Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Koja ti je regija, SEE?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ako bih uzeo Samsung S10 DS sa Telenora ili Vip-a, da li ga mogu koristiti na mts mrezi ili su telefoni zakljucani ? Obe kartice mi trebaju SIM free. Hvala.
 
Samsung S10+ DS je u VIP-u otkljucan na sve mreze, tako da verujem i da je S10 takodje...Sretna kupovina :)
 
Poslednja izmena:
Od juče cena za S10e 65.000 dinara u svim prodavnicama. Ako se ne varam, gledajući godine u nazad, S10 serija ima najbrži pad cene u regularnim kanalima prodaje, što se tiče flagship telefona?
+ daju neku fitnes narukvicu.
 
Moj S10 je sa Mts-a i radi na Vip kartici, dakle...nisu zaključani.
 
Moj S10 je sa Mts-a i radi na Vip kartici, dakle...nisu zaključani.
+1. Uglavnom su svi fabrički sealed tako da ih nisu otpakivali i zaključavali

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
@PJ

Ja mislim da je ovde vise problem sto su mozda malo pozurili pa odjedanput predstavili 3 modela...Cinjenica, jedan od ta 3 modela je morao da zakaze ( u smislu prodaje)....Tako da ovo i ne treba da cudi...Mozda uskoro budu davali i onaj smart watch uz njega [emoji16][emoji16]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@PJ

Ja mislim da je ovde vise problem sto su mozda malo pozurili pa odjedanput predstavili 3 modela...Cinjenica, jedan od ta 3 modela je morao da zakaze ( u smislu prodaje)....Tako da ovo i ne treba da cudi...Mozda uskoro budu davali i onaj smart watch uz njega [emoji16][emoji16]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Davaće onaj Active. Čuo sam da se slabo prodaje, što i ne čudi jer nema opciju poziva i poruka, samo notifikacije kao onaj Huawei GT.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Od juče cena za S10e 65.000 dinara u svim prodavnicama. Ako se ne varam, gledajući godine u nazad, S10 serija ima najbrži pad cene u regularnim kanalima prodaje, što se tiče flagship telefona?
+ daju neku fitnes narukvicu.

Za 65k i dve godine garancije s10e je top kupovina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
+1. Uglavnom su svi fabrički sealed tako da ih nisu otpakivali i zaključavali

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Pa ne zaključava se telefon za mrežu operatera tako što ga neko u Beogradu otpakuje i čeprka po softveru... Zaključava ga direktno proizvođač isti onaj koji ga i zapakuje u celofan.

To što je "sealed" ne mora da znači da je otključan iako u ovom slučaju jeste otključan na oba SIM slota.
 
Poslednja izmena:
Pa ne zaključava se telefon za mrežu operatera tako što ga neko u Beogradu otpakuje i čeprka po softveru... Zaključava ga direktno proizvođač isti onaj koji ga i zapakuje u celofan.

To što je "sealed" ne mora da znači da je otključan iako u ovom slučaju jeste otključan na oba SIM slota.
Koji god sam kupio sealed i u celofanu je bio sim free i to u jeku kada su svi a pogotovo telenor zaključavali svaki, tako da ne znam ko ga čeprka a ko ne. Logika ne sledi uvek realnost, barem ne kod nas kad je o operaterima reč.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Koliko ste čekali da pošalju slušalice sa promocije, nakon što je registracija odobrena i preko koga šalju?
 
Ja jos cekam na potvrdu...A poslao sam im 21.06.2019. zahtev...[emoji849]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Meni odobreno 6. Juna danas sam ih zvao da proverim i rekoše da šalju u ponedeljak.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da pitam i ovde pošto mi treba brz odgovor...

Zna li iko jel moze bilo koji kabel usb-c na hdmi ili striktno mora samsungov da bi radio onaj samsung deh? I jel ja mogu da biram da li će da mi pali redovan screen share i/ili deh ili je po automatizmu uvek deh? Kontao sa igram asfalt 9 na tv pošto imam ps4 gamepad pa da znam da ne bacam pare [emoji4]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pozdrav, primetio sam da se dosta greje uredjaj tokom koriscenja, jel se i jos nekom to desava? Sto se tice baterije SOT 2h 52 min i jos 20 % jel to ok? S10 je u pitanju
 
Poslednja izmena:
Grije se jedino na 4g i kada sam vani, a osvijetljenje na max. Obicni s10 ili s10 +? Preslabo je to.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ako ti je osvetljenje na max ili približno tome i uz non stop upaljen 4g to je manje-više normalno. Exynos se na 4g leti dosta greje, ja sam na S7 uspevao oko 3h SOT-a da izguram u periodu jun-septembar.
 
Jel' ovo grejanje leti za Exynos & 4g važi za sve modele? Pošto je S9 poprilično nedrživ bez nekog debljeg kejsa dok se igra neka iole zahtevnija igra.
 
Da li neko ima problem sa push notifikacijama kada je telefon zakacen na wifi? Pisao sam vec u s9+ temi, isti problem mi se javlja i na s10+. Nije do rutera (desava se na razlicitim ruterima), nije do optimizacije baterije itd, probao sam sva moguca resenja koja sam imao prilike da iskopam na netu...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Imam ja taj privođenja sa s9+ sto nekada zeza i na mobilnom netu

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Od juče cena za S10e 65.000 dinara u svim prodavnicama. Ako se ne varam, gledajući godine u nazad, S10 serija ima najbrži pad cene u regularnim kanalima prodaje, što se tiče flagship telefona?
+ daju neku fitnes narukvicu.

Ja uzeh S10e prošlog petka. Nisu mi nudili nikakvu fitnes narukvicu. Je li to izvesno da su davali te narukvice da ih priupitam?
 
Poslednja izmena:
Prošli petak je bio 69.900 i trebalo bi da su išle neke BT slušalice uz njega. Proveri.
 
Prošli petak je bio 69.900 i trebalo bi da su išle neke BT slušalice uz njega. Proveri.

Nije. To sa slušalicama je isteklo još ranije, negde u junu... Nakon toga je bila akcija sa nižom cenom (mada dobro zvuči i jedno i drugo). Ne znam tačno datume, ali imate na Samsung-ovom sajtu i te stare akcije. Uglavnom, ovo što sam zakačio gore je bila Gigatron-ova akcija sa Fit-e do 7.7. + popust koji je u svim drugim radnjama...
 
Slušalice su bile do 30.6, cena je bila 69.900.
Od 1.7. je bila narukvica i cen 64.900.
Sada je 64.900 i nema poklona.

Iskaču mi te reklame, jer sam gledao S10e. Izgleda da još nisu shvatili da ću da uzmem neki wireless powerbank i da vozim S7 još nekoliko meseci :d
Jedini razlog da zamenim svoj S7 je baterija koja je izgubila oko 30% kapaciteta. Sve ostalo mi je sasvim OK. I ta smanjena baterija mi je OK za regular dane, ali ako nešto više čitam, onda je problem SOT od ~3h.
 

Prilozi

  • Samsung S10e sa slusalicama do kraja juna.JPG
    Samsung S10e sa slusalicama do kraja juna.JPG
    104.5 KB · Pregleda: 155
Da li neko ima problem sa push notifikacijama kada je telefon zakacen na wifi? Pisao sam vec u s9+ temi, isti problem mi se javlja i na s10+. Nije do rutera (desava se na razlicitim ruterima), nije do optimizacije baterije itd, probao sam sva moguca resenja koja sam imao prilike da iskopam na netu...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Izgleda da sam resio problem, probacu jos u toku dana, da bih bio siguran. Kad se povezem na wifi umesto dhcp stavim fiksnu IP adresu, onu koju mi je ruter vec dodelio pre preko DHCP i za DNS sam stavio 8.8.8.8. i 8.8.4.4.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno