Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Na koju foru nema na samfirmware orea?

Da li vam se desavalo da ugasite SIM1, a na SIM2 vam stigne poziv koji je upucen na SIM1. Naime, broj koji mi je na SIM2 ima svega par ljudi meni najblizih, kako SIM1 gasim vikendom, na SIM2 sam za vikend dobio par poziva od ljudi koji nema sanse da znaju taj broj. Onda sam uzeo i jednog od njih pozvao bas sa ovog broja za koji ne zna niko i covek se zbunio, nije znao da sam ja.. Nikakvo preusmeravanje i slicno nisam radio.. Bas me bacilo u razmisljanje...
Zar nema ona opcija u sim menadzmentu ako si nedostupan da ti preusmeri sam telefon. Proveri to.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Na koju foru nema na samfirmware orea?

Da li vam se desavalo da ugasite SIM1, a na SIM2 vam stigne poziv koji je upucen na SIM1. Naime, broj koji mi je na SIM2 ima svega par ljudi meni najblizih, kako SIM1 gasim vikendom, na SIM2 sam za vikend dobio par poziva od ljudi koji nema sanse da znaju taj broj. Onda sam uzeo i jednog od njih pozvao bas sa ovog broja za koji ne zna niko i covek se zbunio, nije znao da sam ja.. Nikakvo preusmeravanje i slicno nisam radio.. Bas me bacilo u razmisljanje...
Verovatno ti preusmeri pozive

Galaxy S9+
 
Nije aktivirana, a i kad sam upalio SIM1 posle, stiglo mi je brdo sms-ova sa propustenim pozivima... Na koju foru mi onda selektivno preusmerava pozive..
 
Pojma nemam
Pogledaj dali ima negde na netu slično ili ima rešenje

Galaxy S9+
 
Nemaš ovako nešto?
Screenshot_20180318-164253_SIM card manager.jpg
 
Imam, ali je iskljuceno..
283aff4771be145b7555e0b08a41c526.jpg
7be2fc199d7de3b718d7807dc850d99b.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Mene smorila nedotupnost i sekanje glasa u razgovoru.. Bem ti mrežu..

Sent from Note 8.
 
Imao par dana pored standardnog note 8 i mate 10 pro, koji sam prodao. Utisak je da ne mogu da se mere nikako (pricam o izgledu,zavrsnoj obradi,lezanju u ruci) , samo da mi ne zamere mate fanovi ali stvarno je note ipak iznad.Mora huawei jos malo da uci. Samo stavis jedan pored drugog i kraj, da ne idemo dalje.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Da li se na SEE moze flashnuti ovaj FR oreo.. Ranije je to moglo, ali koliko vidim nesto su menjali oko bootloadera...
134fd62bd4600d23d67977ff74abf7fe.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Samo da javim da sam stegnuo guzu i pustio.. Proslo sve, upalio se veliki decko, e sad utisci... videcemo.. :D
 
Mnogo fluidnije radi na oreo, nema vise povremenih seckanja i lagovanja pri otkljucavanju i vracanju aplikacija iz multitaskinga. Animacije nekako lepse "plivaju" ... Baterija na prvu loptu bolja bar 10%, nema vise google service u istoriji baterije, u toku noci skine 2% za 8-9h sve ukljuceno kao i po danu. Jako sam zadovoljan sa update, nikakav bag nisam primetio za dva dana koriscenja, sve drzi u memoriji, po 30-ak aplikacija bez reload-a. Sve radi i dalje : SABS blocker (adhell), youtube vanced, Gcam(pixel camera) mora malo da se podesi ali i ona radi u sustini
90d35243179d4b71ebe6f66b5b31fec7.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nekome stiglo OTA ažuriranje?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
I ako moze molba ,da li radi snimanje razgovora tj sagovornika na bili kojoj aplikaciji
 
Ja koristim Call Recorder Pro. Odlično mi radi evo dva meseca koliko imam Note.
 
Ne, flashnuo sam xef csc, ali nije promenio, ostao mi je see.. Inače klasično sve preko odina...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja odlazem samo taj 8.0 samo zato sto me mrzi da prvo prebacujem svu multimediju na komp a 9nda da 2 sata sve instaliram opet....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni je sve na kartici uglavnom tako da nemam tih problema,za sad ne vidim razliku izmedju nugata i orea,videcemo jos za dan dva

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ajde probaj dal radi g cam v8 kako treba posto sam citao da ima nekih problema

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja odlazem samo taj 8.0 samo zato sto me mrzi da prvo prebacujem svu multimediju na komp a 9nda da 2 sata sve instaliram opet....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Sta ti je problem da instaliras Smart switch na komp i sam sve prevaci za 20min... od slika, snimaka, muzike, do poruka, liste poziva, beleski, imenika, i svih aplikacija...

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
 
Upravo probao i sto radi sad, a nije na 7.1 je kad preko sekundarnog vibera hocu iz galerije da pošaljem sliku, nije moglo.. Sad to radi najnormalnije...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno