Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

+100

To nije bela već neka sedefasta i krajnje je ženskasta.
Meni lično su na 10kama sve te ogledalo-boje ogavne. Zapravo, to nisu boje, to je neki pokušaj. Deluju mi kao najcrnji kičeraj. "Crna" je koliko-toliko podnošljiva.
 
Cekaj malo, pa zar su vec stigli, zar nije u prodaji od 8.3. ? :shock:
Jesi siguran daje S10+ ? ;)
Pazi kada jesam
Pa taj “beli” i nije bas beo koliko sam ja video,vise se prelama na roze-plavu,u zavisnosti od svetlosti i ugla pod kojim se gleda. Meni licno je delovao malo zenskasto uzivo,ali to je samo moj (verovatno konzervativan) utisak. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja sam bio skeptičan ali kada ga vidiš uživo promenićeš mišljenje

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Unboxing-uzeo sam beli ipak [emoji6]
8d38c189ad8dec6dd669583a5f1024e5.jpg
d3942fe58d6881ee90156a9f4957a5ca.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Cestitke, neka te lepo sluzi! Makar nedelju dana. [emoji23]

Žao mi što s10(+) nema u 256gb izvedbi, idealno bi bilo!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Sta radis sa toliko memorije na mobu? [emoji14]
 
Štekam [emoji23][emoji23]
Hvala

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Preteruju sa tom memorijom. Pazi 1TB na telefonu. Za šta? Za slike i video? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovaj nije 1 tb. Fingerprint radi kao zmaj a face unlock je neverovatno brz. Neko je pitao za YouTube - jedno 20-30 posto jači zvučnici nego na Note.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Mene interesuju dve stvari, da li finger radi preko folije i da li prsten oko prednje kamere svetli kada imamo notifikaciju?
 
@Joxy slikam snimam za posao + par igara + serije filmovi (i xxx) i tako.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mene interesuju dve stvari, da li finger radi preko folije i da li prsten oko prednje kamere svetli kada imamo notifikaciju?
Radi preko folije koja je došla sa telefonom perfektno. Oko prstena zasad prednja kamera i zanimljiva animacija prilikom otkljucavanja

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Radi preko folije koja je došla sa telefonom perfektno. Oko prstena zasad prednja kamera i zanimljiva animacija prilikom otkljucavanja

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
Čekaj. Jel to i Samsung odlučio da poput Heaweija fabrički stavlja foliju na ekran ?

Послато са MI 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Prvi Samsung sa zaštitom za ekran

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Unboxing-uzeo sam beli ipak [emoji6]
8d38c189ad8dec6dd669583a5f1024e5.jpg
d3942fe58d6881ee90156a9f4957a5ca.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Cestitam i neka te lepo sluzi, kao si dobio ranije telefon? Jel u pakovanju ide i folija?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ima li neko kombinaciju da nabavimo Whitestone dome? Ili ako je neko zainteresovan da podelimo paket od dva?
 
Kad znam [emoji23] Eto da kažemo preorder
Jeste sa zaštitom je došao


Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Rece da je 20-30% jaci zvuk od N9 kad gledas yt, a koliko je gornji zvucnik slabiji od donjeg? Da li bar donekle daje stereo utisak ili je donji zvucnik suvise dominantan?
 
Naravno da je stereo a tako i zvuči.Dominantniji je donji za nekih 30 posto otprilike. Note mi više nije tu pa ne mogu tačno baš da ti kažem a ne mogu ni po sećanju. Dolby kad se uključi mnogo bolje. Sve u svemu zvučnici su bolji nego na Note.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kada već zapitkuju ljudi, da li je punajč identičan kao za s8/9?
 
Mene interesuje da li moze cela ta povrsina gore u visine rupe da se iskljuci kao sto notch moze, da kad pustis video full screen ne gledas sliku sa rupom. (Ili ce sad da pocnu snimaju filmove i prave igrice namenje specijalno za s10 koji su zatamnjeni u tom delu, kao njihovi wallpapersi :D ). Iako mi se ni notch ne svidja, ovo mi deluje jos gore resenje jer ta rupa ima jos i koji milimetar ekrana iznad, pa deluje da ako se iskljuci, ceo taj prostor uzme jos vise ekrana nego notch, cime smo opet dobili bezel kao nekada. Svakako glupi trendovi kad smo dosli do toga da za telefone sa rupama na ekranu placamo 1000+, jer nam je kao toliko puno smetalo sto ce zbog kamere i senzora telefon imati par milimetra bezela iznad, pa sad sakate ekran na ovaj ili onaj nacin. Zamisli tv koji ima rupu na ekranu dok gledas film.


Kako se samsung sprdao sa apple-om za notch, meni je vec u glavi gomile ideja za sprdacinu sa rupom na ekranu.
 
Poslednja izmena:
Može da se skloni ali je ružno. Veruj da je mnogo prihvatljivije nego notch. Kome je pilula velika uvek može da se opredeli za s10.
BTW face unlock radi u mrklom mraku instant
Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Au što su dobri uživo, moj S8+ izgleda kao da ga je odavno pregazilo vreme. S10 ima istu veličinu ekrana a drastično je manji po dimenzijama. S10E, minijatura ali mislim da bih bez problema prešao na njega. Dovoljno je velik ekran. Ovaj najveći, zaboravih mu ime, za prst veći ekran (od S8+) a isti ili možda malo manji uređaj (nisam skidao oblogu sa mog).
 
Hvala Zeha

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Nije mi jasno što su zvučnici tako zapostavljeni u dosadašnjim izveštajima. Sudeći po Dejanovim rečima to je već ozbiljan kvalitet zvučnika što je za svaku pohvalu.
 
Zapostavljeni su zato što 99% materjala koji je objavljen je puko blebletanje specifikacija. Pravih testova je mizerno malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ Specifikacija i veličanje kamere. Kamera 60% svakog videa ako ne i jače. Možda to ja tako doživljavam jer mi kamera uopšte nije toliko važna.
 
Zvučnici su stvarno bolji. Zamerka mi je jedino visoko power dugme i led notifikacije. Verujem da će led ubaciti možda nekim updateom pa da nam pilula svetli [emoji23]
Zasad...

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
@ vincet87 ako ti nije kamera bitna kupis xiaomi poco za 260€ i uzivas

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neka te zdravo služi, baš lijepo izgleda u bijeloj boji

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno