Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Ja sam rezervisao 10.02. u mts i danas sam dobio informaciju putem maila da je dat nalog brzoj posti za isporuku uredjaja, S22 Ultra je u pitanju, znaci ocekujem u ponedeljak, cenim da subotom ne isporucuju.
 
Obično ne, mada... uvek mogu da te pozovu i kažu "Evo mi smo ispred vašeg ulaza", kako to obično čine.
 
Gde uzeti punjac? Ima po gigatronima i sl? Original 25w posto vidim da puni skoro kao jaci 45w
 
Kad prodam Note ode i punjac sa njim pa moram nesto uzeti...ili mozda ipak s22u ode na oglase😂
 
Ja dobio uz s22u i charger trio neki, led view cover, 25w charger...sve ću u oglase, niti koristim folije, niti futrole, niti punjače :D Telefon uvek punim preko kompa na usb kablu
 
Mene zvali danas iz Gigatrona, kazu da ni ovi iz Samsung-a nisu ocekivali ovoliko preorderovanih telefona, tako da ce isporuka trajati malo duze nego ocekivano, nadaju se da ce isporuciti svima do kraja meseca. Zbog toga su odlucili da produze rok za prijavljivanje za slusalice. A taman sam se ponadala da ce mi stici sledece sedmice, ali nista od toga.
 
Hahaha, IDENTIČNA priča je bila prošle godine za s21, i isto je gigatron imao najveća kašnjenja...
 
A kačketa jer ima dovoljno? Šta kažu 😂
 
Pazarih večeras Smart clear view cover. Ovaj novi stil smart view cover je odličan, a interesatno izgleda stilizovani sata koji se pokazuje ne "prozoru" case-a.
 

Prilozi

  • 20220311_210811.jpg
    20220311_210811.jpg
    165.4 KB · Pregleda: 143
  • 20220311_210835.jpg
    20220311_210835.jpg
    179.6 KB · Pregleda: 134
Mene zvali danas iz Gigatrona, kazu da ni ovi iz Samsung-a nisu ocekivali ovoliko preorderovanih telefona, tako da ce isporuka trajati malo duze nego ocekivano, nadaju se da ce isporuciti svima do kraja meseca. Zbog toga su odlucili da produze rok za prijavljivanje za slusalice. A taman sam se ponadala da ce mi stici sledece sedmice, ali nista od toga.
Ako nije tajna, kada si preorderovala telefon? I koji ?
Ja sam S22+, kolega Ultru istog dana, 19. Feb medjutim od Gigaxxxx jos uvek nikakav info. Preorderovali smo licno u Uscu, rekose 10-11. Marta :D
 
Ima li nekih vesti iz mts?
 
Ranije su im smart clear futrole bile bolje,ovde je imak deo ekrana nezasticen 🙂
Da, ali to je dobra stvar. Najveći problem sa preklopnim futrolama jeste fotografisanje, odnosno korišćenje kamere. Kada želiš da korištiš kameru moraš da postaviš telefon u vodoravni položaj pri čemu "poklopac" futrole visi dole i onda ličiš na dede i babe koji nose telefon u onim novčanik futolama. Ovaj prozor na s-view cover za S22 Ultra je isitih dimenzija kao sistem kamera na poleđini, a kako nema niakakve plastike na tom prozoru koja smeta (a koja je bila na s-view coverima za Note 10, S20i Note 20 seriji telefona) onda možeš komotno da koristiš kameru kao da koristiš regularnu masku, koja nije preklopna.
Odlično za burn in u tom delu ekrana.
Koristim više od godinu s-view cover na S20 Ultra modelu pri čemu imam aktiviran AOD (
da se na prozoru futrole konstantno vide informacije datum, sat i sl.) i nema ni naznaka nikakvog burn in. Tako da neće sigurno nastati burn in jer se sat pomera.
 
Poslednja izmena:
@bbK1ng , ne verujem da ima veze sa bojom, to bi bilo bezveze, mislim da jedino ima veze sa vremenom kada je naručeno.
Inač, ko želi da kupi oficijane Samsung maske, večeras sam dobio info iz Samsung brend store-a da im sutra, dakle u petak ujutru, stiže roba i u popodnevnim časovima će biti raspoloživa za kupovinu.
Nije prob da kazes koja im je cena?
vidim radis za samsung. 😊
 
Neka preporuka sto se tice futrole uzeti clear view ili led view varijantu? 🙂 Trenutno sam uzeo neku Nillkin dok se ne pojave ove zvanicne
 
Koristim više od godinu s-view cover na S20 Ultra modelu pri čemu imam aktiviran AOD (
da se na prozoru futrole konstantno vide informacije datum, sat i sl.) i nema ni naznaka nikakvog burn in. Tako da neće sigurno nastati burn in jer se sat pomera.
Troše se više ti pixeli u tom delu ekrana nego ostatak ekrana, može sat da se mrda koliko hoće. Dovoljno dugo ako koristiš to burn in bi ti se verovatno desio.

Našao sam dva primera na netu za 5 minute pretrage. Note 20 ultra.

hoipygojtlt71.jpg
 

Prilozi

  • 1234.jpg
    1234.jpg
    79 KB · Pregleda: 87
Nije prob da kazes koja im je cena?
vidim radis za samsung. 😊
Još samo kada bi me Samsung plaćao to bi bilo odlično.

Jednu stvar čisto da napišem, koristim Samsung jer to meni odgovara, smatram da su najbolji i na sebe ne štedim, kupujem najbolje zato što tako želim i mogu. Radim i zarađujem tako da mi novac nije primarna stavka kada mi se nešto sviđa. Stoga koštao telefon 200 evra, 1200 evra ili 5000 evra ako mi se baš sviđa kupiću ga, bez obzira na cenu. Ista situacija i sa dodatnom opremom, koristim uveke orginalnu opremu zato što tako želim i zato što smatram da je najbolja i stoga koštala maska (case) 1000 dinara ili 10.000 dianra kupiću je jer opet tako želim. Da nisam zadovoljan telefonom koji košta 1300 sigirno ga ne bih koristi. Stoga, ako ovde nahvalim to znači da MENI taj uređja prija i odgovara mojim potrebama, to ne znači da radim za Samsung i sl. Meni telefon odgovara i ništa više ni manje od toga.
Troše se više ti pixeli u tom delu ekrana nego ostatak ekrana, može sat da se mrda koliko hoće. Dovoljno dugo ako koristiš to burn in bi ti se verovatno desio.

Našao sam dva primera na netu za 5 minute pretrage. Note 20 ultra.

Pogledajte prilog 337789
Verujem da to može da se desi, ali nisam to primetio na S20 Ultra. Možda ako se koristi godinama to se pojavi, ja "tek" nešto malo više od godinu koristim S-view cover na S20 Ultra i nema nikavih tragova. To bih sigirno primetio pošto je meni ekran najbitnija stavka, mora da bude perfektan. Zato mi se svođaju preklopne futrole ekran ostaje koliko-toliko čist kada razgovaraš i koliko-toliko štiti ekrna pošto od S10 serije (od kako su uveli ultrasonične senzore za otiska prsta) ne koristim staklo već folije pa preklopna futrola pruža bolju zaštitu za ekran.
Neka preporuka sto se tice futrole uzeti clear view ili led view varijantu? 🙂 Trenutno sam uzeo neku Nillkin dok se ne pojave ove zvanicne
Pojavile su se zvanične, juče popodne su dostupne u prodaji. Govorim za BG, cena za s-view cover je 7.000 din, a LED view cover je nešto skuplji.
 
Poslednja izmena:
Ovo je prvi put da mi preklopna futrola ulazi u odabir, jer mi je uvek kretenski da jedna strana mase dok fotkam. Ova fora sa rupom za sat/kameru je super ideja.
 
Nazad
Vrh Dno