Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Nakon par dana na android 10, meni je baterija osjetno bolja [emoji2371]
Prvo sam mislio da tripujem ali sad izvlacim 5-6 sot-a, ranije 4-4h30... s10 u pitanju, isto koriscenje, velika velika vecina 4g, uparen sat i tako... ja zadovoljan

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Nakon par dana na android 10, meni je baterija osjetno bolja [emoji2371]
Prvo sam mislio da tripujem ali sad izvlacim 5-6 sot-a, ranije 4-4h30... s10 u pitanju, isto koriscenje, velika velika vecina 4g, uparen sat i tako... ja zadovoljan

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Samo zbog te baterije sam odustao od S serije ove godine iako sam koristio ranije Samsung uređaje. Na Huawei flagshipu je SoT 9h, neretko i 10h uz osnovnu upotrebu (razgovori, društvene mreže i ostalo, konstantno povezan na 4g mrežu). Uz zahtevnije igre (pubg ili CoD 1.5-2h dnevno) oko 7-8h.

EDIT: da, i kamera noću je bila znatno slabija. Sada su uz softverska unapređenja donekle "ispeglali" stvar.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Isti problem imam google app koji radi konstantno u backgroundu kao i google play services. Obrisan kes i sve znano do sada sam probao i nista...

Da li jos neko ima 2 google play services - od kojih taj drugi radi u pozadini?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
b89503ca6b4815ce9e3499111f3ddf51.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovo mi izgleda kao nešto vezano za dual app

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Imam samo dual messenger opciju ukljucenu i dupli viber.
Ali mi se takodje pojavljuje i dupli google chrome, dupli settings i jos par stvari, sto naravno nisam nista sam ukljucivao.
Jel ima neko ko ima 2 vibera na dual sim telefonu da potvrdi ovo isto?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Taj drugi google play servis je vezan za Security folder. Ako imate aktiviran security folder imate i dva google play servisa.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
 
Uhh ovo bi bila top prica, 6.7', 4500 mAh, S855...
 
I ravan ekran [emoji7]
Ako bude ovakav očekujem da zagospodari ovim forumom :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Šta je za očekivati, koja realna cena na oglasima posle nekoliko meseci od pojavljivanja?
Nisam kupovao telefon više od dve godine pa sam ispao iz štosa, koliko je to ispod ove prve zvanične cene (680 mi je prepreskupo)
 
Poslednja izmena:
Sada gledam , ovo je prepakovan a90 bez 5g uz dodat ois i drugačiju rupu u ekranu :) malo je širi , 76.7mm :/
faktički to mu je i jedina mana za sada :)

Ustvari to je a91 koji isto još uvek nije izašao :)

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a91-9912.php





Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Juce ujutru u 8 skinuo sa punjaca, samo wifi danas do 09:30. I od 9:30 do 14:15 4g. U pola 10 je bio na 50%. Po meni, na wifi je solidna baterija [emoji16]. Na 36% stavio na punjac. Koliko je mjerodavno, ne znam, ali ja sam vecinom na 4G i vani. Jos kad bi se dodale 2 sim kartice, pa lokacija, itd...
6e1f1e68a7fb78d5424240dd09b23725.jpg
2d73834316e7e8523fd226acde6f89fb.jpg
171cea976d9b3ed734e43b0183a4051a.jpg
9e2cd5ab4d05a0cd8bb2c82b4f45f19a.jpg
206d27164a7d228bc7d9ada5d8dd5f61.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da li izasao Good lock za android 10?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Posle update-a na 10ku, ne mogu da sklonim sa status bara sat, mrezu i bateriju, iako ih iskljucim u opcijama .. sem toga otp m bank aplikacija ne radi, ne moz da se pokrene.
 
Da li postoji neki gcam koji dobro radi za S10 exy varijantu?
 
Posle update-a na 10ku, ne mogu da sklonim sa status bara sat, mrezu i bateriju, iako ih iskljucim u opcijama .. sem toga otp m bank aplikacija ne radi, ne moz da se pokrene.
Obrisi otp aplikaciju pa je ponovo instaliraj. Moraces posle da zoves korisnicki servis da ti je aktiviraju kad to uradis

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Hvala, otp app sam resio ... Za status bar se ne secam kako sam ranije to uopste uklonio, da li je bilo samo preko internih podesavanja ili sam neku aplikaciju koristio pa zaboravio na nju.
 
Ej dali neko zna koju Snapdragon verziju je bolje uzeti iz Kine G9730 ili Američki g973u verziju? Oba su dostupna za otprilike istu lovu. Ili sve je to isto...Hvala
 
Podrzava hardverski , ali dzaba kad nije softwerski otkljucano, a pitanje je dal ce ikad i biti. Tako da ne podrzava trenutno.
 
Ja sam stavljaonod a80 25w punjac u s10 plus i puni brze nego fabricki.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Potvrdjujem.I ja sam punio sa punjacem od p30 i brze puni nego sa fabrickim.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno