Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Sa ovim da je baterija prosjek ne bih se složio...sad sam na 40%, 23h korištenja SoT 7+h, WQHD+, 120Hz (adaptive)...nije to prosjek nego veoma dobro.
Što se tiče kamere, ostali uređaji su već duže u vani, S21 je novi uređaj tako da postoji mogućnost da se to sredi update_om.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ slažem se , to i kažem . Na svakih 6 meseci novi S i N model koji nam na " kašičicu " nešto novo donese , ništa to nije spektakularno da bi opravdalo to naduvavanje cena . Sećam se da sam nov Galaxy S3 platio oko 350€ a sad nam je kao "normalno " dati 1.300€ .... Kamera pa kamera , samo o tome se priča a zaboravljamo da su i Nokia N9 a pogotovo Nokia 808 PureView iz 2012 imali odlične kamere .

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
Strašna je ta kamera koja snima u FHD rezoluciji.
I da imam 808 i da snimak videa ja mnogo gori nego na Note 9/Note 10 da ne pominjem novije.
Inovacije u mobilnoj industriji vise nema tj minorne su. Vau efekat ce se doziveti jos sa dve stvari,novim tipom baterije i kametom ispod displeja a do tad ce sve biti minorno poboljsanje
Kamere se mnogo napredovale u zadnjih par godina. To je jedna vrsta revolucije.
Dizajn uređaja 2016 i 2020 nije isti. Uklonjeno home dugme, smanjeni bezeli. To je druga vrsta revolucije.
Grafički interfejs u zadnjih par godina je mnogo poboljšan. To je treća vrsta..

Ne znam šta očekujete, da telefon vozi?

Po tome vozila se od drugog svetskog rata nijesu promjenila. Imaju volan u točkove i kočnice.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Sa ovim da je baterija prosjek ne bih se složio...sad sam na 40%, 23h korištenja SoT 7+h, WQHD+, 120Hz (adaptive)...nije to prosjek nego veoma dobro.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
Pa obicno ovi sto nemaju telefon sve znaju.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sa ovim da je baterija prosjek ne bih se složio...sad sam na 40%, 23h korištenja SoT 7+h, WQHD+, 120Hz (adaptive)...nije to prosjek nego veoma dobro.
Što se tiče kamere, ostali uređaji su već duže u vani, S21 je novi uređaj tako da postoji mogućnost da se to sredi update_om.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
Samo nek ona ostane takva i biće super [emoji6][emoji106]
Darko ulepšao mi dan komentarom, realno [emoji1787][emoji106]
Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sa ovim da je baterija prosjek ne bih se složio...sad sam na 40%, 23h korištenja SoT 7+h, WQHD+, 120Hz (adaptive)...nije to prosjek nego veoma dobro.
Što se tiče kamere, ostali uređaji su već duže u vani, S21 je novi uređaj tako da postoji mogućnost da se to sredi update_om.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
To i ja kažem.
Baterija je odlična na S21 Ultri.

Послато са S21 Ultra помоћу Тапатока
 
Uvjek je Samsung davao malo po malo. Iskreno ne bih odabrao S21U da znam da se moze uzeti P50 Pro Plus. Hteo sam uzeti Mate 40 Pro ( na zalost obican Pro nema OIS, sto je mnogo lose), A onda sam gledao da uzmem Mate 40 Pro Plus koji ima sve sto nema Pro i vise. Realno, Mate 40 je kao telefon najkompletniji, sa veoma kvalitetnim i inovativnim hardverom. Ali je jednistavno nemoguce doci do Pro Plus verzije.

Ista stvar, cak i teza ce biti ove godine za P50 Pro i Plus verziju i za Mate 50. To je vec najavljeno. Krajem prosle godine Huawei je izgradio fabriku za chipset, i obecali su da ce 2022 godine izbaciti Kirin od 3mm. Tad mozemo i ocekivati normalnu prodaju Huawei telefona...mozda..

Iskreno, nadam se da će P50 doći, makar i preko operatera jer Huawei ima jaku bazu i saradnju ovde ( iako trenutna prodaja ne govori u prilog tome ). Dosta se uložilo u ovo tržište i nekako mislim da će se potruditi da to dođe i do nas.. sad opet, of topik je.
 
Sa ovim da je baterija prosjek ne bih se složio...sad sam na 40%, 23h korištenja SoT 7+h, WQHD+, 120Hz (adaptive)...nije to prosjek nego veoma dobro.
Što se tiče kamere, ostali uređaji su već duže u vani, S21 je novi uređaj tako da postoji mogućnost da se to sredi update_om.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk


40 posto i 7sota, bogami ne da je dobro, nego ovo zvuči odlično!
 
Slažem se, ja bi samo još voleo da vidim kako bi se ponašao sot da se uključi par sati strimovanja bt muzike tipa spotify i yt music.

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Znači više nije prosjek nego odlično [emoji6] Pa imaš neki točan broj sati koji bi trebalo napraviti da to bude zadovoljavajuće po tvom standardu...probati ću ja i to. Samo još da budeš zadovoljan moraš mi reći vrstu bt uređaja, slušalice ili zvučnik?!

