Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Ja sve ćutim i čitam , na preporuku pojedinih članova sa foruma sam uzeo Snap varijantu
Kada gledam sve vaše poruke nemam te SOT-ove koje vi izvlačite , ali zato sve ostalo funkcioniše biz i jedne zamerke.
Veza mi se prekine samo kad me operater isključi posle poziva dužeg od sat vremena.
Nemam propušteni poziva.
WiFi je uvek stabilan
Jedino unapređenje koje bi Samsung mogao da uvede je sensor shift , idalje sam fasciniran kakve sam fotke pravio sa IP12PM.
 
Je l ima neko S22 ultra i da mu radi savršeno, bez gubljenja signala (što običnog, što WiFi) bez restarta i bagova tokom poziva itd itd a da nije fanboy?
Gde god čovek pročita nešto o telefonu uvek je 50:50 odnos, što do sad nije bio slučaj jer su se uglavnom žalili na Exynos, signal i bateriju. A sad se žale na neke nebuloze stvari koje rade savršeno na telefonu od 150e.😬
Meni radi super, nemam apsolutno nikakve bagove, jedino ta usrana temperatura sto je za za 4-5 stepena topliji prilikom obicnog koriscenja od S10e i od Note 10 serije...
 
Da već je bilo priče ovde kada sa Samsungom slikaš statične objekte slike su fantastično. Ali kada imaš objekat koji se kreće jednostavno tu nisu ista klasa.
Kada sam prelazio na novi uredjaj razmišljao sam se između Ip13Pm i S22U
S22U sam izabrao zbog određenih ograničenja ios-a , ali mi nedostaje ta njihova kamera i taj premium osećaj izrada samog Ip pro modela je zaista najjkvalitenije što može da se kupi.
To je bar moj lični osećaj
Naravno što se kamere tiče Iphon nema šta da traži pored Samsunga što se tiče telephoto x10 x100 zoom
 
Ja da ne ureknem, osim baga sa notifikacijama da se mute-aju pa vrate, sve radi kako treba.
 
Nijedan bug od marta od kako koristim S22 Ultra, sve radi savršeno. Exy verzija uređaja.
 
Ja sve ćutim i čitam , na preporuku pojedinih članova sa foruma sam uzeo Snap varijantu
Kada gledam sve vaše poruke nemam te SOT-ove koje vi izvlačite , ali zato sve ostalo funkcioniše biz i jedne zamerke.
Veza mi se prekine samo kad me operater isključi posle poziva dužeg od sat vremena.
Nemam propušteni poziva.
WiFi je uvek stabilan
Jedino unapređenje koje bi Samsung mogao da uvede je sensor shift , idalje sam fasciniran kakve sam fotke pravio sa IP12PM.
Nikad problem, pre neko vece bio na video pozivu 1h i 30min sa programerom is Sangaja preko njihovog onog WeChat-a. Telefon ni da stucne sa aplikacijom koja nije ni za krivi pistolj u svakom apsketu na ovo sto se koristi ovde u Evropi (ali sta cu kada samo to koriste, a inace mnogo sama aplikacija trosi resurse telefona u pozadni a kamoli u radu...) Radili na uklanjanju nekog problema u sistemu a ujedno proveravali ostatak opreme. Exynos varijanta
 
Ovo je nesto uletelo pod masku pa se grebalo.
 
Da se nadovežem na temu izgrebanih ivica.
Telefon u samsung maski od početka.
Pogledajte prilog 353361

S9+, koji sam imao 3+ godine, koji mi je ispadao 100 puta I bez maske bio dugo vremena izgleda bolje od ovoga.
Ovako mi nije izgledao Wave kad sam otvorio gajbu piva s njim....užas.
Mada rekao bih da je to boljka svih telefona sa farbanim alu ramom, pogotovo crnih.
 
Je l ima neko S22 ultra i da mu radi savršeno, bez gubljenja signala (što običnog, što WiFi) bez restarta i bagova tokom poziva itd itd a da nije fanboy?
Gde god čovek pročita nešto o telefonu uvek je 50:50 odnos, što do sad nije bio slučaj jer su se uglavnom žalili na Exynos, signal i bateriju. A sad se žale na neke nebuloze stvari koje rade savršeno na telefonu od 150e.😬
Nema, svi kojima radi bez problema su teški fanbojevi.

U stvari, nema nikoga da mu radi bez brda problema nego samo lažu barabe da bi komšiji crkla krava.
 
Da se nadovežem na temu izgrebanih ivica.
Telefon u samsung maski od početka.
Pogledajte prilog 353361

S9+, koji sam imao 3+ godine, koji mi je ispadao 100 puta I bez maske bio dugo vremena izgleda bolje od ovoga.
Dzepni pesak radi cuda, pogotovo sa tamnim bojama gde se lako primeti...obavezno ciscenje telefona i maske ako se vracate sa plaze a tamo je koriscen telefon.
 
Žena i ja uzeli u online zvaničnoj Samsung radnji u Nemačkoj S22u. Ja nemam problema (mada nisam imao ni toliko razgovora), dok se ženi više pita dešava tokom razgovora da ništa ne čuje sagovornika. Reset rešava problem, ali se desilo više puta.

@Boza_S6
Ne vidim sa slike, ali da li si skinuo foliju sa 4 bočnih ivica telefona.
 
Da ne pravi problem update da je loše povukao? Ako nije factory reset rađen...
Ja svakako ako se odlučim da uzmem telefon radim prvo sva ažuriranja sistema, pa factory reset, debloat, pa tek onda fina podešavanja. I posle toga ne ažuriram softver nikad više. 🤣🤣🤣
Je l postoji neki free program za debloat preko telefona ili ADB i šta sve sme da se obriše? Na Xiaomi ima ADB program i tačno je označeno šta može da se obriše/deaktivira a da se ne ugrozi sistem.
 
Imao i S20+ i S21+ svi bili crni i nikad nista ogrebao. Radio kao montazer wireless mreze i opticke mreze, mislim ne mogu da kažem da je bio u idealnim uslovima... I ceo zivot teram kinesku maski sa alija od 360⁰ i nikad jedna tackica. Uvek jednom dnevno posle posla ocistim radi reda telefon.. Ko god da je uzeo telefon od mene, dobio je mint stanje 😁
 
Da ne pravi problem update da je loše povukao? Ako nije factory reset rađen...
Ja svakako ako se odlučim da uzmem telefon radim prvo sva ažuriranja sistema, pa factory reset, debloat, pa tek onda fina podešavanja. I posle toga ne ažuriram softver nikad više. 🤣🤣🤣
Je l postoji neki free program za debloat preko telefona ili ADB i šta sve sme da se obriše? Na Xiaomi ima ADB program i tačno je označeno šta može da se obriše/deaktivira a da se ne ugrozi sistem.
Ažuriranje sam ja radio na oba telefona i sve je prošlo kako treba. Factory reset bih ostavio za kraj, jer bi onda morala opet do banke zbog aktivacije aplikacije.
 
Kad smo kod originalnih maski, nisam zadovoljan originalnom silikonskom, već se izgulila po ćoškovima, na jednom ćošku krenula i pukotina...
Takođe isti problem imam...donji desni ćošak je posle samo 1-2 meseca pukao i sad se ta pukotina samo širi dok su ostala 3 ćoška poprilično izlizana...
 
Meni se posle 3 meseca na ivici ispod dugmića pojavile dve fleke blede na lajsni crnoj. Odneo sam telefon u A1 gde sam uzeo i poslao u servis, tražio nov uređaj. Telefon nošen u futroli originalnoj samsung providnoj od početka. Videcemo šta će biti. Ali u svakom slučaju je sramota za ovakav telefon da se to dešava, kao da je flomasterom obojena crna ivica....
U pitanju Samsung S22+
 
Resetova mi se danas S22+ u sred razgovora... 🤔
 
Takođe se i grije pofino, Tapatalk, Instagram, Youtube, čim ga koristim pola sata u cugu odmah se zagrije. Nije sad vruć ali recimo u istoj situaciji prethodni Nord 2 sa Dimensity 1200 chipsetom je bio hladan ko taština duša.
 
Pozdrav svima, imam S22 obični i do pre mesečak dana nisam imao problema, o čemu sam pričao i ovde na forumu. Međutim, od tada pa do sada, svaki dan mi se bar jednom desi da telefon zakuje kad krenem da se javim na poziv. Zamrzne se skroz slika a on nastavi da vibrira i zvoni. Jedino rešenje bude da ga ugasim preko Power tastera. Nekad se dešava i da u toku poziva odjednom prestanem da čujem sagovornika, a mislim i on mene.
Da li je još neko imao ovako učestao problem i ima li smisla reklamirati telefon? Da li mt:s pošto je uzet kod njih, daje neki zamenski telefon na korišćenje dok je ovaj na servisu?
 
Pozdrav svima, imam S22 obični i do pre mesečak dana nisam imao problema, o čemu sam pričao i ovde na forumu. Međutim, od tada pa do sada, svaki dan mi se bar jednom desi da telefon zakuje kad krenem da se javim na poziv. Zamrzne se skroz slika a on nastavi da vibrira i zvoni. Jedino rešenje bude da ga ugasim preko Power tastera. Nekad se dešava i da u toku poziva odjednom prestanem da čujem sagovornika, a mislim i on mene.
Da li je još neko imao ovako učestao problem i ima li smisla reklamirati telefon? Da li mt:s pošto je uzet kod njih, daje neki zamenski telefon na korišćenje dok je ovaj na servisu?
Imas li i da li koristis neku aplikaciju za snimanje razgovora ili nesto slicno?
 
Da li neko ima ideju kada bi cena S22U mogla da krene da pada? Pratim ga već par meseci, cena ne mrda nigde sa 165k i iako mi se telefon jako dopada, ne mogu da izdvojim toliku količinu novca za njega.
 
^ nije pao kroz prodavnice ali na kp jeste i ima sa 2god garancije iz A1 za 1070€. Ako uzimas na rate to je nešto drugo
 
^ nije pao kroz prodavnice ali na kp jeste i ima sa 2god garancije iz A1 za 1070€. Ako uzimas na rate to je nešto drugo
Ne bih uzimao na rate, platio bih u celosti, samo čekam da malo padne cena. Kupujem Note telefone odavno i obično je bilo posle 4-5 meseci krene da po malo padne cena, često su bile akcije i mogao sam za neki razuman novac da uzmem telefon. Ovaj je na 165k odavno i proveravam svaki dan, niti je bilo gde na akciji, niti se cena menja.
 
Nazad
Vrh Dno