Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Dobio ih prekjuče.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Ja danas izasao iz kuce u 9:15h sa 90% baterije. Uz koriscenje u sirem centru NS u dual sim modu, najvise Autocad, SOT na 2:20h i baterija u 14:30h na 28%.
Sve vreme na otvorenom i blizu max osvetljenje. Bez streaming-a i sl. Primetio sam da mu dve kartice JEDU bateriju, ali opet...

Uzmem danas sestrin Mi Note 9 Pro i njoj SOT na 3:30h i baterija na 75%. Placite sa mnom, jesenje kise...
Najrealnije testiranje. Taj telefon je namenjen za takvo korišćenje al baterija to ne može da isprati, da se ne lažemo.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Koja kurirska služba dostavlja sluške iz preordera?
Još nisu stigle, imao sam prepušten poziv sa nepoznatog broja prekjuče na koji se sad niko ne javlja pa tripujem da nije bila dostava...

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Neko je vec pitao, pa da ja ponovim - da li je neko dobio slusalice iz preorder-a?
Ja sam pitao[emoji3]mene jos niko ne zove za sluse,mada je pisalo da se dijele od 07.09 do 29.09

Kako vi sa snap verzijom kuburite sa garancijom?
Kod mene je ex i ja nemam nikakve zamjerke na telefon,sve je to u 5 grama,ali garancija 2 godine mi mnogooooo vise znaci nego da mi na kraju dana ostane 7% baterije(max,nema sanse za vise)ne smeta mi stepen dva visa temp,i onako dolazi hladnije vrijeme,a o brzini u radu,nema smisla ni govoriti,ko primjeti neku razliku u radu snap vs ex,ja cu mu moj pokloniti[emoji12]
Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Rastemo [emoji847] ...čestitam druže! Stavi samo oznaku da znamo koji model tj tržište je tačno u pitanju (mada znam da tebi dual sim nije bitan). [emoji2772][emoji6]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Čestitke, nek lepo služi

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Evo ga jos jedan da se zapljune[emoji1690]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Ooo sirimo familiju, idemooo :) u zdravlje da sluziiii.
 
Čestitam na zmaju! Ima nas kao kod Tolkina

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
N9860,isto kao tvoj,beli,izleteo povoljno
Iskusno [emoji2772][emoji772][emoji6] P.s. ne radi update ako planiraš 5g i VoLTE da koristiš [emoji56][emoji2960]
Evo ga jos jedan da se zapljune[emoji1690]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
Čestitam...još samo Ivana da dočekamo [emoji56][emoji847]
Čestitam na zmaju! Ima nas kao kod Tolkina

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
Pa iskusna ekipa, znamo šta biramo! [emoji56][emoji106]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Posle par godina ios-a,malo da promenim.
Mozda se i Ivan prikljuci,ko zna[emoji3]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
@Proday Gde da koristim.5g?[emoji3][emoji3][emoji3]
Koja ti je verzija softvera,ovde mi je avgustovski patch h1
 
Poslednja izmena:
Ako naleti neki snap javite :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da li svaki ultra dolazi kao dual sim?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mislim da su sve serije sa oznakom N9860 dual sim

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Jedno note 10 plus dugo note 20 ultra,oba night mode
253f411d7b0dba6e250fc5e78ef5d6f6.jpg
37ce989dc5acab00d410a097c5aed891.jpg
 
Na slici ispod se jasno vidi da nisi ocistio kameru.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
5 puta ciscena
I ja sam mislio ali tuklo svetlo od laptopa s te strane
Sa iste pozicije slikano i jedno i drugo ,neverovatno koliko su poboljsali night mode
@Darko_Note9 moraces i to da manjas za 20 ultra
 
Poslednja izmena:
Hehe,postavi jos neki primer i ovako po tebi jos sta ti je bolje na ultri pa i ako ima nesta losije.:)Cekam malo da cena ode dole.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Hehe,postavi jos neki primer i ovako po tebi jos sta ti je bolje na ultri pa i ako ima nesta losije.:)Cekam malo da cena ode dole.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Bogami pada cena samo tako. Ali iz cele priče mogu zaključiti da je telefon odličan, verujem da će mu sve više rasti reputacija, kao što je i za Note 10. Naravno, mislim na SD.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bogami pada cena samo tako. Ali iz cele priče mogu zaključiti da je telefon odličan, verujem da će mu sve više rasti reputacija, kao što je i za Note 10. Naravno, mislim na SD.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Samo nek pada to je super.:)Jedino sto mi se nije svidelo kad sam cackao note adaptivno 120hz se jednostavno oseti da ne radi kao na s20 ultra gde non stop radi 120hz,to sam primetio jer sam oba cackao jedan pored drugog.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jedno note 10 plus dugo note 20 ultra,oba night mode
253f411d7b0dba6e250fc5e78ef5d6f6.jpg
37ce989dc5acab00d410a097c5aed891.jpg
Ovo nije slikano u istim uslovima, donja slika ima izvor svetla iz ugla dole levo, koji nije aktivan na gornjoj.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Mene je na S20 Ultra opasno nerviralo kad želim nešto da uslikam u nekoj npr. poluosvetljenoj sobi, za šta mi treba noćni mod, gde se softver odluči za 3-4 sekunde ekspozicije, umesto 1 sec što rezultira nekim mrljama na osvetljenim delovima slike. Na Note 10+ nisam imao tih problema. Nadam se da N20 nema tih nedaća.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo nije slikano u istim uslovima, donja slika ima izvor svetla iz ugla dole levo, koji nije aktivan na gornjoj.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Iz istog ugla je slikano u istim uslovima bukvalno,uperi neki izvor svetlosti van kadra tj blizu pa ces videti sta se desava,bukvalno sve identicno,nisam se pomerio 5cm veruj mi,5vputa sam brisao staklo na n10 plus ,night mode je na obe slike
I na jednoj i na drugoj je identican izvor svetlosti tj laptop samo sto ultra to pegla
Evo,identicno sve ,izvor svetlosti mesto ,sve automatika night mode doduse na jednoj sam ruku drzao nize ali razlike je ocigledna i drasticna
935d467e254068810ee92bbf430c0db6.jpg
2c9d0b4c347aa97520c2843518547a16.jpg
 
Poslednja izmena:
To tebi nesta nije uredu,meni nikad nije pravio tu "skramu" na slici u night modu.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Islim da je baterija losija nego na n10 plus ali ajde da se slegne i definitivno su glupost napravili sa premestankem.olovcice na levu stranu
Sve ostalo za sad za svaku pohvalu
Koju zastitu uzeti??? Dobio sam uz tel orig samsungovu clear medjutim ivice su malo dignute da zastite ekran i sad geasture ne radi lepo zato sto prst ne sklizne po ekrenu odmah,ima li neko neku preporuku,hvala
 
Poslednja izmena:
Pomagajte kako da iskljičim ovaj driving app ako iko zna...izludeću što ne mogu ništa na tell dok je gmap aktivan [emoji849][emoji24]

Probao sam disable a!droid auto i ne pomažeScreenshot_20200920-044406_Maps.jpg

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
Pogledajte prilog 290143
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno