Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Evo ga na Mts napokon [emoji1787]
e3437b2e9588ff9730620aecb1728ec3.jpg
 
Stigla nadgradnja, postoji li opcija ili sam ja nešto pogriješio da se podesi da bude tamno kad se ulazi u meni za pozive i poruke?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
A ja pre neki dan "oprao ručno" :)

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Evo i kod mene konacno..
 

Prilozi

  • Screenshot_20190314-182239_Software update.jpg
    Screenshot_20190314-182239_Software update.jpg
    660.8 KB · Pregleda: 122
Settings > Display > Font and screen zoom pa izabereš font
 
Stigao i meni.

Ne svidja mi se ikonica za poruke, izgleda kao da treba neki komentar da napises.
A i kamera mi se takodje ne svidja, ovo ostalo moze da prodje.
 
Izgubili smo mogucnost postavljanja custom color led notifikacina iz menija il ja ne mogu da nadjem[emoji848]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Instalirao sam sinoć, nisam radio restore, ali planiram uskoro, samo wipe cache. Videćemo kako će se ponašati, za sada je sve OK.

Stavio sam AOD da mi prikazuje uz sat i kalendar, međutim nije mi jasno zašto mi ne prikazuje samo današnji dan, nego mi stavlja npr. rođendan i od sutra, a nigde ne piše da je od sutra :) Zamalo da čestitam ljudima rođendan dan ranije...
 
Zašto su mi na lock screenu sve notifikacije transparentne kako sam ih i podesio, a ova sa propuštenim pozivom nije?!
98c961e8b036c76d0ede8c78d8a40781.jpg
 
Djeluje mi danas baterija nije nešto, da je lošija

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Pusti nekoliko dana da se "slegne" pa ćemo videti ;)
 
Tako će i biti ali mi se čini da će ići reset za oporavak ako ovako nastavi

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Mislim da Pie nije optimizovan za Note. Pogledajte kada kucate koliki je prazan prostor između tastature i donje ivice ekrana. Sramota.
 
Tako treba da bude. Ako bi bila skroz do donje ivice, morao bi da drzis telefon skroz nisko, i bilo bi nezgodno.

Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Izgleda da su u.....li rom za Note 8. Stari je bio mnogo bolji. Nema auto hide za nav bar. neke stvari su izbacene. samo je sareniji nista posebno. Da li moze da se vrati na stari? I quick meni ikonice sa onim krugovima su mi skroz ruzne.
 
Poslednja izmena:
Baš tako, a i funkcionalnost je narušena samo tako. Najveći minus mi je što nema smanjivanje aplikacija iz ugla na vrhu prema dnu. Sad kuckanje po ekranu da se smanji aplikacija.
 
Super radi ui u odnosu na oreo, perfektno. Gestures leti

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Katastrofa ako ovo ne poprave ovaj tel ce biti s...nje. Ovo je ojadjivanje funkcionalnosti telefona.
 
Poslednja izmena:
Evo i meni konačno stigao update. Pošto sam davno prestao da se zezam sa telefonima (romovi, rutovanje I slično, nema se više vremena a ni želje za tim) postoji li nacin da se odradi bekap svega pa reset poslije instalacije apdejta i onda vraćanje svega iz bekapa, I dokumenti i aplikacije i podešavanja. Vidim da ima u setapu "backup and restore" u dijelu "cloud and accounts" Pa kože li to tako da se odradi? Koliko mi se čini kod huaveja nije moglo da se odradi ako su bile različite verzije androida

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Saturn nemačka ovaj tel izađe 375e - 15% ove nedelje; mislim da izađe kao odlična ponuda.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^ odlicna cena, kod nas ga nema ispod 450€ i to na crnjaka.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Oreo i ranije pominjani programi ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno