Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Treba da bude i jača cena dok ima ljudi koji kupuju. Oni dižu cene, mi kupujemo i to je to(na našu štetu)
 
Hahahhaha na toj temi ima mnogo vise negativnih komentara😁 Nemam S22U ali sam imamo S21U, pa znam koliko je Exynos uzas. Ostalo na telefonu je super, zaista po meni jedina mana mu je bio uzasno los CPU( cak je SD za ostala trzista bio los).
 
Hahahhaha na toj temi ima mnogo vise negativnih komentara😁 Nemam S22U ali sam imamo S21U, pa znam koliko je Exynos uzas. Ostalo na telefonu je super, zaista po meni jedina mana mu je bio uzasno los CPU( cak je SD za ostala trzista bio los).
... I ja sam imao S21U i po mom mišljenju je i dalje TOP, mene je savršeni služio = zato me i ne čudi što je i dalje na oglasima polovan 600-650€ .
 
... I ja sam imao S21U i po mom mišljenju je i dalje TOP, mene je savršeni služio = zato me i ne čudi što je i dalje na oglasima polovan 600-650€ .
Pa to je i realna cena kao sto bi s22u bila 750-800€. Problem je ip13/14 koji zbog dosta boljeg soc u odnosu na exy i naravno kod nas statusnog simbola nerealno drzi visoku cenu. Ip14pm nema sanse da vredi 1500-1600€ bukvalno bacenih 500-600€ (imao sam ga do skoro i bukvalno svakim danom osecas da si bacio 500€ , doduse sam presao sa 13pm). Sad ozb razmišljam da predjem na p7p ili obican s23 (ako me ne bude mrzelo da cekam) jer bukvalno ne vidim smisao ovih "flagshipova" osim ako za nesto unosno koristiš (uzimas kintu na content) pa imas neku logiku za high end SoC i kamere. Inace su meni slike i sa ip13pm i sa 14pm izgledale gore nego sa pixel6 😶 doduše slikam bez podesavanja icega 😂 nadam se da cu docekati da se obični s23 vrati staroj slavi a ne da se jure samo note i ultre i ulaze najvise u razvoj tih modela 🥲
 
Kamera je solidna na 13PM ali nista posebno, najbitniji adut mu je dobar CPU i baterija. Navikao sam na Android i dobar SD i jedva cekam da konacno saznamo cene, kako bih konacno prodao 13PM dok mu je jos cena ok😁
 
Pixeli mnogo bolju fotografiju prave (govorim o auto mod-u), cak sam uporedjivao i sa Mi 10 Pro i po meni su slike bile mnogo bolje na njemu. Previse suma ima na 13PM kada nema puno osvetljenja😅
 
Kod fotografija nije toliko bitan hardver (sama kamera), nego i softver koji obrađuje te fotografije.
 
30k cena u MP-ovima.
 
Samo mala konstatacija, prelazak sa s21u na s23u ce kostati oko 1000e..
 
^ verujem da hoće. Posebno sa polovnog na nov telefon.
 
Izgleda da ce slusalice biti preorder poklon uz S23:
Za celu seriju? Ne ocekuje se Galaxy watch npr. za S23u?
Mada, morali bi stariji model, novi watch tek sredinom godine stize koliko sam ispratio, ali bolje i to nego sluske
 
nidzakv: koliko će koštati niko ne zna, sve je šbbkbb, u pred-naručivanju sigurno neće biti toliko ako se računa ''poklon'' - verovatno Galaxy Buds2 Pro i eventualno još neki ''popust''...
 
Hehe koliko je Samsung osisao korisnika i kolika im je marza bila kad i pored sve inflacije i recesije, skupljih cipova i svega daju bolji uredjaj sada a po istoj ceni:)))
 
Sto puta ponovljena prica, niko ne tera ljude da menjaju telefone bez potrebe.
Ja tek sad razmisljam da sa Note 10 predjem na s23 seriju a i Note 10 sam uzeo 2020 kada nije bio u prime-u. Cak i sada postavlja se pitanje zasto bih bacao pare.
 
Hehe koliko je Samsung osisao korisnika i kolika im je marza bila kad i pored sve inflacije i recesije, skupljih cipova i svega daju bolji uredjaj sada a po istoj ceni:)))
Можда на већим тржиштима типа Америчког где је званична цена још за N20U била 1300 USD, у Србистану нема шансе да буде иста цена...
 
Sto puta ponovljena prica, niko ne tera ljude da menjaju telefone bez potrebe.
Ja tek sad razmisljam da sa Note 10 predjem na s23 seriju a i Note 10 sam uzeo 2020 kada nije bio u prime-u. Cak i sada postavlja se pitanje zasto bih bacao pare.
Ono sto sam napisao je u Fun fact domenu :)
 
Kako će da nam zavale 128GB :D. Po meni Ultra-e ne smeju ispod 12GB RAM-a da pomisle da krenu u prodaju.
 
Nazad
Vrh Dno