Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Gde to priznaju, Samsung Srbija i Promobi ili Samsung u inostranstvu i po forumima?
 
^ mislim da sam procitao na sammobile
 
Samsung Balkan i Promobi.

Možeš ti da reklamiraš, kao upišu softver, ali to je to, dešava se i posle toga.

Samsung nije odobrio zamenu da znam.
 
Nego, koliko vam se zagreva uređaj pri spoljašnjoj upotrebi u ovakvim danima?
 
Kad reče zagrevanje - užas mi je dok je nakačen na Android Auto. Dešava se da neće ni da dopuni mobilni iako je povezan kablićem, a ume da zablokira kada je lošija mreža a poziv u toku. Baš užas
 
^ A cene idu dole, S22 Ultra sa 2god garancije 1050€ iz A1, drugi za 950€ isto iz A1. Bio si u pravu da ću za polovan ip13 PM dobiti novu S22U i doplatu
 
Poslednja izmena:
Inace je majska zakrpa koja je puštena samo "april security update", makar po samfrew.
 
Sad baš gledam oglase , što reče @Lemaja S22U iz A1 nov za 950 evra a ljudi traže 1.000 e za stare mesec dana. I što je zanimljivo stoje na oglasima danima .... ako se ovako nastavi sa problemima / lošom reklamom = ode S22U za koji mesec polovni na 750-800 e - novi za 900-1.000 a i to je pitanje ... jer vrlo slabo se prodaju telefoni na oglasima zboh ovog "svetskog hajpa" i ošte ekonomske situacije .
 
Poslednja izmena:
Ja samo znam da mi je drago sto sam kupio S21U umjesto ovih novih S22...
Citao sam bas temu, mnogo preporuka bilo bas da olovka na S22U ne vrijedi toliko vise a ni korisnici S21U nema potrebe da prelaze i drago mi sto sam poslusao.
 
Ja samo znam da mi je drago sto sam kupio S21U umjesto ovih novih S22...
Citao sam bas temu, mnogo preporuka bilo bas da olovka na S22U ne vrijedi toliko vise a ni korisnici S21U nema potrebe da prelaze i drago mi sto sam poslusao.
Svakako da ako imaš S21U ne treba da uzimaš S22U a kamoli ostale iz S22 serije. Ja sam prešao na S22U iz razloga što mi je S21U bio na servisu i nakon njega nisu mogli da mi obezbede tad novi S21U, inače sam bio zadovoljan njime, čak mi je zvuk bio bolji na S21U a ostalo manje više isto ili malo bolje na S22U.
 
Sad baš gledam oglase , što reče @Lemaja S22U iz A1 nov za 950 evra a ljudi traže 1.000 e za stare mesec dana. I što je zanimljivo stoje na oglasima danima .... ako se ovako nastavi sa problemima / lošom reklamom = ode S22U za koji mesec polovni na 750-800 e - novi za 900-1.000 a i to je pitanje ... jer vrlo slabo se prodaju telefoni na oglasima zboh ovog "svetskog hajpa" i ošte ekonomske situacije .
A 21U tesko da ima da se nadje ispod 650-700eur(stari po godinu dana). Ocekivao sam vecu razliku u ceni.
 
Mali off(nadam se ne prevelik)
Posle više od mesec dana korišćenja pixel 6 pro, juče igrom slučaja uzmem da koristim ortakov s22+ i prvo što sam proverio je to da li je ekran na 120hz jer je seckao kao lud( bio je na 120hz)..
Posle toga sam uzeo chrome i upoređivao scroll na strani sa p6pro i bilo je podjednako smešno kako sam odmah primetio razliku u fluidnosti. A za tih 5,6min s22+ se nazad zagrejao kao furuna( istinu na volju bio mu je podešen i nešto jači brajtnes u tom trenutku)
Koliko sam samo bio srećan što sam otkazao s22, od sada pa na dalje samo pixel i Apple.
 
Zar nije potencijalno i Pixel u problemu ako je ovo ponašanje zbog Exynos-a?
 
dropped calls sam imao i na n20 ultra, snapdragon, nema to veze exy snap...nešto u tom vrhu ponude nije kako valja, kako i zašto nemam pojma...čitav sistem je delovao toliko lelujavo i nestabilno da sam iskreno bio zbunjen...
 
E hvalim te bože ako bude tako.
 
Ne bih rekao da je problem u Exynosu (iako je on slabiji od Snapdragona), već u optimizaciji, gde im je Exynos uvek u drugom planu.
Slazem se, znam kako je bilo sa S21+ ali vremenom su sve ispolirali i telefon radi kao sat a grejanje ja ne znam sta je to.. Jedino nakon nekog veceg update malo bude mlak u gornjem delu inace ovako je sve ok.
 
Zasto sporo ucitavq okinutu fotku na 50 mpixela? Nema ono skljoc akljoc nego okines i on vrti onaj krug sekund dve..kao da sam mu zadao ne znam koju komandu...?

Meni javili na mejl da je rok za slusalice do 30.06....Fon sam uzeo u martu....eej...Rekao sam.im da cu ih tuziti ne budu li mi poslali u tom roku...sram ih bilo...
 
... pa da , nagađanja na YT . Koće to više znati , ali realno Samsung se ove godine obrukao sa S22U isto kao i sa S20 serijom . Jedino ako ne isprave softverski ove silne bagove na S22U (koje prijavljuju korisnici Exy verzije širom sveta ) , a dok to ne isprave eto i S23U :oops:
 
... pa da , nagađanja na YT . Koće to više znati , ali realno Samsung se ove godine obrukao sa S22U isto kao i sa S20 serijom . Jedino ako ne isprave softverski ove silne bagove na S22U (koje prijavljuju korisnici Exy verzije širom sveta ) , a dok to ne isprave eto i S23U :oops:
A ja kupio S20 i S22 verziju. Preskočio S21. :)
 
Ja da kucnem u drvo za sada nemam nikakve bagove na S22U a koristio sam i S21U i S20+. Što procesora tiče, dok god Samsung može da pravi Exynose, dotle će ih i biti jer tako štede pare jer je inhouse chip a ovako bi plaćali Qualcommu za ceo svet. To bi i Xiaomi i ostali Android proizvođači radili da imaju svoje čipove.
 
Jel neko dobio mejl da mora da prosledi opet sliku imei broja kontam da je to za ove free slušalice što se dobijaju uz s22ultra?
 
Nazad
Vrh Dno