Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

@Pro ma okej je sve, hvala ti jos jednom
Sramota kako nas sisaju namerno, prica se o androidu p a koliko vidim mi posle orea necemo dobiti ništa....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Hoće sigurno. Sad ima i za ip8+, a ja cu ovaj njegov za Note 8 prodavati samo da mi stigne rugged.

Što se Speck Presidio Grip futrolice tiče, imao sam nekoliko različitih modela u poslednjih par godina i svaki put je odradila posao u nekom momentu. Nije jako glomazna, ali zato čuva telefon za sve pare. Njena najveca prednost u odnosu na ostale je bas taj grip. Bukvalno se lepi za dlanove, stolove i nema sanse da telefon klizne i padne. Da nisam uzeo ovu rugged ostavio bih sigurno sebi Speck, ali pošto jesam onda ću malo da menjam pa taman da udomim Speck :)
 
The firmware version for Oreo on the Galaxy Note 8 is N950FXXU3CRC1
To je multi-csc firmware za većinu evropskih regiona (i naš SEE ) , verovatno će danas - najkasnije sutra biti dostupan za download (SamMobile / Samfirm / updato.com .... ) i flešovanje preko Odina .
 
The firmware version for Oreo on the Galaxy Note 8 is N950FXXU3CRC1
To je multi-csc firmware za većinu evropskih regiona (i naš SEE ) , verovatno će danas - najkasnije sutra biti dostupan za download (SamMobile / Samfirm / updato.com .... ) i flešovanje preko Odina .
Pa ne moraš da flesujes
Ako se pojavi na Sammobile ili drugim sajtovima to znači da ima i OTA

Galaxy S9+
 
Nijanse od svega a najviše šminka
Fluidnost i baterija bolja

Galaxy S9+
 
I da ko koristi portovanu GCam neće da radi kako treba dok je developer ne utegne (kad je utegne...).
 
Hoće sigurno. Sad ima i za ip8+, a ja cu ovaj njegov za Note 8 prodavati samo da mi stigne rugged.

Što se Speck Presidio Grip futrolice tiče, imao sam nekoliko različitih modela u poslednjih par godina i svaki put je odradila posao u nekom momentu. Nije jako glomazna, ali zato čuva telefon za sve pare. Njena najveca prednost u odnosu na ostale je bas taj grip. Bukvalno se lepi za dlanove, stolove i nema sanse da telefon klizne i padne. Da nisam uzeo ovu rugged ostavio bih sigurno sebi Speck, ali pošto jesam onda ću malo da menjam pa taman da udomim Speck :)

Misliš na ovaj model?
https://www.amazon.com/Speck-Products-Presidio-Samsung-Galaxy/dp/B06VVS5NNX
 
Žale se na sve verzije pošto @miniuser123 ima telefon sa Nougatom pa nije baš optimizovan za oreo i pravi probleme...
 
Ti si pogrešio sve, malo malo pa u Samsung teme :D
 
Šta ću kad mi stižu zaštite, a telefoni davno otišli :wall:

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ima OTA ali samo za Francusko trežište (njihov CSC - XEF ) , flešovanje je za one koji neće da čekaju narednih mesec dana na OTA update .
Čim se pojavio u Francuskoj pojaviće se i u ostalim zemljama - pitanje je dana a ne meseci

Galaxy S9+
 
Bukvalno, ali da budem iskren ja necu zuriti sa updejtom, ko da se jaše posle pa da preko odina vraca na 7.0.1.....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Čim se pojavio u Francuskoj pojaviće se i u ostalim zemljama
= Tačno


... pitanje je dana a ne meseci
= Ja rekoh u narednih mesec dana a ne meseci , btw evo sad mi komšinica javlja MTS - sreda , Telenor - četvrtak , Vip - petak =Oreo za Note 8

Drakenzen S8/S8+ mnogo bolje rade na 8.0 a pošto je Samsungu Note serija kruna / kompletno zaokružen proizvod (poučeni sa pehom Note 7) čisto sumnjam da bi se zezali sa takvim stvarima .
 
Izvinjavam se za dupli post (ne mogu ga izmeniti) ... izgleda da niko nije bio u pravu (pa ni komšinica) :) .... sati su u pitanju ;)

.......... evo upravo OTA update:





23gz8le.jpg
2ezmmxl.jpg
2qa0pdw.jpg
 
Poslednja izmena:
Drakenzen: kao i za S8 , malo šminke brzo i fluidno ... to je za početak. Kad se slegne za par dana korišćenja znaćemo više . Za sad sve OK .
 
Na koju foru nema na samfirmware orea?

Da li vam se desavalo da ugasite SIM1, a na SIM2 vam stigne poziv koji je upucen na SIM1. Naime, broj koji mi je na SIM2 ima svega par ljudi meni najblizih, kako SIM1 gasim vikendom, na SIM2 sam za vikend dobio par poziva od ljudi koji nema sanse da znaju taj broj. Onda sam uzeo i jednog od njih pozvao bas sa ovog broja za koji ne zna niko i covek se zbunio, nije znao da sam ja.. Nikakvo preusmeravanje i slicno nisam radio.. Bas me bacilo u razmisljanje...
 
Nazad
Vrh Dno