Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Да си користио дужи период, или бар једно месец дана, врло могуће да би имао, видео сам доста постова на другим форумима да су се људи жалили(ко је користио ову футролу), претпостављам да зато ми остали досад и нисмо имали овај проблем, ако неко још користи ову футролу нек подели своје искуство..
 
Ispadne da mali broj modela ima problem, vidiš da se ovde niko ne žali. Meni je ovo treći N20U i svaki je imao savršen ekran.
Probao sam sinoc da slikam al nisam uspeo ne moze da se vidi tako.Ja smem da se kladim da ce svaki note 20 ultra imati isti problem pogotovu ko korosti always on na futroli.Pa ima i moj savrsen ekran ovako to je bas tesko primetno al vremenom moze da se pogorsa sto sam video iz nekih primera na netu sagori ga bas.
Post automatically merged:

Jesam oko dve nedelje na jednom primerku, a apropo senzora blizine nijedan nije imao burn in.

Nije to burn in kod senzora blizine nego kao da se on sam vidi ispod ekrana,ekran je dosta tanak.Pisao sam,na primer napolju nema sanse da ga primetis nisam gledao na jakom suncu tad se i vidi senzor otiska prsta ispod ekrana jasno.
 
To si ti nesto utripovao, hoces da predjes na IPhone pa skrnavis "svetinju", nece ti to proci.
 
Ahha, kako da ne, ovde se nas 10 javilo da nemamo tih problema, priznaj da hoces IPhone da kupis.
 
Nosi telefon u Begram, oni brzo sredjuju telefone.
 
Zna @Dakii kakvi su to majstori :D
 
Mozda neko ne zna za salu, pa ga stvarno tamo posalje i lepo se iznenadi hahahaha :D
 
videh danas na YT neki lik okacio da s nekim novijim update-om ima u Pro video modu, ultra wide opciju i 4k@60 fps...
ja uopste nemam ultrawide mogucnost (SD), niti ima kod zene na Exynosu....

na 1:18 pokazuje to....
Post automatically merged:

vidim da je njemu to novija verzija v11.0.02.78
meni je 11.0.02.56.... tako da ce verovatno stici uskoro....
 
videh danas na YT neki lik okacio da s nekim novijim update-om ima u Pro video modu, ultra wide opciju i 4k@60 fps...
ja uopste nemam ultrawide mogucnost (SD), niti ima kod zene na Exynosu....

na 1:18 pokazuje to....
Post automatically merged:

vidim da je njemu to novija verzija v11.0.02.78
meni je 11.0.02.56.... tako da ce verovatno stici uskoro....


Da nisi izbacio post ja nebi ni znao da ima,ja sad probao meni radi 4k60fps na ultra wide.
 
Jos nek stave i 5
videh danas na YT neki lik okacio da s nekim novijim update-om ima u Pro video modu, ultra wide opciju i 4k@60 fps...
ja uopste nemam ultrawide mogucnost (SD), niti ima kod zene na Exynosu....

na 1:18 pokazuje to....
Post automatically merged:

vidim da je njemu to novija verzija v11.0.02.78
meni je 11.0.02.56.... tako da ce verovatno stici uskoro....


Radi li ti sada na ultra wide 4k60fps?Cudi me da u pro video nema uopste 5x zomm kad bi njega ubacili da snima 4k60fps puska.😀
 
Jel zna neko kad smo vec tu temu pokrenuli zasto nema opcija za zomm kameru u pro video modu?
 
Stigao je apdejt na Telenor.
Screenshot_20210331-105814_Software update.jpg

@Darko_Note9
Ako si mislio na ovaj zum, ja imam opciju.
Pokušao sam napraviti print screen da vidis da li mislimo na isto.
Screenshot_20210331-105907_Camera.jpg
 
Ja se rastajem od mog Note a polako. Sluzio me besprekorno i bez zamerki osim sto ipak SD nije mogao da isprati neke moje zahteve u igrama. Tako da sam presao na RoG Phone 3. A za 2,3 meseca nadam se RoG Phone 5 Ultimate😄
 
Ja se rastajem od mog Note a polako. Sluzio me besprekorno i bez zamerki osim sto ipak SD nije mogao da isprati neke moje zahteve u igrama. Tako da sam presao na RoG Phone 3. A za 2,3 meseca nadam se RoG Phone 5 Ultimate😄

Ne znam sta si dobio sa tim asusom,nije telefon konzola krastavac.😀
 
Pa Note ima identican hardver i uzeo sam SD zbog toga. I sve bude lepo dok ne dodje do Thermal Throttling a posle 20 ak min igre. FPS pada sa 60 na 53 i to je nedopustivo za taj telefon. I to me je nerviralo. Inace telefon je brutalan. Mada sam citao na stranim forumima da je Samsung namerno obarao peeformanse SD a u odnosu na Exynos da ne bi bila velika razlika 😄
 
Нзм које игре играш, али за ПУБГ има опција 90 херца да закључаш
 

Prilozi

  • Screenshot_20210404-093554_PUBG MOBILE.jpg
    Screenshot_20210404-093554_PUBG MOBILE.jpg
    140.7 KB · Pregleda: 10
Ima za PUBG, tih 90 ne moze da isprati na duze staze. 60 fps u PUBG u moze. Call Of Duty Mobile kada stavis high/ultra, do 40 c drzi fps da kazemo stabilan, ali na 41 i 42 c (42 nikada ni leti nije presao) pada i secka, koci, nije fluidno vise i fps se krece nestabilno 52 - 54 - 56. A RoG drzi 60 fps ne mrda...
 
Па са ROG не може да се пореди ништа што се тиче гејминга, за то је и направљен🙂
 
Stigao aprilski update, 166 mega
 
Ima mozda neko na prodaju Clear View futrolu..? 😊
Не знам колико је добро користити је на N20U, пошто су људи имали burn in користећи је...
 
Video sam u par komentara da su se neki zalili..
Ali ako postoji sansa za burn in, onda mogubi bez nje..😁
 
Nazad
Vrh Dno