Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Seče i moja :D ali eto imam i ćerku, pa ako nekada budem stavljao pa skidao WSD, znam kome ću da se obratim :D Ruku na srce, ja na S23+ i dalje nisam stavio ništa, pa ni foliju - ok mi je ovako a i otisak prsta radi sasvim fino. E sad, što će tu i tamo da bude koja peckica, šta da se radi :)
 
Auuuu sa stakla dođosmo do manikira i pedikira.
 
Ja sam cuo da je danas moderno i da muskarci imaju duge nokte i da ih farbaju, pa ko ima sina sa modernim shvatanjima, eto i tu resenja.
 
Ima li neke opcije da se smanje ikonice na početnom ekranu?
Žena mi iz druge sobe vidi da sam dobio poruku na Instagramu 🤣
 
Ima li neke opcije da se smanje ikonice na početnom ekranu?
Žena mi iz druge sobe vidi da sam dobio poruku na Instagramu 🤣
Theme park rešenje za ikonice, a za ženu i Instagram ne znam šta bih rekao 😬
 

Prilozi

  • Screenshot_20231102_134042_Theme Park.png
    Screenshot_20231102_134042_Theme Park.png
    200 KB · Pregleda: 94
Svi hvale bateriju na S23U pa aj da kažem i ja svoje utiske kako ne može da izgura dan upotrebe
Skoro smo bilo u Bosni 14 dana dosta hiking tura, non stop GPS apps i brightness na max, nismo bili baš po ceo dan tipa max 7h i sprži bateriju sa 100% na 10-20%, znači teorije nema ceo dan 10-12h napolju bez dopune.
Mislim da ne postoji telefon koji to može da izgura tako da koliko je to stvarno mana...
 
krastavac nekom ekstrem meni normalna upotreba na svakih 7-10 dana
Svakako u rancu je powerbank pod obavezno tako da se lako dopuni pogotvo ako ponesem veliki sa 65W output
Šteta što nema od 10000mah sa bar 45w, svi su max 20W na Amazonu
 
Svi hvale bateriju na S23U pa aj da kažem i ja svoje utiske kako ne može da izgura dan upotrebe
Skoro smo bilo u Bosni 14 dana dosta hiking tura, non stop GPS apps i brightness na max, nismo bili baš po ceo dan tipa max 7h i sprži bateriju sa 100% na 10-20%, znači teorije nema ceo dan 10-12h napolju bez dopune.
Mislim da ne postoji telefon koji to može da izgura tako da koliko je to stvarno mana...
Druže za takvu torturu baterije treba ti akumulator da bi izgurala čitav dan!
 
krastavac nekom ekstrem meni normalna upotreba na svakih 7-10 dana
Svakako u rancu je powerbank pod obavezno tako da se lako dopuni pogotvo ako ponesem veliki sa 65W output
Šteta što nema od 10000mah sa bar 45w, svi su max 20W na Amazonu
To sto je tebi to normalna upotreba svakih 7 dana ne znaci da nije ekstremno.
Ti verovatno nisi ni u 1% koji koristi telefon tako. Cak i da ima 5% takvih, opet je ekstremna upotreba.

Ovako nesto je predvidjeno za tvoju upotrebu :D
 
Theme park rešenje za ikonice, a za ženu i Instagram ne znam šta bih rekao 😬
Ma ne krijem ja ništa ali kad mi stigne poruka na Instagramu, ona pomisli da mi Emily Ratajkowski i Megan Fox šalju neku golotinju 😁
 
^ čim ona kontroliše nisi nešto miran 😜
 
To sto je tebi to normalna upotreba svakih 7 dana ne znaci da nije ekstremno.
Ti verovatno nisi ni u 1% koji koristi telefon tako. Cak i da ima 5% takvih, opet je ekstremna upotreba.

Ovako nesto je predvidjeno za tvoju upotrebu :D
Sve je to jasno, ali zašto meni na početku teksta piše "krastavac"?
SwiftKey popio 3 rakije? 😂😂😂
 
krastavac nekom ekstrem meni normalna upotreba na svakih 7-10 dana
Svakako u rancu je powerbank pod obavezno tako da se lako dopuni pogotvo ako ponesem veliki sa 65W output
Šteta što nema od 10000mah sa bar 45w, svi su max 20W na Amazonu
Kupi solarni powerbank. Video sam pre neki dan u MediaMarktu za 120-140e sa 20W output i puni se nesto sporije solarno ali ok za tvoje potrebe mislim da je to namenjeno tacno tipu ljudi kao ti.
 
Zna se sta se koristi za opremu za hiking, telefon svakako ne. Lepo se kupi Garmin i udri. Telefon je telefon, ima svoju namenu.
 
krastavac nekom ekstrem meni normalna upotreba na svakih 7-10 dana
Svakako u rancu je powerbank pod obavezno tako da se lako dopuni pogotvo ako ponesem veliki sa 65W output
Šteta što nema od 10000mah sa bar 45w, svi su max 20W na Amazonu
Imaš dobre pawerbankove u Xiaomi. Podrzavaju i super brzo punjenje sa usb c kablom.

 
Imaš dobre pawerbankove u Xiaomi. Podrzavaju i super brzo punjenje sa usb c kablom.

Imam sličnu ciglu već od 26400 sa 65W
Zna se sta se koristi za opremu za hiking, telefon svakako ne. Lepo se kupi Garmin i udri. Telefon je telefon, ima svoju namenu.
Imam ja Suunto ali ekran je ekran kad se šetaš u bear country 😃😂
U Bosni više međeda nego ljudi
 
Opasne brand-ove nosis😇.
 
Čitam i prijatno sam iznenađen ko sve dobija A14/UI 6.0 ... Čak i Note 20U 👏

Screenshot_20231102_215513_Facebook.jpg
 
Kad bukvalno nema razlike između Android 12, 13 i 14. Sve je isto, osim možda nekih sitnica koje su dodali. Manje više, tužno što je tako.
Dobio i moj S23 OneUI 6. Sve radi kao i na OneUI 5.1 nisam primetio bagove.
 
^ koliko sam ja shvatio @zoreli_ on navodi da redakcija benchmark je napravila grešku ili sammobile iz razloga što u premijum listi telefona Ui 6.0 i Android 14 ne dobija N20 to jest ni jedan S20 uređaj. Tek od 21-23. A navedeni A54 i A53 dobijaju.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231103_075217_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231103_075217_Samsung Internet.jpg
    64.8 KB · Pregleda: 54
Kako se sad gleda SOT? Koliko vidim sad pokazuje po kalendarskom danu a ne po punjenju telefona!?
 
^ skineš aplikaciju GSam Battery Monitor i olakšava posao. Tačno pokazuje SOT i koliko je procenata uzeo, pozivi.... počinje da prati čim skineš telefon sa punjača.
 
Nazad
Vrh Dno