Šta je novo?

Samsung Galaxy S10 Lite

Je l' ima neki insajder iz vip-a da mi baci info ovde u vezi sa ovim telefonom? Vidim da ga je blicu ustupio Vip za test ( ili je to samo neka fora). Pitao sam direktno vip preko podrške ali mrka kapa. Nemaju nikakav info.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Ovo i mene zanima. Treba mi za zenu, dakle baterija i kamera su jedino bitne. Selfi takodje [emoji41]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je istina da A51 i S10Lite koriste isti glavni senzor, samo sto S10Lite dodaje OIS?
 
Nisu bas isti, A51 ima Samsungov S5KGM1 a S10 Lite S5KGM2 senzor.
 
Da li S10 Lite iz MTS dolazi sa providnim coverom kao što je prikazano na nekim unboxing video snimcima?

Da li ima neku, bilo kakvu foliju preko ekrana?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Moj iz Telenora je došao sa providnim kejsom. Pretpostavljam da je to isto za sve telefone sa našeg tržišta. Ne sećam se za foliju, i da je bila skinuo sam je.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Žena razbila telefon, pa hoće da uzme S10 Lite, ali sada nema gde da uzme case i neku zaštitu za staklo. Taj case bi bio dobra zaštita za početak.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja sam telefon dobio preko MTS-a, ali nije došao sa bilo kakvom futrolom. U svakom slučaju, futrola je neophodna.
 
Za šta je neophodna? Ne radi telefon bez futrole?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Koja je poenta tvog komentara? Koji je blago receno glup.
Futrola je neophodna jer je telefon jako klizav. 90% ljudi nosi futrole.
Svako je razumeo sta je covek hteo da kaze.
 
Dosta mu je pala cena na oglasima, ima da se nadje za 460e sa validnom garancijom :)
 
U Gn-u mi je izasla bila akcija za 59k. Ne znam cene kod operatera, ali barem Vip podigne cenu pretplate za 500-600 dinara ako uzmes i mob, na 2 godine ako racunas, jeftinije da ga kupis u prodavnici nego preko operatera. Jel ga ima u Telenoru da se vidi?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nisam ga uzeo, pokusavam da saznam da li je kamera bolja na S10lite ili Note9 koji imam. Da znam da li zeni da kupim s10 lite ili da joj dam moj note9.
 
Stigao mi je telefon iz GG ali izgleda da ima manu. Kada ukljucim spikerfon i pojacam na zvuk na oko 5/7 cuje se kao neko pucketanje na visokim tonovima. Da li je to samo kod mene ili me zapao felericni primerak?
 
Pominjali smo u temi, neko je imao primerk iz MTS koji je stigao sa providnim backcover. Pre neki dan uzet u MTS, nema backcover. Plava boja, možda to ima veze.
 
I moj je plava boja, ostalo radi ali ovo se bas primeti.
 
Ma plava boja, zbog covera kažem. Neki ljudi su dobili cover uz telefon iz MTS, ali ne stiže u svakoj kutiji.
 
Koliko sam gledao na klipovima nema za EU i pojedine kontinente.
 
Stigao mi je telefon iz GG ali izgleda da ima manu. Kada ukljucim spikerfon i pojacam na zvuk na oko 5/7 cuje se kao neko pucketanje na visokim tonovima. Da li je to samo kod mene ili me zapao felericni primerak?
Ja sam gledao dosta review-ova po netu, jedino sto kazu za zvucniknje da nije bas premijum u smislu da ovi sa S10 ili S20 daju malo kvalitetniji zvuk ali meni to ni malo nije bitno, pa nisam obracao paznju. Niko nije rekao da ne valjaju.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ni kod mene nema nikakvog "pucketanja" iz zvučnika , iz Telenora je i nema covera u pakovanju . Takođe softver je SEE čist .

Послато са SM-G770F помоћу Тапатока
 
I da dodam trajanje baterije je fantastično
(bez štednje - sve uključeno)
2 dana uz 8h SOT-a

4d60f68398bbf28d63ce2731635d5f3b.jpg
50542ec52625147676fd39a4610a4cdb.jpg


Послато са SM-G770F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno