Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Je l se i vama ovoliko cuje ois u kameri, toliko sam Samsung telefona izmenjao al ovo se bas cuje, a ga spustim na sto, a podignem cuje se. Na drugim Samsung telefonima treba da protreses da bi se cuo, na N20U zveci kao zvecka.
 
Ništa više od drugih. Jeste veći senzor nego na prethodnim telefonima, ali ništa posebno više.
 
Kako nista vise od drugih, na N10+ jedva i da se cuje, evo sad uporedjujem sa S20 plus, na njemu se skoro i ne cuje, ovaj zveci kao zvecka.
 
Код мене се скоро и не чује, осим ако баш јако протресеш телефон, нормалним померањем не чује се уопште, неки су чак рекли да им се чује приликом разговора ако мрдају телефон што је можда и мало претеривање
 
To je prvo što sam napisao kada sam kupio note onomad...najglasnije zveckanje ois-a ikad od gomile telefona koje sam izmenjao
 
A kakav vam je video snimak na "veoma usporen snimak" u sobi gde nije jako svetlo, ja upalio kamere i ne verujem da je na s20+ cistiji snimak.
 
Pozdrav drustvo jel stavljao ko ovu metalnu zastitu za kameru,i kako se skida posle ukoliko hocu da je skinem.
 
Ima ono sto se nalepi na kameru ,super izgleda a i dobra je zastita za kameru,koliko sam video 3m je traka ,uzeo sam ja srebrnu i crnu ali nisam lepio
 
Kontam kao ovo spigen staklo znači što sam lepio pozadi na n20 ultra
 
Ima neko problem sa signalom na Ultri..?
Imam VIP, repetitor kod mene u mestu, ali desi se ponekad da sam nedostupan..ili se prekida dok pricam..
Dok se menjalo iz VIP u A1, bilo je poprilicno lose..sad malo bolje ali i dalje dosta traljavo..
Pa reko dali je do mreze, ili do telefona..?
 
Mreže...kod mene ja nemam interneta, slabo nesto ponekad a tokom razgovora ispred kuce seckam ljudima, pola me ne cuju i slicno...VIP pravi problem...
 
Tako i kod mene..
Nisu mi cak ni poruke stizale o propustenim pozivima..sad su pocele, pa ce valjda srediti i signal..
 
Zanima me da li neko zna,da li je polomljeno zadnje staklo ili ti ledja telefona moglo da izazove burn in efekat. I još jedno pitanje ako bi ga sad odnela u Mts pošto sam tu uzela telefon koji je još pod garancijom oni bi verovatno rekli da ne mogu da poprave taj burn in efekat zbog fizickog oštećenja telefona.Sad mene zanima ako bi ja odnela telefon u samsungov ovlasceni servis i popravila zadnje staklo i posle odnela u mts zbog tog burn in efekta da li oni mogu da utvrde da sam ja menjala zadnje staklo i da odbiju da rese taj problem sa burn in efektom.U pitanju je Samsung Galaxy S20.
 
Zanima me da li neko zna,da li je polomljeno zadnje staklo ili ti ledja telefona moglo da izazove burn in efekat. I još jedno pitanje ako bi ga sad odnela u Mts pošto sam tu uzela telefon koji je još pod garancijom oni bi verovatno rekli da ne mogu da poprave taj burn in efekat zbog fizickog oštećenja telefona.Sad mene zanima ako bi ja odnela telefon u samsungov ovlasceni servis i popravila zadnje staklo i posle odnela u mts zbog tog burn in efekta da li oni mogu da utvrde da sam ja menjala zadnje staklo i da odbiju da rese taj problem sa burn in efektom.U pitanju je Samsung Galaxy S20.
Проблем са burn in - ом не могу да ти реше, јер је у већини случајева перманентан, а ниједна га радња ни компанија не прихвата под гаранцију, практично ти дође исто као да си поломила екран(са њихове тачке гледишта).
 
Nije tačno, mom drugu su u promobi servisu uvažili burn in na note 9, i dobio je telefon sa novim ekranom i ramom.
 
Проблем са burn in - ом не могу да ти реше, јер је у већини случајева перманентан, а ниједна га радња ни компанија не прихвата под гаранцију, практично ти дође исто као да си поломила екран(са њихове тачке гледишта).
Nemoj da iznosis netacne informacije, Samsung prihvata burn in i menja ekran, meni je na s9+ bio zamenjen ekran sa novim ramom, plus su zamenili bateriju i stavili novi zadnji poklopac tako da sam dobio skoro nov telefon.
 
Ima neko problem sa signalom na Ultri..?
Imam VIP, repetitor kod mene u mestu, ali desi se ponekad da sam nedostupan..ili se prekida dok pricam..
Dok se menjalo iz VIP u A1, bilo je poprilicno lose..sad malo bolje ali i dalje dosta traljavo..
Pa reko dali je do mreze, ili do telefona..?
Mislim da to nije do telefona. Kod mene su se 2 repetitora na mts-u stalno smenjivala i u tom procesu nema signala. Rešenje je promena operatera jer oni nisu imali mogućnost da to reše. To je njihovo objašnjenje bilo.
 
Nije tačno, mom drugu su u promobi servisu uvažili burn in na note 9, i dobio je telefon sa novim ekranom i ramom.
Како коме, једини Самсунг телефон на ком сам имао burn in S9 узет у Теленору, нису прихватали, као и још неколико људи које познајем
 
Ima neko problem sa signalom na Ultri..?
Imam VIP, repetitor kod mene u mestu, ali desi se ponekad da sam nedostupan..ili se prekida dok pricam..
Dok se menjalo iz VIP u A1, bilo je poprilicno lose..sad malo bolje ali i dalje dosta traljavo..
Pa reko dali je do mreze, ili do telefona..?
Ja imam problem sa signalom. Imam MTS i Telenor kartce u telefonu. Često se desi da mi govore da nisam dostupan kada me zovu (sporadično stigne SMS obaveštenje o propuštenim pozivima). Dešava se da me zovu na jednu karticu, a prebaci mi poziv na drugu karticu (npr. poslovni partneri nemaju moj privatni, a piše mi da na taj broj zovu).

Poznanik iz Telenira mi kaže da uložim reklamaciju. Nas nekoliko u firmi smo dobili N20U i sporadično svi imamo identične probleme (imamo različite verzije SW-a).

Prikačio sam "skrin šotove" gde se vidi problem sa mrežom.
Screenshot_20210417-093902_Gallery.jpg
Screenshot_20210415-121218_GSam Battery Monitor.jpg Screenshot_20210414-200028_GSam Battery Monitor.jpg
 
Standardan problem sa ex do ove godine,do telefona je,ja sam zbog toga presao na sd . Tamo gde je ex pravio promlem sd nije apsolutno nikada ,evo sad ni novi eq mi ne pravi problem a hteo sam da raskidam ugovor jer sam mislio da je do njih
 
Ali mene najvise zanima pošto mi je polomljeno zadnje staklo da li bi prvo to trebala da sredim pa onda da nosim telefon povodom burn in-a. Jer pretpostavljam ako bi ga odnela da sredim zadnje staklo i pomenula burn in verovatno bi odbili to da rese uz izgovor da je telefon oštećen putem pada.Pa me zanima dal neko zna dal je bolje prvo srediti zadnje staklo pa onda da nosim telefon povodom burn in jer ne znam dal oni onda mogu da utvrde da sam menjala zadnje staklo pa opet da odbiju.
 
Ali mene najvise zanima pošto mi je polomljeno zadnje staklo da li bi prvo to trebala da sredim pa onda da nosim telefon povodom burn in-a. Jer pretpostavljam ako bi ga odnela da sredim zadnje staklo i pomenula burn in verovatno bi odbili to da rese uz izgovor da je telefon oštećen putem pada.Pa me zanima dal neko zna dal je bolje prvo srediti zadnje staklo pa onda da nosim telefon povodom burn in jer ne znam dal oni onda mogu da utvrde da sam menjala zadnje staklo pa opet da odbiju.
A gde ti se pojavio burn in?
 
Najviše se primeti na sivim i belim pozadinama ali je konstantno tu ne nestaje,ocitavaju se dve aplikacije od youtube music vidi se dugme za pauzu i dugmad za like i dislike,I od aplikacije tik tok se precrtavaju skore sve ikonice
 
Naisao sam i xda da se ljudi zale za signal, tako da moguce da je problem u telefonu..
Supruga ima Xiaomi Note 8 Pro, takodje vip, sve super a ja jurim po dvoristu signal..😂
 
Ali mene najvise zanima pošto mi je polomljeno zadnje staklo da li bi prvo to trebala da sredim pa onda da nosim telefon povodom burn in-a. Jer pretpostavljam ako bi ga odnela da sredim zadnje staklo i pomenula burn in verovatno bi odbili to da rese uz izgovor da je telefon oštećen putem pada.Pa me zanima dal neko zna dal je bolje prvo srediti zadnje staklo pa onda da nosim telefon povodom burn in jer ne znam dal oni onda mogu da utvrde da sam menjala zadnje staklo pa opet da odbiju.
Нико са сигурношћу не може да ти тврди шта и како ће уважити, али да сам на твом месту заменио бих стакло па тек онда рекламирао екран, ако си тек од скоро приметила тај burn in пробај да угасиш телефон и остави га тако 6 сати(можеш у току ноћи) можда помогне
 
Nazad
Vrh Dno