Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Piste utiske za update. Inace ne bih da diram majski update..
 
Ja ne primecujem nikakve promene....
 
Izvinjavam se ako sam nešto pobrkao.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220619-031235_Software update.jpg
    Screenshot_20220619-031235_Software update.jpg
    97.2 KB · Pregleda: 61
  • Screenshot_20220619-032603_Software update.jpg
    Screenshot_20220619-032603_Software update.jpg
    102.5 KB · Pregleda: 44
Možda nije za ovu temu, ali ne znam gde bih pisao...pa ajde da probam ovde...
Lik prodaje S2U koji ne može da se koristi kao mobilni telefon, već samo kao tablet(WiFi mu radi).
Kaže da će se moći otključati kad "proradi server"?
Ja ga pitam da li je to demo verzija S21U, kaže da jeste i opet ponavlja da će moći da se otključa kad proradi server...
Mislim(neka me neko ispravi) da od toga nema ništa i da prodavac dovodi u zabludu potencijalne kupce(da li svojim ne znanjem ili namerno...ne znam), i da se demo verzije ne mogu osposobiti da rade na mobilnoj mreži(opet kažem neka me neko ispravi ako nisam u pravu).
 
Takodje. Ne vidim nikakvu razliku.
 
Dobar rezultat, pristojno. Primetio sam da se poveca potrosnja gp servisa kad se koriste vise podaci, ali baterija je okej.
 
Koristim direct call opciju u Edge panelu za brzo pozivanje. Od pre neki dan imam problem da svaki put kad pokusam da okrenem nekoga preko Direc call panela poziv se ne ostvaruje nego se otvara aplikacija (u mom slucaju Viber). Da li je neko imao slican problem?
 
Evo da se javim da koristim par dana s21u. Odličan je telefon i sve, ali sem kamere u korišćenju nemam toliki boljitak u odnosu na p30 pro 8gb, skoro isto rade.

Ono što sam i pretpostavio, veličina mi zaista smeta, neupotrebljiv je praktično jednom rukom ova dijagonala. Sve u svemu ostaviću ga jer je bas dobar ovako i 10x optika me je kupila :)

Imao sam update cim sam upalio, odradio sam.
 
Jel koristi jos neko original clear view sa olovkom?

1655984664575.png

Nekako mi nezgodno, posebno kad slikam. Ne moze da se preklopi i slika nego mora jednom rukom da se drzi, kao i bilo koji drugi flip cover. ne znam kako to koriste ljudi, a dosta vidjam da se nosi. Vidim ja da ce stajati u fioci. Ostavio bih jedino zbog olovke da ne ide na oglas.
 
Da podelim iskustvo druga, koji ima S21U. Posle nešto manje od godine dana upotrebe, pojavio mu se problem, da kamera neće da fokusira/ izoštri sliku na nivou zuma od 1-3x, dok je na nivou iznad 3x i ispod 1x (ultra wide), sve radilo normalno. Odneo je telefon u pro mobi u Nišu i zamenili su mu kamere, dobio telefon nazad posle nekoliko dana.

Inače našao sam stare postove u S20 temi, gde su dvojica forumaša (bajkera) imali identičan problem sa S20U, ustanovili su da je problem nastao zbog vibracije motora, dok su telefon koristili kao navigaciju.

Moj drug nije bajker, ali često ide na trčanje i sluša muziku preko telefona. Neki moj zaključak je da je trčanje na sličan način uzrokovalo problem sa kamerom.
 
^ vrlo moguće zbog podrhtavanja telefona, čak kod trčanja je možda i veće nego pri vožnji motocikla.
 
Imam S21 Plus uzet u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.Update mi redovno kasni.Mogu li preko Odina,bez posledica, da ubacim neki evropski rom,recimo Nemački (DBT)?
 
@shatroghistro Pokloni nekom clanu futrolu :D :D @Lemaja kod trcanja da s*e*es kameru, nije malo preterano. Za voznju motora okej, ali kod trcanja, malo je preterano.
Kad voziš automobil ili motor mnogo manje se trese telo posto imaju amortizere i naravno ideš po ravnom putu posto ne vozis kroz sumu. Dok kod trčanja se ti udari osete mnogo više a sa tim i pomeranje telefona sto bi moglo da utiče na kamere. Uzmi S22U, S20U, N20U, N10+ i stavi telefon pored uveta i brze ga pomeraj pa ćeš čuti zveckanje kamera dok kod Iphone nećeš čuti ništa.
 
Kad voziš automobil ili motor mnogo manje se trese telo posto imaju amortizere i naravno ideš po ravnom putu posto ne vozis kroz sumu. Dok kod trčanja se ti udari osete mnogo više a sa tim i pomeranje telefona sto bi moglo da utiče na kamere. Uzmi S22U, S20U, N20U, N10+ i stavi telefon pored uveta i brze ga pomeraj pa ćeš čuti zveckanje kamera dok kod Iphone nećeš čuti ništa.
Ne mora cak ni na uvo, cuje se kao kinder jaje :ROFLMAO:
Bas sam danas nesto muckao posle ove poruke i bas se cuje.

Inace, da li koristite max rezoluciju ili srednju rezoluciju ekrana? Koliko screen on time treba da bude sa manjom a koliko sa vecom rezolucijom?
 
@Lemaja Da, da, shvatam na sta mislis, ali mi zvuci nemoguce. Ne mora pored uveta, cuje se dobro i ovako.
@shatroghistro sve na max koristim otkad sam ga uzeo, nikad nisam smanjio rezoluciju tako da ne znam koliko bolji rezultat mozes da dobijes.
 
@Lemaja Da, da, shvatam na sta mislis, ali mi zvuci nemoguce. Ne mora pored uveta, cuje se dobro i ovako.
@shatroghistro sve na max koristim otkad sam ga uzeo, nikad nisam smanjio rezoluciju tako da ne znam koliko bolji rezultat mozes da dobijes.
Koliko ti dobijas kada ti je sve na max? Ja sam sa 85% dobio 4h screen on jedva i to sam pustio ovaj ut na 5% da ode. Ne znam da li nesto jede bateriju
 
Nazad
Vrh Dno