Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Stigao junski update
 
Postoji li neki program koji pokazuje koliko puta je baterija napunjena, sve u svemu postoji li neki program da se ustanovi koliko je telefon nov tj. star??? Nasao sam S10+ u mint stanju, veoma povoljno, pa da vidim da li da ga uzmem...
 
Treba root pristup za to. Ali prikazuje datum proizvodnje pa po njemu možeš da proceniš da li priča pije vodu.
Datum proizvodnje možeš da vidiš i ako ukucaš serijski broj (ne IMEI) ovde: https://sndeep.info/en

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Na S7 prikazuje battery discharge cycles
 
^Da, ali na S10 i Note 10 prikazuje
ovo...
3756994a484ece0e9264a7b2394b5952.jpg


Послато са SM-N970F уз помоћ Тапатока
 
Ako je nov telefon onda treba da bude 100%

s10e on Tapatalk pro
 
Nema kod mene nista od healtha i countera, mora root... Uzeh ja telefon, covek mi kaze da ga je koristio 3-4m, sto je lako za poverovati izgleda kao nov, ali kaze da ne moze da nadje racun iz telenora, zagubio ga u firmi negde, ja mu licno ne verujem, zato sto mi datum proizvodnje u phone info-u stoji 20. 3. 2019, postoji li neka sansa da se proveri da li je u garanciji ili ne???
 
Zoves telenor pa zamolis mada nece ti reci ako ne znas vlasnika tj podatke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema kod mene nista od healtha i countera, mora root... Uzeh ja telefon, covek mi kaze da ga je koristio 3-4m, sto je lako za poverovati izgleda kao nov, ali kaze da ne moze da nadje racun iz telenora, zagubio ga u firmi negde, ja mu licno ne verujem, zato sto mi datum proizvodnje u phone info-u stoji 20. 3. 2019, postoji li neka sansa da se proveri da li je u garanciji ili ne???
Čuj izgubio u firmi. Pranje para. Uzmu kad su aktuelni, firma uzme gotovinski račun i nema računa nigde da izadje, a ti neki hoće da prodaju i zarade, ali ne smeju da cimaju knjigovodju, jer telefon nije njihovo vlasništvo.

Long story short batali i nadji nekog ko je na fizičko lice uzeo. Odete kod notara i rešite.
 
Ma uzeh ga ja vec, fora sto sam ga ja uzeo od gazde firme, samo ne znam da li je stvarno uzet u telenoru i stvarno ne moze da nadje racun ili je dosao od preko grane, sverc komerc kombinacija... Ako je druga varijanta razmisljam da ga rootujem... Dal bi mi u promobiju rekli da li vazi garancija preko imei broja...
 
^ moj prijatelj je dogovorio sa nekim likom da uzme telefon. Kad su se nasli kaze lik zaboravio je garanciju i poslace je postom ali naravno nije poslao nikad. Posto je telefon bio iz MTS-a nazvao je promobi i rekli su mu da ne rade tako nego da nazove MTS da mu izvuku novu garanciju. Tako da mislim da neces uspeti preko imei ali probaj ne kosta te nista.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
@stefangtr, eto mom prijatelju su rekli kao iz mog posta dok je @vojkan dobio pozitivan odgovor. Valjda zavisi od osobe koja se javi. Pozovi ih da znas na cemu si.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja sam slao mail, tj išao sam kroz kontakt formu na sajtu. I to je bilo pre godinu dana (april 2019). Eto da napišem i te detalje.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pisao sam im danas, odmah su ljudi odgovorili da ne daju takve informacije, ali da telefon svakako nema garanciju u nasoj zemlji, tako da nista od toga... Sa jedne strane mi je krivo, a sa druge sam srecan, imacu rootovan telefon posle x godina...
 
Pisao sam im danas, odmah su ljudi odgovorili da ne daju takve informacije, ali da telefon svakako nema garanciju u nasoj zemlji, tako da nista od toga... Sa jedne strane mi je krivo, a sa druge sam srecan, imacu rootovan telefon posle x godina...
Šta ćeš da mu uradiš kad dobiješ pogodnosti rutovanja, ako ima nešto interesantno da rutujem i ja moj

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Meni je obavezan AdAway da blokira sranja, ne volim ja aplikacije tipa Ad Guard koje moras da pokreces. AdAway je nesto najbolje sto su ljudi smislili za Android.



Послато са SM-G900F помоћу Тапатока
 
A na to si mislio, uh od S7 edge nista nisam cackao povodom toga, moracu malo da se informisem ponovo. Ovaj s10+ jos nisam rootovao, nemam neku potrebu, radi extra.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Novi apdejt
1878ebad92ebf552ae1ee8f28bb0c4e0.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ja sinoć instalirao

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ko ima telefon sa VIP-a: da li vam je stigao junski update?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ovaj ispravlja nesto izgleda sad, samo kad bi i za pozive sredili da se lepo cujemo posto su im forumi puni toga i da nas vidi bog :D
 
Vrh Dno