Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Kupio sam Polarcell 3400mAh i veoma sam zadovoljan. Pazario sam preko Amazona. Jedino ne znam da li dostavljaju za to područije.
Imaš gore i ss baterije.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Jel moze link odakle tacno si narucio da prosledim drugaru?Ako ti nije problem.
I koliko si platio bateriju?
 
Poslednja izmena:
Brzo crtanje u ZenBrush na Note 4 ...
bf28dd04b3556f3c4ff2ec943b44f95c.jpg

e9c74fa857f1b550ed763dae1eb918ab.jpg

ea54278991b8451a14dfa0627050ead8.jpg


Poslato sa one strane poznatog uz pomoć više sile ... 8)
 
Daj bre nikolass83, svaki put pomislim da je neko postovao neku novost, a ono opet ti sa crtanjem. Lepo je sve to, ali brate smaraš više.
 
Drugaru koji ima note 4 n910c nesto crpi bateriju opasno.Fon je star godinu dana.Ne verujem da je baterija riknula.Kad mu je ukljucen 3g ili 4g pojede mu bateriju za par sati a koristi net onako nista specijalno.I baterija kad padne na 20 posto fon se samo ugasi.Ja sam mu predlagao da ga vrati na fabricke postavke pa da onda instalira sta mu treba jer sam ubedjen da mu u pozadini nesto dere bateriju,ali on nece.Kaze ima mnogo aplikacija.
Ima li neki program sa kojim se moze videti sta radi u pozadini i samim tim se crpi baterija?Znaci gde se prati zauzece procesora,rama i ostalog i pokazuje sta je aktivno od aplikacija.
On je narucio bateriju PolarCell od 3400mah u nekoj nasoj radnji pa ce oni probati da je nabave.
 
za pocetak ima i u samom sistemu opcija za pracenje potrosnje baterije pa moze videti sta mu najvise trosi.. hard reset nije losa ideja ako se vremenom nakupilo svega i svacega, treba to pocistiti.

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Stara boljka note 4 - ako se ugasi na 20% otišla je baterija ...
Mnogo istih slučajeva u ovoj temi je bilo ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da li si sam restartovao telefon ili se on sam restartovao :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Vidis da wifi nema prekid

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Stara boljka note 4 - ako se ugasi na 20% otišla je baterija ...
Mnogo istih slučajeva u ovoj temi je bilo ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Pa nista mu onda ne preostaje nego da pojuri ovu jacu bateriju PolarCell od 3400mah.
 
Može li neko napisati utiske posle najnovijeg apdejta?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ima li ko iskustva sa nabavkom (promjenom) novih bazela? Vidio sam preko neta da mogu da se kupe za neke smijesne pare, ima li ko iskustva?
 
Da li neko ima Note 4 dual sim odnosno n9100 i ako ima kako se pokazao...?
 
Imam ja već nekih pola godine, radi kao sat. Zadovoljan sam ;)

Danas sam dobio ponudu da apgrejdujem na Android 6.0, jel stiglo još kome? Upravo skidam ažuriranje, kasnije ću javiti impresije.
 
Imam ja već nekih pola godine, radi kao sat. Zadovoljan sam ;)

Danas sam dobio ponudu da apgrejdujem na Android 6.0, jel stiglo još kome? Upravo skidam ažuriranje, kasnije ću javiti impresije.
Odlicno hvala na odgovoru, danas mi je stigao telefon, nisam jos sve namestio, i meni je ponudio azuriranje ali nisam imao vremena da to odradim, ovih dana cu, bas javi utiske jel sve ok na 6.0, inace sam presao sa N5X 32gb, i to samo zbog smesne cene po kojoj se moze nabaviti dual sim trenutno. Na prvi utisak za sada prezadovoljan.
 
Dobih jutros update na Poljaku. Nisam uspeo da vidim što donosi. Ako može neko da slika svoj i ovde da postavi.
 
Baterija mi je u banani. Da li je bolja opcija uzeti oriđiđi bateriju ili ovu Polarcell?
 
Baterija mi je u banani. Da li je bolja opcija uzeti oriđiđi bateriju ili ovu Polarcell?

Najbolje ti je original, ali tesko jd naci original da je bas to to. Ima dosta sto se vode pod original i ne pokazi se nesto extra. Naravno imas tu Teracell, Bilitong koje subisto dobrog kvaliteta.... Ali kao sto sam gore napisao ORG je ORG!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da uzmem sa eBay-a, prodavac u Nemačkoj, piše da je oridjidji i ima tonu pozitivnih ocena bez negativnih u kojima se sumnja u originalnost. Mislim da bi to trebalo biti ok.
Opet, Polarcell drži dobru cenu, možda i najjaču od svih Note 4 baterija. To bi trebalo nešto da znači, jbm li ga...
 
Pa postavi link od tog na eBay da mozemo da pogledamo, meni treba za zeninu Alphu

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Nemora da znači da je original ako je iz Nemačke. Većinu baterija sam probao/testirao na našem tržištu male su jako razlike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drugar je u petak kupio u servisu pro mobi u pozeskoj ulici navodno originalnu bateriju za note 4 i platio je 2500 dinara.Dobio garanciju od godinu dana.Ali kaze da slabo drzi.Da li ta baterija mozda treba da se formira ili mozda treba da prodje par ciklusa punjenja i praznjenja da bi se video pun potencijal baterije ili nije potrebno?
Ovde u temi su neki clanovi takodje kupili bateriju u istoj radnji za note 4 i kazu da drzi ok.Drugar se plasi da mu mozda nisu prodali kopiju.
Kakva su vasa iskustva sa pro mobi servisom i da li on mozda moze vratiti bateriju ako nije zadovoljan istom?I ako moze u kom vremenskom periodu to moze da uradi?
 
Duže od 10 godina se na tržištu koriste baterije koje se ne formiraju. Jedino je potrebno da prođe 2-3 ciklusa punjenja i pražnjenja da bi baterija dostigla svoj pun kapacitet, ali nema obaveze pridržavanja nekog rituala tipa "12 sati na punjaču pa onda prazni do kraja itd..." Treba videti kako je drugar ocenio da baterija slabo drži, jer subjektivan osećaj ume da bude veoma varljiv.

Nemora da znači da je original ako je iz Nemačke. Većinu baterija sam probao/testirao na našem tržištu male su jako razlike.
Nisam ni rekao da je original zato što je iz Nemačke, nego je zbog toga veća veroavtnoća da jeste. Pogotovo zato što je izričito naveo da je oriđiđi, i ima 5000 pozitivnih ocena (a negativne i neutralne se odnose na neku sporu isporuku i probleme sa slušalicama, niko nije osporio kvalitet baterija).
 
Kad si je uzeo? Ima li neko kutiju baterije kupljene u Promobi, može li da proveri na deklaraciji ko je uvoznik?
 
Nazad
Vrh Dno