Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Da li je nekom stiglo ažuriranje iz maja, a da je telefon uzeo u A1? U pitanju je S22+
 
Drugari jel ima jos neko koga vozaju ovako?

Telefon naručen 18.02. dobijen 01.04. i istog dana odrađena prijava za poklon.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220518-080855_Gmail.jpg
    Screenshot_20220518-080855_Gmail.jpg
    89.7 KB · Pregleda: 151
Vozaju na razne načine. Ja poručio 16.02. Telefon isporučen 27.04. Registrovao 29.04. Zatražio potvrdu registracije na xyz i odgovorili mi 12.05. da treba da slikam kutiju i na kutiji IMEI. Odmah sam im to odradio i sada ćute....
 
Drugari jel ima jos neko koga vozaju ovako?

Telefon naručen 18.02. dobijen 01.04. i istog dana odrađena prijava za poklon.
Imas na prethodnoj strani i telefone, ako zelis i tako da ih kontaktiras, mozda je neposrednije nego mail-om.
 
Zao mi je sto nas ima vise koje vozaju, ali opet, lakse mi je :ROFLMAO:

Danas cu onda da smaram telefonom.
 
Zao mi je sto nas ima vise koje vozaju, ali opet, lakse mi je :ROFLMAO:

Danas cu onda da smaram telefonom.
Razočaraću te, obzirom na to da sam dobio poklone (oba), i to za dlaku, jer sam telefon dobio tačno 31 dan po porudžbini. I to je pozvao dečko koji pretpostavljam radi u samom XYZ-u u subotu u 15.30, tako da definitivno može da se očekuje i vikendom dostava :D
 
Ja sam dobio poklone posle nekih mesec dana od prijave otprilike i juce mi stigne poruka od Samsunga da mi je odobrena prijava i da ocekujem poklone :ROFLMAO:
 
Dobio onu potvrdu nakon registracije na Samsung members, posle toga nisam ni zvao nikog u XYZ... Zar sad i oni moraju da se cimaju, ništa ne može redovnim putem?
 
Moraš i njih da cimaš, jer potvrda nakon registracije je samo obaveštenje da je tvoja registracija za učešće u promociji primljena, a "nakon provere priložene dokumentacije primićete e-mail sa više informacija o statusu vaše registracije".
 
I koji im podaci trebaju - samo ime i prezime ili ponovo sve po redu?

Btw. na koji mail ste im pisali (ko je pisao a ne zvao telefonom)?
 
Ja sam pisao na [email protected], prosledio sam im taj prvi mail koji sam dobio posle registracije, gde se vidi datum prijave i koji mail je korišćen.
 
Evo ga!

Posle nekoliko ljudi koji su imali problem, dogodilo se i meni. Nasumično se resetovao telefon tokom poziva.

Samsung members nije zabeležio slučaj.

Edit: Ipak jeste!

Psovao bih sada mjau-mjau-mjau-mjau-mjau!

Počeo je uređaj mnogo da me nervira. Ne daje mi se doplata za Snap, a drugi uređaj ne vidim koji bi mogao da bude.

Iphone imam, ali mi u neki situacijama nije dovoljan. S21U je vrh, ali opet fali mi olovka u uređaju i lično mi je lepši dizajn na 22.

Hajde neko nešto realno da predloži.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220518-161418_Samsung Members.jpg
    Screenshot_20220518-161418_Samsung Members.jpg
    87.7 KB · Pregleda: 131
Poslednja izmena:
Dobar klip za poređenje kamera S22U, iPhone 13 Pro (jel 13 Pro Max ima istu kameru?) i Sony Xperia 1 IV. Vidiš koja slika ti se najviše sviđa, pa onda izađe oznaka sa kog je telefona.

 
Evo ga!

Posle nekoliko ljudi koji su imali problem, dogodilo se i meni. Nasumično se resetovao telefon tokom poziva.

Samsung members nije zabeležio slučaj.

Edit: Ipak jeste!

Psovao bih sada mjau-mjau-mjau-mjau-mjau!

Počeo je uređaj mnogo da me nervira. Ne daje mi se doplata za Snap, a drugi uređaj ne vidim koji bi mogao da bude.

Iphone imam, ali mi u neki situacijama nije dovoljan. S21U je vrh, ali opet fali mi olovka u uređaju i lično mi je lepši dizajn na 22.

Hajde neko nešto realno da predloži.
Nemaš neki izbor osim z fold sa maskicom ili unazad na Note20, Note 10+...
 
Evo i ja da se javim u vezi poklona, nakon 47 dana od registracije na samsung members, dobio sam mejl da je registracija odobrena, i poklone mogu očekivati do 30.06 :D Nije to toliko loše, s obzirom da sam na telefon iz mts-a čekao 41 dan od dana preordera,a iz A1 sam čekao 71 dan od dana preordera.
Znači na poklone ću čekati između 60 i 90 dana od dana registracije :D
 
Док стигну поклони и телефони, ожениш се, добијеш децу, направиш им пунолетство...
 
Da li je nekom stiglo ažuriranje iz maja, a da je telefon uzeo u A1? U pitanju je S22+
 
Meni ne, sad sam proverio i rucno. Da li ima sanse da taj update resi probleme sa npr nestankom tona tokom poziva (pomaze restart telefona, dva puta mi se desilo)?
 
Meni ne, sad sam proverio i rucno. Da li ima sanse da taj update resi probleme sa npr nestankom tona tokom poziva (pomaze restart telefona, dva puta mi se desilo)?
То je trebalo da bude reseno onim velikim apdejtom od cca 1.5 gb iz aprila.
 
Apex legends izasao pre neki dan i naravno performanse eksinosa iste kao na budzet shiomiju...
 
Evo ga!

Posle nekoliko ljudi koji su imali problem, dogodilo se i meni. Nasumično se resetovao telefon tokom poziva.

Samsung members nije zabeležio slučaj.

Edit: Ipak jeste!

Psovao bih sada mjau-mjau-mjau-mjau-mjau!

Počeo je uređaj mnogo da me nervira. Ne daje mi se doplata za Snap, a drugi uređaj ne vidim koji bi mogao da bude.

Iphone imam, ali mi u neki situacijama nije dovoljan. S21U je vrh, ali opet fali mi olovka u uređaju i lično mi je lepši dizajn na 22.

Hajde neko nešto realno da predloži.
Meni se to dešava po nekoliko puta dnevno, bukvalno mi dođe da ga olupam o pod. Vidim da se ljudi dosta žale na to, posebno na Ultru.
Bio sam danas u Samsungivom servisnom centru gde su mi potvrdili postojanje problema. Nadam da će neki naredni software update rešiti problem.
 
Na kojoj si verziji software-a? Ova iz maja ili neka starija?
Koji je to Samsung servisni centar?
 
Ne zanimaju me benchmarci ali pitam samo informativno. Koliko dobijate na S22U u Geekbenchu? Na S21U sam imao oko 1100 i 3300 a sad oko 650-700 i oko 2100, Exynos verzija je u pitanju.
 
.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220523-100638_Geekbench 5.jpg
    Screenshot_20220523-100638_Geekbench 5.jpg
    62.3 KB · Pregleda: 36
Nazad
Vrh Dno