Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Bitno je i u Cara Nikolaja na sred Vračara u Beogradu. Očaj od signala jer su stare zgrade od armiranog betona, vrlo je bitno.
 
Evo i ja sam presao od skoro na S21+ i mogu da kazem da nemam nikakvih problema sa grejanjem, 💁‍♂️
 
Evo i ja sam presao od skoro na S21+ i mogu da kazem da nemam nikakvih problema sa grejanjem, 💁‍♂️
S obzirom da planiram kupovinu S21+ u budućnosti. Voleo bih da čujem neke utiske o telefonu. I ono što me takođe interesuje jeste da li imaš problem sa slabijim prijemom signala, s obzirom da je taj problem na S21U prisutan?
 
S obzirom da planiram kupovinu S21+ u budućnosti. Voleo bih da čujem neke utiske o telefonu. I ono što me takođe interesuje jeste da li imaš problem sa slabijim prijemom signala, s obzirom da je taj problem na S21U prisutan?
Meni je baterija najvece razočaranje ali ja radim preko telefona tako da ga koristim u fulu. Nema problema sa slabim prijemom signala niti se zagreva, bar moj primerak.
 
Sto se mene tice, ja sam presao sa S20+ na S21+. Sa signalom nikakvih problema, baterija za nijansu bolja jer ima malo bolji cip i veci je kapacitet (4500mAh S20+ 4800mAh na S21+)... E sad ako uzimas Ultra verziju tu ne znam kakvo je stanje, em je veci ekran koji da se ne lazemo je glavni izvor potrosnje a baterija samo 200mAh jaca od + varijente koji zadrzava dimenzije ekrana od S20+ i + ima efikasniji cip i 300mAh bateriju jacu, sto je po meni upgrade u odnosu na S20+. Ne neki veliki ali nije zanemarljiv. Ostalo nista nisam video da je bolje ili gore.. Doduse cini mi se da je ekran na suncu jos svetliji sto je ogroman + za uslove na otvorenom kada se radi sa telefonom i to sa dark rezimom. Iskreno nije mi bilo moranje da prelazim, ali drug je hteo da kupi za kes od mene S20+ pa sam samim time uzeo poslednji model tj naslednika + verzije. Isto mi telefon sluzi za posao, jer se bavim opitkom i wireless mrezom tj MikroTik/Ubnt antenama kod klijenta, i sve radim preko telefona.
 
Jel realno da sa S21ultra ne radi dji go aplikacija za mavic 2 pro? Ladno ne može live feed da se vidi, pomislim nešto do mene, obrišem app, instaliram opet međutim isto, odem na dji forum, pun k ljudi se žali na isto, što je najgore nema rešenja ni u najavi.
 
Zna li neko neki sajt da otkljicavaju S21 Ultra, US T-mobile verzija?
 
Ništa čudno... Može da se dogodi i da ga preskoče. MSR i TOP u 95% slučajeva kasne od nedelju do 15 dana, a nekada i ne budu objavljeni.
 
Jel realno da sa S21ultra ne radi dji go aplikacija za mavic 2 pro? Ladno ne može live feed da se vidi, pomislim nešto do mene, obrišem app, instaliram opet međutim isto, odem na dji forum, pun k ljudi se žali na isto, što je najgore nema rešenja ni u najavi.
Jeste, Exynos je problem. Ni ja sa mojim M2 Zomm-om nisam mogao da letim, tj. live feed je bio toliko usporen da je upotreba prosto bila nemoguca. Zvuci neverovatno da sam prodao flagship da bih mogao da letim sa dronom, ali tako je 😏
 
Sramota i za Samsung i za DJI
 
Radi sasvim normalno na DJI Mini 2, Air 2.
Ako niste zadovoljni autonomijom, probajte da isključite VOLTE na sim-u, ja nisam primetio lošiji kvalitet razgovora, a autonomija je bolja u standby.
 
Dji mini 2 i air 2 koriste drugu apk za letenje, dji fly a mavic 2 koristi dji go 4
 
Jel ima neko resenje za aplikaciju kamera, trokira bas, pocelo je opasno da me nervira????
 
Obriši data i keš od kamere, možda pomogne, meni telefon u svakom pogledu radi bez ikakvog štucanja.
 
Kod mene se jutros dogodio black screen of death, nicim izazvan. Rade i alarmi, zovu ljudi, a ekran crn i ne reaguje.

Punjen je preko noci putem Samsungovog bezicnog punjaca, pa nesto sumnjam da nije drainovao bateriju ili nesto razmagnetisao.

Force restart nece, ostavicu ga na kablu pola sata, s nadom da ce hteti force restart kasnije.

Da li se desavalo ovo jos nekome? Ako se ispostavi da je zaista bilo do bezicnog, leti u kantu u narednih sat vremena.
 
Ne uspeva mi da editujem post, ali blejanje na 2 razlicita kabla takodje nista nije resilo. Haptic reaguje na pipkanje dugmica i sve, samo je ekran crn i ne mrda.
 
Pa to onda nije bsod vec problem sa display-om.
Ja sam to imao na S10+, toliko se isprazio da je bio mrtav i zivnuo je u nekom trenutku posle tipa pola sata na punjacu. Ali ja fora sto mi je prijavljivao vlagu u portu nakon sto sam snimao u moru i nisam mogao da ga punim tipa 2 dana dok ga nisam oprao flasiranom vodom :D
 
Ovaj moj je proradio sam od sebe nakon dva sata na punjacu (vrv i ranije dok sam bio napolju). I onda neko ponasanje kao da je instalirao update sa iznova konfigurisanjem svih apps. Kapiram da je neki bag do bezicnog punjaca, vracam na kabl do daljnjeg.
 
Imam problem sa tonom notifikacija. Naime, bez ikakvog pravila samo odjednom prestane telefon da emituje notifikacione tonove. Za sve aplikacije. Ni sms ni viber ni wa nijedna se ne cuje. A poruke stizu uredno. Resenje je restart telefona... Pri tom zvono za poziv radi normalno. Obican s21 je u pitanju...
 
Neka bixby rutina ili do not disturb? Je l se dešava na više lokacija ili na istoj lokaciji? Koja ti je verzija firmware-a?
 
Poslednja verzija, nadogradnja od 2.septembra... ne znam sta su bixbi rutine 😁 a desava se nezavisno od lokacije
Sad vidim da su mi bixbi rutine iskljucene...
 
Je l noze da se isključi da telefon sam digne osvetljenje na max kad se udje u kameru?
 
Ovaj moj je proradio sam od sebe nakon dva sata na punjacu (vrv i ranije dok sam bio napolju). I onda neko ponasanje kao da je instalirao update sa iznova konfigurisanjem svih apps. Kapiram da je neki bag do bezicnog punjaca, vracam na kabl do daljnjeg.
Tako je i moj. Jednom se zacrneo i onda proradio normalno, pa se posle par dana ugasio u po bela dana i nista nije pomoglo. Samo Promobi i zamena ekrana...
 
Sad si ga bas obradovao 😅😅
Sta su ti rekli, u cemu je problem pa se to desilo?
 
Vala bas. Srecom evo vec treci i po dan radi kako treba.

Istrazivao sam malo uzrok online i bilo mi je interesantno sto vecina tutoriala/clanaka za ovaj s21 fix datira upravo iz septembra 2021.
 
Nazad
Vrh Dno