Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Ja na prvu provaljujem da otisak prsta radi bolje. Ostalo sve isto. Ništa ne srče, VIP.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
Od ovog dodatnog apdejta od pre neki dan mi gubi wifi vezu i prebacije na mibilne podatke. Svaki put moram isključitu pa ponovo uključiti wifi da bi se opet povezao.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Jos kad bi mi neko napisao samo korak po korak kako namestam ova KWGT čuda.....

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Baterija po meni drasticno losija na junskom. Kako je kod vas?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Meni je generalno na s10+ losa baterija, dosta koristim telefon ali ako treba flagship da jedva izdrzi do uvece, dzaba sve...
 
Meni nekoliko dana bila užasna, sad je sve ok... Probajte restart i vidite šta vam troši...
 
Meni iskorišćenost RAMa nije prelazila 3,5 Gb a sad je redovno oko 5Gb

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Vala jesu sjebali bateriju

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Da li postoji neka proverena aplikacija za proveru stanja to jest zdravlja baterije?!
 
I kod mene baterija osetno slabija, moram predveče da je dopunjavam.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Otisak prsta radi mnogo bolje , stvarno su neverovatni, jos ga fiksuju posle toliko vremena. Baterija ista meni.
 
Kod mene je baterija katastrofa. Jeste da koristim dosta i to bas na 4g, ali dosta sam se razocarao sto se toga tice. Od 8 ujutru pa do 12 jedva izdrzi.
 
To onda nesto ozbiljno nije u redu, jedino ako koristis telefon 100% vremena...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kako se prebacuju kontakti sa SIM kartice na telefon, android 10, sam. S10e?
Tražim i nikako naći. Sam nije prebacio 100% jer mi fale svi stari kontakti koji su uvek na kartici bili.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kako se prebacuju kontakti sa SIM kartice na telefon, android 10, sam. S10e?
Tražim i nikako naći. Sam nije prebacio 100% jer mi fale svi stari kontakti koji su uvek na kartici bili.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Išao si na import i odabrao sim?

s10e on Tapatalk pro
 
Tražio sam u kontaktima... nigde nema import ni uvoz izvoz.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
^ odes u kontakte, imas 3 crtice sa leve strane, kad udjes imas manage contacts. Pa tu imas import/export.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Našao, zahvaljujem!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Sve mi se sada zakomplikovalo... Nema kontakata, setih se da imam i outlook nalog, skinem aplikaciju, ulogujem se, ali ne mogu da ga sinhronizujenm sa telefonom?!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
^ zato meni svi kontakti sto je google nalogu, pri logovanju dobijem sve kontakte nazad.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno