Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Cackao danas s21 plus. Nisam impresioniran, uredjaj je lep, kamera ne strci mnogo, ekran i 120hz izgledaju sjajno. Slika je veoma ostra i ako je fhd+. I ako sam 2k must have, mislim da mi onaj ekran ne bi smetao. E sad, ledja, plastika, to bi me 100% odvratilo od kupovine. Podseca me na ono doba skidanja poklopca. Taj zadnji deo od plastike se izvitoperi kada se stisne prstom malo jace. Cenim da ce mu baterija od 4800mAh biti jedini adut.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Ma jok, super je plastika na soma ojra telefonu. Milina.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Ne znam je li.
Problem je taj što si ti koristio ima staklena leđa koja ako bi se ubijala pukla bi.

Milina.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
@nidzakv s21 plus nema plasticna leđa, tako da ne znam o kakvom uvijanju pričaš?! A 4800mAh, ako se novi exy pokaže iole napredkom bi mogli biti odlična priča (ne bi me čudilo da autonomija bude bolja i od s21 ultre).


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk
Ja sem s21 ultra nemam ni zelju da gledam ova druga dva modela.Ultra je prava ova dva po meni bezveze daleko da su losi ali mi nisu interesantni.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Care jeste do Samsunga. Na nekim mestima gde S7 nije imao uopšte signal, Mi 8 je držao 1 ili 2 crte na 4g. Pri završetku poziva na S7 je trebalo 10ak sekundi da se vrati u život i uključi internet, Mi 8 odmah iste sekunde. Kad se krećeš malo brže kroz grad a na 4g si S7 se zagreje, Mi 8 hladan. Zaprepastio sam se koliko "dobro" može da radi telefon, a u stvari tako radi normalan telefon sa krštenim hardverom.
Telefon od 1000e mora da radi bez ikakvog budženja i rutina, tu nema kompromisa. To što ti i par tebi sličnih ne znate za bolje to nije opravdanje.
Царе, јеси ти реалан да поредиш са телефоном из 2015.?

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Pa nije ni to na 21 plus, nego staklo, ali ajde, vidim da si odlučio da guraš svoje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije smelo biti ni na telefonima od 600 evra.
 
Zna li neko šta se dešava sa mts-om?

Ne pamtim da su nekada ovoliko kasnili sa ponudom.
 
Mozda cekaju da preorder prodje pa da bez guzve ponude telefone ... ?
 
Nešto ne verujem, ipak je to univerzalni pre order sa bonusima, za sve samsung partnere.

Znajući mts, pre bih rekao da su samo spori, al možda neko zna nešto više.
 
Na upit člana jednog drugog foruma Samsung Hrvatska tvrdi da je S21 dual sim uređaj tj. da se mogu koristiti 2 fizičke sim kartice.

Gesendet von meinem ELS-N39 mit Tapatalk
 
Meni su u ponedeljak rekli da u utorak imaju neku obuku za s21 ali da nemaju informaciju kada ce biti u ponudi.
Ostavio sam broj telefona ali jos uvek niko nista nije javio.
Jedno vreme je na samsung sajtu stajao i mts ali sada vidim da ga vise nema, ko zna sta se desava.
 
Царе, јеси ти реалан да поредиш са телефоном из 2015.?

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Sta reci,sem lupanje na prazno. Poredi telefone od pre 5 godina,a ja drzim dva telefona u ruci i vidim da nema razlike zato sto problem nije uopste do telefona nego do same mreze i predajnika, al dobro sto kaze " To što ti i par tebi sličnih ne znate za bolje to nije opravdanje" dovoljno govori, nego samsung je ciljano smislio rutine da bi korisnicima olaksao koriscenje,al sa druge strane dolazi do duzeg trajanja baterije. Na kraju to je vrzino kolo. Izbace telefon sa minornim apgrejdom hardvera i dok izbace sve zakrpe za njega i usavrse optimizaciju sistema i hardvera, eto novog modela i tako u krug, a svi cekaju silne recenzije da bi opravdali bačenih soma ipo evra i tako godinama. Pogledajte samo komentare sami kompanije na fejsu ispod reklama kako oni pravdaju fon i cenu, marketing je čudo,a ja se nadam da je forum ipak pravo mesto da se ljudima uštedi novac, makar onima koji imaju zadnju seriju flegšipa u rukama.
 
Pa nije ni to na 21 plus, nego staklo, ali ajde, vidim da si odlučio da guraš svoje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ok, ja sam lud onda. Nema drugog objasnjenja.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Ja bih voljeo da vidim staklo koje se uvija pod rukom [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ništa se ni sa S20 nije promenilo, neće ni sa S21.
Je l ste vi realni da tražite kompromise i opravdanja za telefone od 1000+ evra?
Немој лупетати да се није променило, а што се компромиса и оправдања тиче ту се потпуно слажемо, а не оправдавам ни овај нови уређај који има можда 5% унапређења у односу на прошлу годину а ни Самсунг који сви знамо шта ради на нашем тржишту иако сам дугогодишњи њихов корисник, на овој сам теми јер ме највише интересује како ће се показати нови егзинос јер стари сви знамо какви су били

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Cuo sam se sad sa drugarom iz mts-a,ocekuju pozitivnu info da ce dobiti modele sa vecim kapacitetom u ponudi pa zbog toga kasne sa preorderom.
 
https://youtu.be/heEq-Gqnc1w
Prvi ruski review.

Kamera odlična, baterija nešto bolja nego na s20u, exynos bolji od prošlog ali i dalje lošiji od s865 i ono što je možda najzanimljivije m11 ima bolji displej od njega :)

Sve u svemu očekivano stanje.
 
A kakva su ti leđa na S20 seriji? Jesi li tu zadovoljan?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Dostojna telefona za koji se trazi 1000e u startu.


Veoma zadovoljan.




Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
E da je realno tržište to bi bilo s20u+200e za s21u ili 300e za 512 verziju,toliko realno vredi unapredjenje prevedeno u šuške, sve preko toga je trenutno egzibicija, naravno staro za novo, koga više koliko vidim nema u ponudi, da bi se zastitila zivotna sredina jelte.
 
Odlicno ako ce uzimati i verziju sa 256gb.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ne znam, sa snimka se vidi da je svetliji , čak i on kaže da je u realnoj upotrebi isto svetliji i generalno bolji(nema onaj amoled pwd flicker ?).
Saznacemo kada neko bude koristio oba mobilna u isto vreme :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno