sam sa Alija brend Smart devil (staklo) za zaštitu ekrana i prezadovoljan sam, mislim da je odnos cene i kvaliteta baš dobar, platio sam oko 7-8e, dva komada, dolazi sa okvirom koji pomaže pri instalaciji, nisam imao nikakvih problema. Staklo nije uporedivo sa onim od 1-2e koje sam naručivao do tada, mnogo manje se masti, svaka preporuka.
Kako radi otisak prsta?
 
Pozdrav,

Pre par dana sam poceo da imam cudan "problem". Kada uradim screenshot pomocu tastera imam kasnjenje oko 2 sekunde i tek onda uradi screenshot. Moze li neko da proba kod sebe? Izasao mi juce neki update, isto mi je i pre i posle tog update-a. Probao restart, isto. Obican s23
 
@#Ivan
Probao na tastere nemam kasnjenje na tastere. Mada meni je lakse uraditi na swipe spoljnim dlanom.
Steta sto nemaju screen shot na kucanje i crtanje po delu ekrana kao huawei to mi bas nedostaje.
 
@joojant200
Dodas precicu u edge panelu
@#Ivan
Ja to kasnjenje imam od prvog dana bez obzira na nacin screenshota
 

Prilozi

  • Screenshot_20240726_102330_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240726_102330_Samsung Internet.jpg
    87.5 KB · Pregleda: 63
Pozdrav,

Pre par dana sam poceo da imam cudan "problem". Kada uradim screenshot pomocu tastera imam kasnjenje oko 2 sekunde i tek onda uradi screenshot. Moze li neko da proba kod sebe? Izasao mi juce neki update, isto mi je i pre i posle tog update-a. Probao restart, isto. Obican s23
Takođe i kod mene...čak i više od 2 sekunde prođe. Verovatno poslednji update zeznuo stvar, ranije znam da je bilo instant (a nisam koristio poslednjih par dana)
 
Meni je instant jedno pola sekunde, doduse nisam instalirao ni najnoviji update, niti koristim edge panele
 
Poslednja izmena:
Мени није баш инстант, него после једно пола секунде, и тастерима и backtap-om.
 
Jel ima neko da preporuci neko staklo bez uv lepka, a da je provereno dobro za s23u. Ovo postojece sto sam imao puce, a nema ga vise da se naruci.
 
Dok ti se ne ogrebe ekran ili ga ne čukneš... Staklo/folija je preventiva, ko moze da kaze treba ili ne treba ga staviti...
 
Nazad
Vrh Dno