Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Izašla I zvanična pita pa ko hoće da se igra ima zip na xda. Može preko odina a može i preko sideloada što je prostija opcija.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Predpostavljam da si već zabo istu! Javi spram bete kakva je?!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa znaš mene. Ja sam to odmah odradio. Radi sve extra. Bas je perverzija. Lag zero, jos da nateram sebe na clean install i verovatno će to biti još bolje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja ću se samo malo nadovezati i reći da mi je super Pie, osim što su ikonice blagi užas. Nisam obrisao podatke, ali mi se za sada prilično svidja!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa čekaj jel u samsung theme store nema mogućnost da se nađu ikonice sa orea?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nisam našao, ima nekih nalik, ali prave sa orea ne uspevam, a ni ne znam kako se zovu.

Ono što mi se najviše svidja je geasture umesto navigation bara i swipe izmedju aplikacija.

Animacije su mi super, lift to wake je isto olakšavajuća stvar. Naravno i tap za vreme

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mene zanima radi li adhell 3 na piti?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja uzeh jabukicu (manji) na kraju da probam, videcemo kakav ce s10/s10plus biti, ipak nikako da se naviknem na velicinu N9, imam male sake za taj telefon


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radi package disabler. Ja sam odustao od adhell 3 kad sam vjdeo kakvo je cimanje da se napravi da radi.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Radi adhell 3 na pie

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Vrh, hvala! Nije cimanje, otkud ti to?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni prvi dan ništa bolja baterija nije. Možda jer nisam odradio clean install. Šta znam
afad7bca2ce4071372773c2b9d212e98.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa poenta i jeste da samo uradiš update i koristiš i da bude bolje...ja mislim da samo mi tech geekovi radimo full wipe posle nadogradnji manjih ili većih!

Nego stigli mi spigen tough armor i whitestone što mi brat 20.12. poslao iz USA sad mi keva javila... I to samo 2 dana pošto sam otišao na duži put [emoji24]
Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Je l' vam čudno sad što je sat sa leve strane?! Ili ste se navikli?!
 
Meni je još uvek čudno, svaki put pomislim da je neko obaveštenje. Mada ipak sam ja tek 24h na Pie.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jedan od glavnih razloga zašto neću pie ni da instaliram

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
A čini ti se, za 7 dana bi se navikao na to. [emoji1]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Čini ti se, nosio sam pixel 2 još u maju sa pie duze od 7 dana pa se nisam navikao [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Zato što su pixel launcher i gestovi *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, na to niko normalan ne može da se navikne.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ma @SretenBG pričam striktno o satu sa leve strane, gestures su skroz druga (očajna) priča na pixelu odnosno pie ;)
Btw pročitah negde da se na sammobile pojavio pie Firmware (valjda za uae) pa ko je nestrpljiv da čeka OTA.. [emoji23][emoji56]
Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sam toliko navikao na gestures tako da bi se sada tesko navikao na kapacitivne dugmice

Mate 20 Pro
 
Da samo što gestures na pixelu 3 i oni na huaweiju su nebo i zemlja u izvedbi [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Na Huawei su lošiji.

Edit: Mislio sam da pišeš za Samsung Pie verziju. Ne znam kako je na Pixel ali kod Samsung je za klasu bolje od M20 pro iako mnogo lošije od iPhone.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Po cemu si zakljucio da je na M20 pro losije?

Mate 20 Pro
 
Sporije, neprecizno, laguje. Loša kopija sa iOS.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ne znam, zašto se traži dlaka u jajetu oko te kamere. Iskreno, većina vodećih brendova od 2016. pa na ovamo, ima dobru kameru, manje više istu. Ok, primećuju se male razlike, ali to je zanemarljivo, jer ovo je TELEFON, pre svega. Šta će ljudima više od toga da mi je znati. Meni je kamera ovde savršena, ali to sam samo ja. Meni je bila savršena i na i7 +, i pre toga na 6s+... Ja razliku skoro da i ne primećujem. NIkada ne bih prodao telefon, pogotovo ne ovaj zbog kamere. Uživajte malo više u telefonu, moj savet.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
"Problem" je sto zaista moze bolje a oni (Samsung) ne cini dovoljno da i bude bolje za toliko koliko realno hw moze da podrzi...
 
To stoji.
Ali prodati telefon zato što slike mogu biti za nijansu bolje, je van svake pameti.
 
Nazad
Vrh Dno