Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Ja im još pre nedelju dana poslao mail da mi jave oko statusa rezervacije i naravno da nisu ništa niti odgovorili niti poslali.
 
Meni su danas poslali mejl da dostavim opet imei broj a uneo sam ga pri registraciji za sluske na samsung members aplikaciji. Nznm što opet traže al prosledio sam im opet kontam da je vreme valjda da ih dostave više. Inače ja sam u preorderu rezervisao brodo model i spamovao ih na a1 stranici posto su kasnili sa isporukom debelo i na kraju me zvali ako hoću odma mogu beli sa uzmem a bordo cu da čekam ko zna koliko. I uzeo beli da mi se ne poremeti tarifa ta neka jeftinija a za njega dao keš i tjt
 
I meni su tražili da slikam i pošaljem imei broj sa kutije. Poslao. Posle toga se nisu javljali.
 
Isto i kod mene, apsolutno nijedan bug - ni restartovanje, ni zagrevanje, ni stop call, ni lag prilikom surfovanja, baš ništa - toliko da kad čitam o silnim problemima skoro pomislim da sam u stvari ja dobio faličan primerak...
Ovo daje tracak nade 😁
 
^

Poslao im 12. maja. Rok za slanje je, kako ovde ljudi pišu, produžen, do 30.06. Ja očekujem sluške ali i bežični punjač.
 
Isto i kod mene, apsolutno nijedan bug - ni restartovanje, ni zagrevanje, ni stop call, ni lag prilikom surfovanja, baš ništa - toliko da kad čitam o silnim problemima skoro pomislim da sam u stvari ja dobio faličan primerak...
Ispada da i ja onda imam faličan primerak :) sve radi savršeno, bez izjednog baga. Bag koji sam imao sa Clear view cover (da ne prikazuje ništa u prozorčiću kada izvadm i vratim telefon u case) nije do telefona već do samog Clear view cover-a, kada sam kupio drugi Clear view cover sve radi ok. Izuzetno sam zadovljan sa telefonom, baterija je boilja posle ovih update, tako da nemam nijednu zamerku.
 
@NemanjaZ88 , pa to je upravo ono što pričamo . Koliko se sećam i ti si kukao na par problema / bagova i bateriju , posle nekoliko ažuriranja tebi kažeš sad je OK - mnogima nije . A to je stvarno nedopustivo za uređaj od 170.000 din. - to mora "iz kutije" da radi savršeno ... dobro slažem se još 2-3-4 apdejta biće S22U TOP utegnut , siguran sam .

Zamisli dobiješ Lambordžini direkt iz fabrike i on štuca / ne prima gas / ne radi mu menjač ... nije sve ok, i ti ga par meseci teraš u servis da bi radio kako treba :oops: :) ma ludilo (y):cool:
 
Zvao danas XYZ da se malo raspitam u vezi isporuke slušalica i kaže jedna ljubazna seka da je isporuka produžena do 30.06. (OK, znana informacija) ali da se trenutno stalo sa isporukom jer nema više punjača pa će se sa isporukom nastaviti sledeće nedelje kad stigne novi kontingent punjača.
 
@zoreli_ ,nisam imao bagove osim baga sa Clear view cover-om za koji sam utvrdio da nije uopšte do telefona već do Clear view covera. Što se tiče drugih problema, apsolutno nijedan nisam imao. Baterija jeste bila slabija u startu, ali sada je to bolje. Pri tome svaki S model (a iamo sam ih skoro sve) iste boljke je imao. Setim se S20 Ultra koji je peglan dosta, pa S10 Plus koji je imao očaj bateriju prvih nekih 2-3 nedelje, pa je to posle bilo bolje. Sećam se da sam sa S9 prešao na S9 Plus upravo zbog baterije jer je teško sastavljala dan na malom S9. Pa i S21 Ultra je tek posle nekih 7-8 update ispeglan i taj telefon je proglašen za ubedljivi telefon 2021. godine, a u startu je bila problema sa njim. Kada sumiram utiske sa predhodnih S model, sa S22 Ultra sam najzadovoljniji, nijedan bug, nijedan problem, a baterija je sada skroz OK.
Slažem se da sve treba da radi perfektno iz kutije u samom startu, pogotov za S modele, koji su premium modeli, ali to nije bio slučaj ni sa jednim S modelom do sada.
 
Jutros treci put za tacno mesec dana na s22+, bez tona nakon uspostave poziva, pomaze restart. Ostalo je sve ok, stavio sam refresh na 60hz fix, posto mi se sa varijabilnim cinilo da vise secka skrol u aplikacijama, a nisam primecivao neki boljitak generalno. Inace dosta je nepraktican u silikonskoj futroli, coskast oblik i debljina daju taj rezultat.
 
Mogao si uzeti neki fon od pre par godina sa 60hz ekranom, ne bi seckalo a jeftinije bi prosao 😁
 
Razočaran sam sa Ultrom. Previše loših stvari sam prošao s ovim telefonom, ali sam zbog finansija i loše ponude ipak odlučio da ga zadržim, makar do jeseni.

Do tada se možda mnogo toga promeni, a i ponuda na tržištu će biti bolja, valjda.
 
Probao kolegin s22u, osim baterije koja je kod svakog drugačija, ne vidim neki razlog za razočarenje.
 
Wow efekat nije izazvao ni S21U posle S20U ili Note 20U, nije izazvao ni S20 wow efekat posle S10 i Note 10 serije. Nema odavno wow efekta. Naravno da finansijski nije opravdano preći sa S21U na S22U, ali mahom oni koji su korisnici premium flagship uređaja i ne očekuju wow efekat, već jednostavno žele najnovije u Samsung premium taboru, pa u tom slučaju jedino S22U dolazi u obzir.
 
Čoveče od nota 3 i s3 nam daju na kašičicu, kakav woow efekat!? Najgore je što pojedini neće da priznaju da smo čak krenuli unazad u dosta stvari.

@Imotep95 kad daš 1000+ eura i telefon ti se bude resetovao bez ikakvog razloga u po dana (ili nedaj bože razgovora) videćeš razlog 😉
 
To je za RMA, ne bi bio više od 24h kod mene. Nebitno da l' košta €200 ili €1200
 
Wow efekat nije izazvao ni S21U posle S20U ili Note 20U, nije izazvao ni S20 wow efekat posle S10 i Note 10 serije. Nema odavno wow efekta. Naravno da finansijski nije opravdano preći sa S21U na S22U, ali mahom oni koji su korisnici premium flagship uređaja i ne očekuju wow efekat, već jednostavno žele najnovije u Samsung premium taboru, pa u tom slučaju jedino S22U dolazi u obzir.
Mnogo veći wow efekat je izazvao S21U nakon S20U u odnosu na S22U i S21U. Ajde napred manje više sve isto ali pozadini nebo i zemlja u dizajnu između S20U i S21U. Neko moje mišljenje je da bi savršen S telefon trebao da ostane kao S21U ali zbog ubacivanja olovke on mora da bude kockast krastavac.
 
Sta mislite, kada moze da se ocekuje prva sledeca akcija Samsunga za s22 ultra uz neke poklone i koji bi oni mogli biti?
 
^ sigurno jul ili avgust
 
Mnogo veći wow efekat je izazvao S21U nakon S20U u odnosu na S22U i S21U. Ajde napred manje više sve isto ali pozadini nebo i zemlja u dizajnu između S20U i S21U. Neko moje mišljenje je da bi savršen S telefon trebao da ostane kao S21U ali zbog ubacivanja olovke on mora da bude kockast krastavac.
Pa i to je individulano, meni se recimo svidela poleđina na S20 Ultra, čak mi se poleđina na S20 Ultra za nijansu više sviđa od poleđine na S22 Ultra. Naravno, mislim na kamera bump ne na glosy poleđinu na S20U.

Mislim da kada usavrše Fold dizajn i kada ubace s-pen u kućište Fold 3, prošire spoljašnji ekrna i stave kamere iz Ultra serije da će to biti wow telefon.
 
Razmisljam se sta kupiti posle s10+ (21u ili 22u). Citam da dosta ljudi ima probleme, da li ima neko bez problema?
 
@athlon87 пошто пратим тему дуго, да ти пренесем на брзину, колико има задовољних толико има и незадовољних корисника, у принципу Самсунг се више не дели само на SD vs Exy већ је постало и лутрија какав коме примерак са Exy западне, пилићарењу никад краја. Ако ти не гори сачекај пар месеци, пашће цене, излазиће још флегшипова других произвођача, можеш само да добијеш
 
Razmisljam se sta kupiti posle s10+ (21u ili 22u). Citam da dosta ljudi ima probleme, da li ima neko bez problema?
Ima a Čičarito ti je u prethodnom pišu objasnio otprilike i glavni razlog za to - izgleda da to zavisi od toga koju kuglicu su izvukli iz bubnja kada su delili telefone, crnu ili crvenu...
 
Nisam rekao ni da ni ne, samo sam rekao i da nas ima i koji smo izgleda imali nešto više sreće od drugih prilikom podele uređaja - barem dok se ne manifestuje i kod nas neki postojeći ili novi problem.

Inače, bilo je i slučajeva da iskusim i drugu stranu medalje...
 
Nazad
Vrh Dno