Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Ma on se restartuje iz cista mira, nema veze sa aplikacijama
Čuo sam za to to je najverovatnije sam čhipset problem tjs fizički čip a u aplikacije je generalno softverske prirode. Ja lično očekujem da većina problema bude rešena.. al eto baš me intrigira hoče li biti rešeni 🤔
 
I kod mene s22u kupljen u avgustu 2022 ili julu da ne trazim sad racun isto slabije drzi baterija u poslednje vreme.
 
Prodaj ga i kupi jabuku PRO ili PRO MAX 13- 14
Bice ti mnogo bolje
Ja sam moju Ultru prodao posle 8 maseci i kupio IP13PM i mnogo se bolje osecao
 
Ja nisam sarkastičan 11 meseci sam uzivao sa IP13PM pa me žuljalo da promenim i kupih nov Fold4
Sada sa njime uzivam
 
Koliko je realno naci za 500e s22 ultra polovan naravno, exy, moze i 8 i 12 gb ? I recite mi da li izdrzi baterija CEO dana, tj koliko SoTa izgurate na njemu!? Hvala
 
I da koliko je dobro kupiti ovde NOV mob ,vidim cenu sa Snapdragonom https://mobilefactory.rs/mobilni-te...apdragon-8-gen-1-12gb-256gb-dual-sim/1991760/ ili recimo u Logic Shopu u Balkanskoj?
To su uglavnom polovnjaci napravljeni kao novi
Za skuplje telefone izbegavati te tipove prodavaca u Balkanskoj i tako tim nekim sokačićima
To sve moze da se vidi ko se razume u te kodove , ja sam ih zaboravio , a nisu mi ni trebali zadnjih godina jer sam sve Samsung telefone kupovo u Samsung radnji u Delti
 
Celu Balkansku i te male radnjice
Idi i kupi u nekoj velikoj radnji i siguran si da je ne korišćen
 
Nista ako neko ima iskustvo sa logic shopom neka napise! Mislim da u tim radnjama nema novog s22 ultre
 
Ja sam pre vise godina kupio Nokiju kod njih i imao problema sa njima i njihovom garancijom . Telefon je kao bio nov
Zaobilazim takve radnje u sirokom luku
 
Daću mom primerku šansu sa A14. Čista instalacija, hard reset i ako i dalje bude bio smeće to je to, ide na prodaju
 
momci, pozdrav, da se uključim i ja, zamenio sam s21u sa s22u , prvih par dana sam prezadovoljan, snapdragon verzija, sm-s908e/ds kakva je to verzija, za koje tržište? i još jedna neodumica, pozadi na leđima imam samo samsung logo bez onih imei-a i ostalih oznaka, čuo sam na par mesta da to znači da nisu original leđa i da su menjana, da li je to istina? vidim npr kod pece na klipu recenzije s22u isto nema pozadi ništa sem logo samsunga, što znači da ona priča ne pije vodu? i još jedno, jel sve ono negativno o s22u što čitam ovde, tipa baterija, grejanje, gašenje itd važi i za snap verziju jer ja ništa od toga ne primeti ovih par dana korišćenja, jeste kratko vreme ali opet...
 
Imas po netu za koji je region Asia/Africa
Za logo pozadi ne znam.Snap nije imao nikakve probleme neki su sa Exy verziama imali probleme sa restartima telefona pri primanju poziva
 
Da li je nekome stigao Android 14 One UI 6.0 na s22 seriju ? Silujem update, ali nikako da stigne, najavljeno od 15.11. da stiže.
 
Nigde nisam dva puta pročitao isti datum izlaska, varira od novembra do januara, tako da neka bude decembar, zlatna sredina :)
 
^ pisalo je za S22 seriju 15.11, da li će stvarno izaći do kraja ovog meseca vidi ćete
 
Je l' i mi sa S22 serijom, u novom OneUI, treba da očekujemo mix srpske latinice i engleskog u Samsungovim aplikacijama i uvećane ikonice?
 
^ biće isti kao i na S23U.
 
Nazad
Vrh Dno