Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

@Out_of_shadows

Bas niko, samo jedno dvadeset ljudi ovde na temi , sto se tice restartovanja :LOL:
 
Za kameru u full rezoluciji mu treba malo vremen, dok je za ostalo neprihvatljivo da se dešava išta od toga. Ako nisi probao Factory Reset probj. Ako ti se ponovo dešava i nakon toga, pravac servis ili zahtevaj novi uređaj ili da ti vrate novac.
 
Za kameru u full rezoluciji mu treba malo vremen, dok je za ostalo neprihvatljivo da se dešava išta od toga. Ako nisi probao Factory Reset probj. Ako ti se ponovo dešava i nakon toga, pravac servis ili zahtevaj novi uređaj ili da ti vrate novac.
Лакше рећи него урадити. Продавац увек може да се вади на софтвер. Али да је неприхватљиво, јесте.
 
Ljudi, jel ima neko problema sa audio porukama na aplikacijama za chatovanje. Viber, whatsapp,messenger svejedno, prve 2,3 sekunde po pustanju su utisane do bola nema trika da se cuje sta je sagovornik rekao. Posle tog se pojaca i sve ok. Isti problem postoji i ako opet pokusam istu poruku da pustim. Takodje cesto baguje na istagramu i FB, zvuk videa se cuje i pusten je a video se freezuje i tako bude sve dok ne skrolujem stranicu da video nestane, kad se vratim sve u redu. S22 u pitanju
 
Kupio s22 ultra 12/256. Videćemo šta me čeka. 😁 Prvo upgrade na A13.
 
@Out_of_shadows

Bas niko, samo jedno dvadeset ljudi ovde na temi , sto se tice restartovanja :LOL:
Hahah i to sto kazes :D , da je samo 20 bilo bi dobro :D
Za kameru u full rezoluciji mu treba malo vremen, dok je za ostalo neprihvatljivo da se dešava išta od toga. Ako nisi probao Factory Reset probj. Ako ti se ponovo dešava i nakon toga, pravac servis ili zahtevaj novi uređaj ili da ti vrate novac.
E pa to pitam, to mi se desava samo na 108mp, na ovim ostalim ne :D , znaci to se smatra normalnim :D?
 
Recimo da se smatra, jer ipak mora da se isprocesuira tako velila fotka.
 
Ја на S21 FE немам тај проблем, а нисам ни на А72 имао.
 
Pozdrav,
S22 ultra malo više od mesec dana, 12/256gb, 908E, zmaj, sve ok radi. Vibracija jedini problem, na note 9 je bila mnogo bolja (još bi koristio isti ali puče ekran 😁).
Spigen neo na ekranu i spigen case.
Pročitao sam celu temu (uz kafu na pauzama za ručak 😊), I za sada još nijedan problem (da se ne ureknem).
 
Uglavnom Exynos pravi probleme sa SD nema greske
 
E da, nemam uopšte opciju za volte iako postoji simbol u stats baru. Malo izguglah i izgleda da sim free telefoni nemaju tu opciju. Telefon uzet preko operatera (Australija).
 
Nema te opcije ona je u skrivenom meniju
Možeš preko ove aplikacije da priđeš tom meniju
Inače što se tiče fotkanja sa 108mp sve je trenutno , nema čekanja
 
Ja imam VoLte opciju u standardnim podešavanjima veze. Možda je aktivirana u A1, pošto je telefon odatle.
 
Bad news for people with S22 Ultra SM-S908B (Exynos) who used INS CSC (the one from E (snapdragon) model to have Call recording, anti-spam caller ID and Samsung Pay.
Until now we just make updates manually (BL, CP, AP, HOME_CSC) every month with any B FW (for example EUX) and were was up to date.

BUT ....

from version S908BXXU2AVH9 - Samsung removed the glitch ... so no more INS for B model ... CSC returns to EUX (or original CSC) and call recording, internal anti-spam caller ID and Samsung Pay were gone.

At the moment the ONLY working CSC with Call Recording is SEK (Ukraine).

So with SEK (plus and minus):
  • Call recoeding works
  • no internal anti-spam callerID (Hiya as app can be used
  • no SPay
  • OTA firmware updates will work (via phone Settings menu).
 
Poslednja izmena:
Šta mislite, će biti septembarskog ažuriranja ili će da preskoče i daju oktobarski sa A13/one UI 5?

Edit- mislim na TOP pošto večito kasne
 
Čemu napadanje jbt, samo sam pitao za mišljenje, koji đavo 🤣 kakav lik
 
Ma daleko od napadanja ali post bez poente (i moj posle takođe). Mislim niti smo Nostradamusi niti je isti bitan za bilo šta. Jedino u šta sam gotovo siguran je da neće biti A13 u oktobru
 
Je l ovo ne može čovek da se prijavi za betu ako je telefon iz A1? Nigde nisam našao opciju. Trenutno sam na A12, zakrpa od Avgusta.
 
@zbunjujem_masu , prijava Betu ide preko aplikacije Samsung Members i mislim da više ne može. Ali možeš i sam da ubacuješ Betu-e 1234... Koliko god , do oficijelnog A13 gde bi onda preko Odina morao preflešovati.
 
Neko je pomenuo da postoji opcija da s22u slika sa više detalja. Gde se uključuje ta opcija?
 
Racunaj da moras da imas mirnu ruku kada fotkas sa maksimalnom rezolucijom.
 
Neka preporuka za zastitno staklo ili folija za s22 ultra ali da ima da se kupi kod nas sa montazom?
Sad koristim moutfitters clear coat i nisam zadovoljan, pocela da se odlepljuje posle 3 meseca
 
Jedino neko full glue Nillkin ako ima ili da ganjas nekako neku kvalitetniju foliju. Osim WS Dome-a, ostalo je ispod jedno 10 kategorija.
 
Nazad
Vrh Dno