Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Stigao S21U, javljam svoje utiske malo kasnije.

Da li neko zna da mi objasni sta trebam sad da uradim da bih dobio "poklone"? Gde to registrujem telefon?
 
Stigao S21U, javljam svoje utiske malo kasnije.

Da li neko zna da mi objasni sta trebam sad da uradim da bih dobio "poklone"? Gde to registrujem telefon?

Probaj preko Samsung Member aplikacije.
 
Evo jedno brzinsko...GMS sam riješio za 30 sekundi [emoji16]
Šalu na stranu...izgledom zaista prelijep uređaj, ogroman ali lijepo leži u ruci. Nemam podatak koliko je težak ali daje osjećaj da je lakši od P40Pro+. Sviđa mi se da radi S Pen od S3 tableta sa svim funkcijama. Bio je odmah update...došlo je do zagrijavanja ali čini mi se ništa više od onoga na P40Pro+ kad je bio pod "opterećenjem". Još neka podešavanja i onda na punjač do 100% pa da vidimo ono najvažnije.
Edit:
Od 256GB je slobodno 235 GB

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odlično, neka te služi! Inače packagedisabler dostupan od pre parndana za a11 pisao sam već :)

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Ali svaki put trazi da se kupi. Malo je bezobrazan developer. Mozda par puta mozes da se provuces i recimo treci put kaze pa pa, kupi opet.
 
Malo vise je bezobrazan,ja sam par puta kupio a i mislim da je par forumasa isto par puta kupilo
 
A onda kad se prodaje telefon treba uračunati i cijenu aplikacije [emoji16]

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Ja sam package disabler kupio 2019 godine i sada sam otišao na mail potvrde o kupovini, skinuo sa tog istog linka, aktivirao ga aktivacionim kodom koji sam tada dobio i radi mi. Telefon S20U sa poslednjim ažuriranjem.
 
Ja sam je kupovao 3 puta. Slao mu posle dokaz o kupovini, pisao mu, ma kakvi, lik se pravi blesav. Od tada, lista adb za debloat i riljaj Lazo.
 
A da podijeliš tu listu i sa drugima ili si i nju platio [emoji3]

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Da li je moguće da kupujete to s*Anje od aplikacije i to više puta :D

Ne čitate Android - general QA temu inače bi videli https://appcontrol.neocities.org koja je besplatna i radi na svim android uređajima :)

It doesn't matter what you use: smartphone, tablet or TV - If Android inside, just connect the USB cable to PC, or, better yet, connect over the Wi-Fi.
 
Poslednja izmena:
@wave @BricoGO ubacite neku sliku tel, kako vam se cini u toku koriscenja (da li moze da se koristi jednom rukom). I kad stignete napisite opsirniji tekst o tel.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Evo jedno brzinsko...GMS sam riješio za 30 sekundi [emoji16]
Šalu na stranu...izgledom zaista prelijep uređaj, ogroman ali lijepo leži u ruci. Nemam podatak koliko je težak ali daje osjećaj da je lakši od P40Pro+. Sviđa mi se da radi S Pen od S3 tableta sa svim funkcijama. Bio je odmah update...došlo je do zagrijavanja ali čini mi se ništa više od onoga na P40Pro+ kad je bio pod "opterećenjem". Još neka podešavanja i onda na punjač do 100% pa da vidimo ono najvažnije.
Edit:
Od 256GB je slobodno 235 GB

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
Nije laksi 100% 228g je s21 ultra.Javljaj bas utiske generalno kamera,baterija,rad.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Slika će biti sutra. Iako imam prilično velike ruke nemoguće je koristiti jednom rukom, iako je prošli bio samo 0.2" manji bio je znatno lakši za korištenje. Nema se puno toga šta reći...kao i svaki uređaj ove klase sve najbolje. Display savršenstvo, izgled također, zvučnici odlični...jedina briga je baterija. Sad sam na 70% i 2,5h SoT...jasno mi je da neće to biti kao P40Pro+ i ne mora, danas je WiFi "test" a sutra će 4G.
Edit...čitač otiska radi brzo i precizno...ali fali mi face unlock...ovaj samsungov radi samo kad je dobro svjetlo. Vjerojatno su korisnici samsunga naviknuti na to ali u odnosu na P40Pro+ ova vibracija trese kao pokvarenu mašina za veš [emoji16]
Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slika će biti sutra. Iako imam prilično velike ruke nemoguće je koristiti jednom rukom, iako je prošli bio samo 0.2" manji bio je znatno lakši za korištenje. Nema se puno toga šta reći...kao i svaki uređaj ove klase sve najbolje. Display savršenstvo, izgled također, zvučnici odlični...jedina briga je baterija. Sad sam na 70% i 2,5h SoT...jasno mi je da neće to biti kao P40Pro+ i ne mora, danas je WiFi "test" a sutra će 4G.
Edit...čitač otiska radi brzo i precizno...ali fali mi face unlock...ovaj samsungov radi samo kad je dobro svjetlo. Vjerojatno su korisnici samsunga naviknuti na to ali u odnosu na P40Pro+ ova vibracija trese kao pokvarenu mašina za veš [emoji16]
Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
Imam neki osecaj da ces se posle par dana pokajati sto si presao sa p40pro+. Osim sto je lepsi, ne vidim neku prednost toliko bitnu. Ipak je P top telefon..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Imam 14 dana da ga vratim...da li ću se pokajati...ne znam ali znam da mi je nedostatak GMSa sve više smetalo i nerviralo.
Kao što kažeš nema tu neke prednosti u odnosu na P40Pro+, izgled je stvar ukusa...display i ona pilula meni nije smetala ali mi se više sviđa na ovome. Izgled stražnje strana mi ne znači ništa, kao ni boja...tu će i onako neka minimalna maska zbog "gripa" ili samo dbrand skin. Istina P ima bolju bateriju ali i manji display sa manjom rezolucijom i manjim osvježenjem i zbog toga očekujem manji SoT ali ovdje imam *ebeni Google pa onda sve ostalo radi kako treba.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imam 14 dana da ga vratim...da li ću se pokajati...ne znam ali znam da mi je nedostatak GMSa sve više smetalo i nerviralo.
Kao što kažeš nema tu neke prednosti u odnosu na P40Pro+, izgled je stvar ukusa...display i ona pilula meni nije smetala ali mi se više sviđa na ovome. Izgled stražnje strana mi ne znači ništa, kao ni boja...tu će i onako neka minimalna maska zbog "gripa" ili samo dbrand skin. Istina P ima bolju bateriju ali i manji display sa manjom rezolucijom i manjim osvježenjem i zbog toga očekujem manji SoT ali ovdje imam *ebeni Google pa onda sve ostalo radi kako treba.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
Pa *mjau**mjau**mjau* ako ti nije bitan ni izgled napred ni nazad,ni velicina ekrana sto si ga onda kupio *mjau**mjau**mjau*.A i eto imas google koji to je falio.Sto se tice kamere neces se razocarati to nema sanse.Baterija ce biti dobra nadam se po dosadasnjim testovima,pa eto daces nam bolju sliku ovih dana sto se baterije tice.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Zašto sam ga kupio?! Zato što sam prodao P40Pro+ i zato što ima Google...nisam rekao da mi nije važna veličina ekrana...veće je bolje ali opet ne preveliko...rekao sam izgled...iskreno više bih volio da samsung ima još jednu kameru za 3D otključavanje licem.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Zahvaljujem....sa packagedisabler_om ide brže nego sa ADB komandama.

Gesendet von meinem SM-G998B mit Tapatalk
 
Ali svaki put trazi da se kupi. Malo je bezobrazan developer. Mozda par puta mozes da se provuces i recimo treci put kaze pa pa, kupi opet.
Ima odlicna adb win aplikacija sa lepim interfejsom. Dzabe je. Nema kucanja naredbi, sve preko misha, ima debloater itd. Nema potrebe kupovati od tog prevaranta. Mislom da je adb app control. Pored tako lepe i user frendly app suludo je svaki malo kupovati jednu te istu app.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno