Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

jeste možda off, ili za drugu temu, ali priča se da će Samsung sredinom godine da nudi skoro pa duplo jeftinije ekrane za zamenu tj.cenu, jer će biti reciklirani, pa ako nekome ne daj Bože ispadne telefon ili se ošteti, eto prilike da se to i zameni za neke iole normalne novce. U pitanju su zvanični kanali, ali da li će doći i do nas, videćemo.
Nene, mi cemo dobiti te reciklirane po vecoj ceni od obicnih, a obicne ce da iskljuce kompletno,
Mi smo progresivni tako!
 
... i naravno hype za novu S23 seriju 😁 .... Tako je bilo i sa S21U koji od kada je izašao do sada ima tačno 24 ažuriranja
( istini za volju sada radi besprekorno) .
 
Poslednja izmena:
Tad će već da krenu i da ga kvare obzirom na fold 4 i ostale 🤪😇🤣
Fold nije konkurencija S seriji, Fold i Flip se prodaju daleko manje od S serije, tako da je S serija glavni tačaka fokusa Samsungu.
 
^ glavna tačka Samsunga je bila uvek u septembru a to je bio note, sada je to fold i flip. Trenutno je fold najbolji i najskuplji proizvod iz Samsung ponude.
 
Mnogo gresis ,S serija je daleko od najprodavanije serije samo A serija se prodaje kao luda,ni S a ni fold ni flip nisubu prvih 10 po prodaji u svetu. Koliko god se nama to ne svidja apple prednjaci
 
^ glavna tačka Samsunga je bila uvek u septembru a to je bio note, sada je to fold i flip. Trenutno je fold najbolji i najskuplji proizvod iz Samsung ponude.
Kao što je rekao @dule2303 , A serija je najprodavanija, ako gledamo broj prodatih primeraka u svetu. Jeste Fold i Flip u fokusu Samsungu, ali tržište polako prihvata koncept savitljivih telefona, to je još prototip, ima tu još i softverski i hardverski da se radi da bi jedan prosečan korisnik kupio Fold ili Flip pored S serije. Sada kada nema Note serije, S Ultra je prejanica Samsunga i to im je glavni flagship za celu godinu. Pri tome Flip i Fold su osetno inferiorniji po pitanju kamere od S serije, tu je S serija i nekadašnja Note serija bila glavna, a prosečnom kupcu je kamera broj jedan pri izboru smartphone-a.
 
Kao što je rekao @dule2303 , A serija je najprodavanija, ako gledamo broj prodatih primeraka u svetu. Jeste Fold i Flip u fokusu Samsungu, ali tržište polako prihvata koncept savitljivih telefona, to je još prototip, ima tu još i softverski i hardverski da se radi da bi jedan prosečan korisnik kupio Fold ili Flip pored S serije. Sada kada nema Note serije, S Ultra je prejanica Samsunga i to im je glavni flagship za celu godinu. Pri tome Flip i Fold su osetno inferiorniji po pitanju kamere od S serije, tu je S serija i nekadašnja Note serija bila glavna, a prosečnom kupcu je kamera broj jedan pri izboru smartphone-a.
Da su prototip nisu, sad im izlazi 4 generacija. Da imaju losije kamere slažem se ali i to će vremenom da se promeni
 
Note 20 Ultra, S21 Ultra, S22 Ultra...svi će da služe još godinama. Meni bi se lično više dopalo da olovka bude sa desne strane. Igrao sam se opet sa S22 Ultra modelom, ali mi na levoj strani S-Pen deluje "daleko". Isto to mogu da kažu i levoruki naravno, ali neko moje zapažanje za desno ruke je takvo. A prašine pozadi oko kamera nakupi gomilu. Dizajn i maska kada se spoje, svako malo se briše telefon.
 
Pozdrav ljudi. Imao sam S21 Ultra jedno 3 meseca ali mu se pojavio neki problem na ekranu pa sam ga reklamirao i odobrili su mi zamenu za novi uredjaj. S21 Ultre vise nema pa me zanima S22U ali su mi ovi iz Yettel call centra rekli da gledam neki drugi jer kao telefon ima neki problem sa signalom pa reko da proverim sa vama, je l to tacno i kakav je problem, da l hardverske ili softverske prirode? Hvala
 
Ma kakav problem, pilicari vacare... Trazi ti bas taj s22u sa problemom, naglasi uz osmeh.
 
ahahahahha i meni bilo sumnjivo, reko da se smanji malo pritisak na S22 seriju pa krenuli da izmisljaju price. Ja nigde jos nisam cuo da ima neki problem, a nagledao sam se i domacih i stranih recenzija. Hvala svakako.
 
S22u nasa verzija ima problem sa signalom,tj dosta je losiji modem u odnosu na sd a to ce tinposvedociti ljudi koji su menjali s22u ex za sd ,lepk ti je covek u poslovnici rekao,pitaj ljude koji su imali i jedan i drugi. Gde god ti je malo slabiji signal imaces problem sa EX.
Pogledaj xda forum i kuknjavu na signal i bateriju na ex modelu i sve ce ti biti jasno,jedno povlaci drugo
Necu da kazem da ne uzimas samo u zonama malo slabije pokrivenosti ces imati problem sigurno
 
Čovek već ima exy pa ako je zadovoljan signalom bio, biće verovatno i sa novim 22ultra exy. Lično bi tražio telefon ako već postoji mogućnosti da se dobije u zamenu (ali imaj na umu da ima problema druge vrste).
 
Sve je to u redu Đule, ali njega interesuje zamena a tu mu je Exy jedina opcija tj SD mu u čitavoj priči ne igra baš nikakvu ulogu.
 
Da da,ex2100 je lepo radio sto nije slucaj i sa ovim ,znamo obojica coveka koji je hteo da olupa s22ex i bas zbog signala ga menjao za sd
Na zalost to je tacno sto si rekao ali covek pita ima li problema sa signalom i odgovor je DA ,ima definitivno. Lino sam se cuo sa covekom svaki dan koji je imao ex i to em se cje dobro em ne,pa prekida itd......
 
Sto kaže kolega @Martin Mystere bitno da dobije S22U u zameni pa makar i exynos. I tu ima prednosti male ali ipak je skuplji telefon i potpuno nov. Isplati se da crkne telefon kad izađe nova generacija a nemaju staru da ti daju 😀
 
 
Svi koji cekaju telefone iz Gigxxx, do njih je izgleda, a ne do Samsunga. Sestra ih zvala i rekli joj da nemaju nikakve informacije kada ce biti isporuka, da bi joj posle rekao jedan decko kako je kupio kod njih, prodali su telefone manjim mob. shopovima da bi i oni nesto zaradili. Tako da sam ja otkazala, iz principa, mislim stvarno nema smisla ovoliko cekanje, bez ikakvih informacija.
111.jpg
Telefone naravno imaju "na stanju"
 
I šta si zaključio?

Par nas koji imamo telefon smo u potpunosti zadovoljni njime i nismo naišli ni na jedan problem o kojem pričaju oni koji su iste primetili na YT...

Na kraju će neko da zaključi da svaki telefon ima sve kumulativno sakupljene probleme koje su razni Youtuberi pojedinačno uočavali i da je u stvari to ultimativna istina te da na telefonu baš ništa ne radi.

No dobro, svako ima pravo da zaključi šta mu je volja i shodno tome dalje dela.
Procitao sam par strana. Na svakoj neko sa telefonom se zali na neki bag. Dovoljno da se zakljuci da treba pobeci sto dalje od telefona.
Kako sam vec odustao od telefona u daljoj raspravi necu ucestvovati.
Napisacu, da je grupa ljudi ovde koja brani brend vec time jedan forum upropastila.
Prijatno.
 
Srećan put i prijatno...

Ako si očekivao da ti kažem nešto što iz mog ličnog iskustva, hvala Bogu, nije tako samo da bih ti potvrdio neko već formirano mišljenje - sorry but that ain't gonna happen, bez obzira što se definitivno ne prepoznajem kao deo te ekipe o kojoj pričaš...
 
Slazem se,mnogo njih i pored osakacenog Evropskog modela brani brend i to im je kao ok. U redu je da je signal losiji, baterija 4h pa sta nema veze e pa nije u redu za 1200 e tako nesto a da pri tome postoji isti takav tel za ostatak sveta na kome sve radi savrseno
 
^ ne vredi ulaziti u rasprave, ja sam juče odustao totalno. Shvatam da čovek voli neki brend ali zašto braniti nešto sto ima probleme od samog početka a sa druge strane taj “isti” telefon radi perfektno.
 
Dule, nemoj molim te da generalizuješ.

Nemam problem sa lošim signalom, SoT je svakako dobrano preko 4h, nemam crvenih linija na ekranu, problema prilikom skrolovanja i slično...

Ne kažem da nema ljudi koji nemaju neki od tih problema, samo kažem da ima i nas koji ih nemamo.

I da se odmah razumemo, nemam razloga da branim bilo koga pa ni Samsung, kao što me nije briga da li će neko uzeti taj telefon ili ne - mogu samo da kažem svoje lično iskustvo, a da li će to nekom išta značiti ili će se privoleti onom što je video na YT - njegov izbor.
 
^ po meni najveća poenta sto Samsung prodaje dva S22U, jedan sa boljim cipsetom, autonomijom, kamerama… dok drugi to ima losije, sto ne rade kao ostali proizvođači da na svako tržište ide isti telefon. Znaci fold 3 moze snap 888 a S21U i S22U moze exynos. Kada je Samsung svojoj državi dao snapdragon verziju sve je rekao.
 
Nadam se da nisi ozbiljan kad si napisao da imas sot preko 4h i da si zadovoljan???? Jevo da ti kazem.ja uvek oko 7h sota tako da eto ti ozbiljna razlika,mozemo i kameru da uporefimo ali ces se razocarati sigurno posgotovo sa stabilizacijom
Zaboravio sam i svaki dan sat slusanja muzike preko bt koje se ne vidi u potrosnji baterije
 
@ Lemaja

Slažem se sa tim što kažeš ali bih rekao ipak da ni u okviru chipseta nisu baš svi modeli isti tj naleteli su neki sa više problema nego drugi i obratno.
 
Nazad
Vrh Dno