Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Au kakva ispala. Stigla mi baterija malopre, sav srećan gasim tel da je ubacim... Moj Note 4 je Duos, u njega ide manja baterija! Jbm ti budalu. Moja je oznake EB-BN916BBC i ima 3000mAh, ova što mi je stigla je za standardan Note4 i ima 3400mAh.

Ako neko hoće, daću je za 20e samo da ne gledam ovu sramotu. Dakle potpuno nova, nije ni upaljena, samo je skinuta folija.

Tako sam se i ja zeznuo, imao Note 4 duos i naručio bateriju za običan (single sim) Note, kad ono baterija veća...Evo je još stoji kući a telefon prodao pre pola godine i više...
 
Ako opet nekoga interesuje kako drži Polarcell 3400mAh baterija...
1b4b89d174ff7c3043bcd65eaf626122.jpg

7e0c3ed70fe16eeccf6552d116f2827a.jpg

485a47d45964a7377cab8daa31809965.jpg

da840d27bf630434821d83fbc8f6db74.jpg


Sistem je 5.1.1.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Novi update je izasao security + optimizacije
 
Kratko pitanje u vezi mog N910F. Kada mi je na ekranu otvorena SMS aplikacija i dok sam u prepisci sa nekim, dolazak nove SMS poruke, od njega ili bilo kog drugog, ne daje nikakav zvucni signal. Da bi bilo notifikacije, moram da izadjem na home screen.
Gledao sam svuda po opcijama i nigde ne vidim kako se ovo podesava. Je li tako treba ili ne?
Android 5.1.1 je u pitanju. Sa njim je kupljen i nisam radio nikakav update do sada.

+ Srecna vam Nova Godina svima.
 
Poslednja izmena:
3c13f85063bea8b320778b8b093da8f7.jpg


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Kratko pitanje u vezi mog N910F. Kada mi je na ekranu otvorena SMS aplikacija i dok sam u prepisci sa nekim, dolazak nove SMS poruke, od njega ili bilo kog drugog, ne daje nikakav zvucni signal. Da bi bilo notifikacije, moram da izadjem na home screen.
Gledao sam svuda po opcijama i nigde ne vidim kako se ovo podesava. Je li tako treba ili ne?
Android 5.1.1 je u pitanju. Sa njim je kupljen i nisam radio nikakav update do sada.

+ Srecna vam Nova Godina svima.

Tako je i na 6.0, jednostavno bug koji nisu nikada ispravili
 
Brate, crteži su ok ali kakve veze imaju sa ovim telefonom? Tako isto si ih mogao nacrtati i na nekom drugom modelu.
Otvori temu pa tamo kači, ovde im stvarno nije mesto.
 
Brate, crteži su ok ali kakve veze imaju sa ovim telefonom? Tako isto si ih mogao nacrtati i na nekom drugom modelu.
Otvori temu pa tamo kači, ovde im stvarno nije mesto.
Ok ovo mi je definitivno poslednji post u ovoj temi (mogao sam da nacrtam i na crno belom TV-u) ... vidimo se u nekoj galeriji savremene umetnosti ... [emoji41]

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Neces valjda sad da nas napustis i odes u galeriju savremene umetnosti kad smo vec navikli na tebe?:d
 
Ok ovo mi je definitivno poslednji post u ovoj temi (mogao sam da nacrtam i na crno belom TV-u) ... vidimo se u nekoj galeriji savremene umetnosti ... [emoji41]

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Uh...gledam ove fotke djavola i coveka-ribe i mogu ti reci da me zabrinjavas... Verrry-scarrryyyy...


Sent from my iPad and crappy IOS.
 
Jedini čovek koji koristi olovčicu malo više i postavi ponekad sliku u ovu inače priličnu mrtvu temu, i sad ga oteraše ccc

Crtaj nikolase baš te briga [emoji3]


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Evo ga Dača sa klasičnim batakovanjem, samo kontru da udari :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jedini čovek koji koristi olovčicu malo više i postavi ponekad sliku u ovu inače priličnu mrtvu temu, i sad ga oteraše ccc

Crtaj nikolase baš te briga [emoji3]


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Danilo hvala na razumevanju druže ...
... Glavna zgrada Samsunga (Koreja) izložba 11 oktobra prošle godine ... izabran sam za "novo lice" njihove zvanične aplikacije PEN.UP ... izložbeni pano na kojima se smenjuju i moji radovi ... više nas cene ljudi u inostranstvu nego što se mi ovde medjusobno cenimo ...
1746d185155550b10ca1433bccb7da31.jpg

a398abf6b69db388ab4029af1434c77f.jpg
 
Ja bih tu znao da nacrtam samo smajlija :) Možda malo odudara od teme ali lepo je videti ovako nešto s vremena na vreme. Mrš hejteri. :)
 
Glavna zgrada Samsunga (Koreja) izložba 11 oktobra prošle godine ... izabran sam za "novo lice" njihove zvanične aplikacije PEN.UP ... izložbeni pano na kojima se smenjuju i moji radovi ... više nas cene ljudi u inostranstvu nego što se mi ovde medjusobno cenimo ...
Mani se patetike, nije uopšte stvar koliko ko koga ceni. Prvi ja nisam hejter i rekao sam da su slike ok, ali im NIJE MESTO u temi o Note 4 jer nemaju direktne veze sa ovim telefonom. Jel mogu ja da počnem da kačim ovde sve moguće slike koje napravim u toku dana, jer su eto uslikane kamerom Note 4 telefona?
 
Mani se patetike, nije uopšte stvar koliko ko koga ceni. Prvi ja nisam hejter i rekao sam da su slike ok, ali im NIJE MESTO u temi o Note 4 jer nemaju direktne veze sa ovim telefonom. Jel mogu ja da počnem da kačim ovde sve moguće slike koje napravim u toku dana, jer su eto uslikane kamerom Note 4 telefona?

Meni su one fotke djavola i coveka ribe bolesne i lose se osecam kada ih pogledam.... A sto se tice offtopic : jeste van teme izbacivanje slika..to je za drugu temu..
Cak je stavise, postavljanje fotki sa kamere note 4 bas u okviru teme. Jer je to tehnicki deo uredjaja i bitno je za temu. A sta je ko crtao, totalno je nebitno...pogotovo ako su dijabolicne fotke... Smara brate..


Sent from my iPad and crappy IOS.
 
Pa ti nemoj da ih gledaš onda. Možda slikama nije mesto u ovoj temi, ali da nazivate čoveka bolesnim jer se vama nešto ne sviđa je suludo. Umetnost je subjektivna.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da si nacrto dupe(zensko) mozda bi naisao na vise razumevanja.
 
Pa ti nemoj da ih gledaš onda. Možda slikama nije mesto u ovoj temi, ali da nazivate čoveka bolesnim jer se vama nešto ne sviđa je suludo. Umetnost je subjektivna.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Kada stigne notifikacija na tapatalk kliknem I otvara se tema..bas genijalan predlog.. moram da imam haragej pa da osetim neku umobolstinu I da zmurim jer imam predosecaj da ce neko njesra da se pojavi. Daj bre otvarajte temu za te zvrljotine pa se tamo druzite I uzivajte

Sent from Blackberry Passport
 
Poslednja izmena:
Posle 3 godine ponovo uzeh N4. Ispala neka kombinacija na rate. Sta koristite od romova?
Flesovao sam Erobot sa N5 i N7 stvarcicama i dosta je bolji od fabrickog (koji se raspada bukvalno) ali i dalje laguje tu i tamo. Ima li nesto fluidnije?

Sent from my SM-N920C
 
Posle 3 godine ponovo uzeh N4. Ispala neka kombinacija na rate. Sta koristite od romova?
Flesovao sam Erobot sa N5 i N7 stvarcicama i dosta je bolji od fabrickog (koji se raspada bukvalno) ali i dalje laguje tu i tamo. Ima li nesto fluidnije?

Sent from my SM-N920C
eRobot ima najbolje custom romove, a to ti laguje fabricki launcher ako si odabrao u aromi note 7 touchwiz i edge screen, inace note 5 launcher radi bez tog laga, a mozes da ubacis i nova launcher. Onda sve radi mnogo brze.
Dobar je i Pirobot v6 N7 port rom, bez bagova, jedino je baterija malo slabija na njemu. Uvek odaberi u aromi kameru N4, poruke i dialer i iskljuci edge screen za sto manje bugova.

Inace nema boljeg best buy uredjaja od Note 4, po meni: ima izmenjivu bateriju, slot za micro sd, nema zakrivljen ekran, ima odlicnu kameru, ic port, odlicnu ponudu romova na xda...
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno