Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Ne moraš. Uradi samo clear cache-a i to je to. Neko čak ni to ne radi. Ako ti krenu problemi, tek onda uradi FR, ili ako nisi ništa još podesio, a instalirao na prazan telefon A12, onda možeš i FR.
 
Ne moraš. Uradi samo clear cache-a i to je to. Neko čak ni to ne radi. Ako ti krenu problemi, tek onda uradi FR, ili ako nisi ništa još podesio, a instalirao na prazan telefon A12, onda možeš i FR.
Pa ono podešavao sam telfon i u toku podesavanja mi je izasao update ... Uradio i nastavio setovanje telefona. Pitam jer mi se po ovim svim postovima ovde trebalo bi baterija da je mnogo bolja ...
 
Ako si ga završio onda nemoj da se cimaš da ga vraćaš na nulu. Ostavi pa vidi kako će se ponašati telefon.
 
Kada udjes u Galaxy Store pa tako kucas Samsung Free, kliknes na njega i na Open, sta kaze tada?
 
Ja na ultri nisam radio kada sam prelazio sa 11 na 12. Ako nemas puno aplikacija odradi za svaki slucaj ili ako ti nesto ne radi kako treba ili vuce bateriju ti odradi. Sacekaj 2,3 dana pa vidi kako se ponasa
 
Sta dobijamo time? Krace trajanje baterije verovatno...
 

Prilozi

  • Screenshot_20220311-090338_Package Disabler Pro.jpg
    Screenshot_20220311-090338_Package Disabler Pro.jpg
    64.1 KB · Pregleda: 42
Ja na ultri nisam radio kada sam prelazio sa 11 na 12. Ako nemas puno aplikacija odradi za svaki slucaj ili ako ti nesto ne radi kako treba ili vuce bateriju ti odradi. Sacekaj 2,3 dana pa vidi kako se ponasa
Pa iskreno u standby modu tj preko noci potrosi 4 % baterije sto mi se sa p30 pro i sa iphone 11 pro max nije desavalo . Koliko sam citao ovaj treba da ima top bateriju i da traje dosta ... Nije losa za sad ali nije bas to nesto sad top
 
@Gulftown Rekao bih Package Disabler Pro.
 
Ja sam moj odavno iskontrolisao...
Reci mi koju verziju koristis package disabler? I reci mi zasto mi izlazi ovo

Screenshot_20220311-095333_Package Disabler Free.jpg
Pa iskreno u standby modu tj preko noci potrosi 4 % baterije sto mi se sa p30 pro i sa iphone 11 pro max nije desavalo . Koliko sam citao ovaj treba da ima top bateriju i da traje dosta ... Nije losa za sad ali nije bas to nesto sad top
Mora mnogo bolje. I meni se desava isto to
 
Malo je ganjac taj developer. Ja sam mu par puta slao dokaze o uplati, kulirao je. Nije mi do cene, daleko od toga, ali nije mu ni stav baš fer. Ovo je sajt, jel tako:

 
Po ko zna koji put mi se desi da kupim aplikaciju i sada me tera da sačekam i klikćem na Retry i kaže mi da ne može da aktivira i skinem Knox Version checker. Ok, skinem, v35, i traži mi Deactivate. Nemoguće da okida Knox?
 
Pisao sam mu sada. Neka reši.
 
Meni radi, sve što hoću da uradim i disable-am odradi bez problema. Ima opcija za disable bloat ali i drugih stvari poput google servisa recimo. Ne desi se ništa sa blokiranom apk, nema je tada. To je barem ranije bilo tako.
 
Instalirate adb kontrol apk na komp,zakacite uredjaj i ili disable ili kaput,bekapujete pre pocetka i ne treba vam placati nista,aplikacija super radi.Sve sto deinstalirate vratite na dva klika.
 
Ima i toga, ali ovo je elegantnije rešenje. Nekad se desi da nemaš drajver, pa njega juriš, pa možda neki spisak nije ažuriran sa apk-ovima koji mogu da se disable-aju itd.
 
Instalirate adb kontrol apk na komp,zakacite uredjaj i ili disable ili kaput,bekapujete pre pocetka i ne treba vam placati nista,aplikacija super radi.Sve sto deinstalirate vratite na dva klika.
Preporuka za ovo.
 
Jezte ko zna i hoce da se igra ,ko ne zna lakse m7 da plati 2,5e i da zavrsi pricu i uvek na telefonu moze i da blokira i odblokira nesto ako mu treba.
Vecini kad kazes adb ima da te gleda belo
 
Jedno 10x sam platio taj program, od kako je pre godinu skroz redizajniran sada ga bez problema vratim sa kodom na svaki novi samsung.
 
Nazad
Vrh Dno