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hehe e dobar si @BricoGO [emoji56] Svejedno je na šta strimuješ, udri 4-5h spotify npr, čisto da vidim šta se dešava. I da me ne shvatiš(te) pogrešno, ne hejtujem samo ne mogu da verujem i iskreno se radujem ako je exynos toliko uspeo da uznapreduje za jednu generaciju [emoji6][emoji106] ...ja sam po prvi put baš zadovoljan samsungom sa ovim mojim s20 (dugo posle s7)

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
S21+ vraćen u radnju, prestao da hvata signal. Ponudili su drugi, odbio sam. Čekam OnePlus 9.
 
Da li postoji mogućnost, aplikacija kojom se mogu dodati fonts?! [emoji848]

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
@BricoGO Za sad ne,na a10 je moglo sa zfont 3(ubacio google sans) a ovde nece. Probaj mozda tebi uspe,zfont 3
Mozes sa galaxy store-a da ih skidas
 
Poslednja izmena:
Mene baš zanima kakva je baterija na S21, Plus i Ultra su mi preveliki.
Malo sam se uželeo OneUI, od S7 me je autonomija (i solidno recikliranje modela uz veću cenu i nedovoljno upgrade-a) odbijala da se vratim.
 
Drug je prešao sa S20 na S21, sasvim je zadovoljan, i baterijom i svim ostalim.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Gigatron i dalje nije dobio Ultre poručene u pretprodaji, stvarno su neozbiljni.
 
Već dva dana koristim S21 Ultra 512GB i prezadovoljan sam baterijom, ekranom i performansama. Od kamere sam možda za nijansu više očekivao, ali to se još može ispraviti ažiriranjem sofvera. Uzeo sam i 25W punjač, ali razlika nije uopšte velika u odnosu na stari punjač od S8+.

E sad, imam original Samsung wireless punjač, onaj kožni konvertibilni, i primetio sam da Fast Charge radi samo sa starim S8 punjačem (2A, 5V), ovaj novi od 25W uopšte ne podržava brzo punjenje preko bežičnog punjača (ili bežični punjač ne radi u toj kombinaciji, kako god). To nije toliki problem, ali eto da znate.

Što se tiče kupovine samog uređaja, prvo sam ga naručio u WinWin-u i nakon par dana su mi javili da ga nemaju, ali da će ga naručiti. Odmah sam za svaki slučaj poručio još jedan uređaj u CTShop-u i ispalo je da nisam uopšte pogrešio. Obavestili su me u petak telefonom da im je Samsung poslao uređaj i isti dan su ga poslali kurirskom službom na moju adresu, u ponedeljak rano je telefon već bio kod mene, dok od WinWin-a još ni traga ni glasa. Tek treba da im otkažem porudžbinu.
 
Win win vise ne postoji,Tehnomanija ih je kupila a znas kako su oni azurni
Ne znam uopste zasto se i dalje zovu win win kada na vratima svake radnje oise tehnomanija
 
Ladno dobi EXY2100 SD888 u izdržljivosti baterije za koji procenat ali ga je dobio,a i ladniji je [emoji3166][emoji33][emoji33]
Došlo neko čudno vreme.

https://youtu.be/eSL7PXYPk40

https://youtu.be/WOmldq7XguY

Послато са S21 Ultra помоћу Тапатока

‘Ladno je snap podbacio ovu godinu. Ali gledajuci sot kod bricego, exynos je izgleda ove godine dosta bolji.
@bricogo da li je sve bilo na wifi? Cini mi se da si napisao da za vikend ides negdje i da ce biti vecinom 4G i da ces okaciti ss?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@bricogo da li je sve bilo na wifi? Cini mi se da si napisao da za vikend ides negdje i da ce biti vecinom 4G i da ces okaciti ss?
Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovo što sam danas stavio je sve na WiFi, u ponedjeljak sam bio na planini ali nisam pravio SS jer sam telefon spajao na daljinski od drona pa se u međuvremenu punio ali po potrošnji je bio kao i P40Pro+...više nego dobro se pokazao.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Još samo da vidimo full 4g data test i standby od par sati pa da donesemo zaključak o autonomiji.
 
‘Ladno je snap podbacio ovu godinu. Ali gledajuci sot kod bricego, exynos je izgleda ove godine dosta bolji.
@bricogo da li je sve bilo na wifi? Cini mi se da si napisao da za vikend ides negdje i da ce biti vecinom 4G i da ces okaciti ss?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa ako je Ex2100 odličan, a SD888 u proseku niti bolji niti gori, teško se može reći da je SD888 podbacio.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Društvo samo da vam javim da ako se ulogujete na Jakov sistem, popust za Ultru 512 je poveliki... 148.400. Sad sam poručio. Nadam se da ga zaista imaju na stanju i da ga sutra preuzimam.
 
To je onda odlično. 2-4% mi je ok.
Jedino me zanima kakva je baterija samo na 4g netu i čestom menjanju lokacije (samim tim i baznih stanica). Mada mene zanima običan S21, Plus i Ultra su mi preglomazni. Ne bi trebalo da je nešto drastično lošija autonomija jer S21 ima pola inča manji fhd ekran i 1000mAh manju bateriju.
 
Nazad
Vrh Dno