Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

ne zezaj, oni kazu posle ovaj izlazi stable build....a i modem je sad izasao iz oznake "z"(koja zapravo i obelezava beta builde)....tako da ide uskoro final

*Nisu mi jasni zasto su sklonili night mod sa prednje kamere...nije da je nesto bio od pomoci al od 10 slika 2 je znao da pogodi

Ne verujem da ce tako brzo, veca je verovatnoca da ce biti jos koja beta pa posle "srpske" Nove godine finalna verzija. :)
 
Da li će verzija Note devetke sa Snapdragonom dobiti ota Android 10 ažuriranje?

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Nema razloga da ne dobije...ali kada to je već diskutabilno

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Je l se posle bete dobija finalna verzija OTA? Ne treba opet Odin?

Pa verv ce biiti isto neki zip fajl koji cemo flesovati direkt bez hard reseta( kao i ove do sada)...e posle toga kad predjes na stabilnoj verziji tad dobijas ota za buduce ispravke...inace ovako cemo.morati "rucno" da izadjemo iz beta verzije- bar je tako bilo za Pie...
Nesto sto najvise mrzim je prebacivanje ovih 70gb(kolko imam popunjeno) slika, pesma itd u komp pa opet vracanje nazad...a o drugim stvarima(bank app, podesavanja itd) da ne pricam :( :( ali mislim da je fresh instalacija najbolje resenje- bar posle ovakvog apgrejda
Pre jedno 2-3god dok sam imao Note 4, verujete li, uvek sam radio preko ODIN-a nove ispravke s tim sto sam uvek isao prvo hard reset pa.onda fles :D al tad nisam imao sta da radim i manje podatke na njemu....mada je uvek sve radilo kako treba
 
Ima li GCam za SD verziju?

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Zvanicna verzija Andoird 10 je dostupna- za ove koji su bili na Beti......Ne vidim nikakve promene u odnosu na poslednju betu
 
To i ja pročitah sad,izgleda da će biti uskoro Android 10 za sve.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Svaka im cast kad su uspeli do Nove godine da izbace finalnu verziju. Jos kad bi za s9 izbacili do Bozica... :D Samsung se malo popravio po pitanju azurnosti, ali ima jos mnogo mesta za poboljsanje/ubrzanje.
 
Nista nije uradjeno, iskreno...Night mode nema u prednjoj(a imalo u beta 1 i 2)...desi se nekad za laguje(prilikom skrolanja itd)...a bat videcemo.
Mada cekam odin fajl pa cu da odradim hard reset i preko odin fles

nHSbbUY.jpg
 
Појавио се у Немачкој. Ко је нестрпљив може наћи цео фајл на xda.
 
Ima na sammobile da se skine za nemacku. Jel ima nekih nedostataka da kazem ako njega skinemo mi nestrpljivi?
 
Evo da se javim opet....samo sam ga resetovao, bez flesovanja, i sad je okej....animacije su fluidne, skrolovanje okej....meni se cini da je super sad :) nije nista novo u odnosu na Pie ali okej :) vazno da lepo radi...
 
A Night mode? Da li ga ima?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa ima ga i na piti što ga ne bi bilo na 10ci.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Skidam ovaj za nemacku, pa cu ga preko odina. Ota ubdate ce raditi normalno posle jel tako
 
Ne bi trebalo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ok. Sada ga skidam preko SamFirm aplikacije

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Đe žurite, ima neki killer feature ili sam propustio šta?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Instalirao sam ga i za sada radi isto kao i do sada.
Meni killer feature su gestures koji sada mogu biti slični kao na iPhone. Samo back mi je problem jer note ima veliki ekran za moju ruku.

Call recording i dalje radi nakon što sam ga aktivirao sa egipatskom sim karticom.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam.mogao a da ne odradim ceo hard reset pa flesh :D

Mogu reci da sam sa bateerijom zadovoljan :) i to posle samo prvog punenja.

w0GA1zx.jpg



3gCwdTB.jpg


Dual sim, mozda pola sata do 45 min na 4g ostalo na wifi...insta, viber, mesindzer i surf netom...malo yt i sluske i nekih 20 fotki- u proseku jedan moj dan....skoro 7h sot-a za 29h kako je ukljucen fon


Reko bih da je okej...slicno sam.dobijao na Pie
 
Nazalost nisu ubacili u kameru opciju za HEIF format umesto JPG koji vidim da na S10 postoji.
Sto se gesturesa tice, radi lepo, problem je sto nisam skontao da back moze i sa leve i sa desne strane :wall:
 
Slucajno sad videh da je neki update, da li je ok, da li ga uraditi? Hvalaaa

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Naravno, samo napred :)
 
Ako sam telefon kupio u mts. A koristim sada druga dva operatera. Od koga od njih mi zavisi kada će mi stići update za 10.0 ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno