Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

U Promobi su sigurno original. Uzelo je mnogo ljudi i javili baš na ovoj temi. Polarcel je za nijansu jača, a tako se i reklamiraju (ako su slabije od originala vraćaju novac). I to važi za sve njihove baterije.
Imam original i drži mi naravno više od stare koju sam zamenio. Da sada kupujem uzeo bih Polarcel ako je cena ista ili neznatno veća od originala. I ako prodavci šalju (avio kompanije ne prihvataju sve sa baterijama, ima više o tome u temama o online kupovini).
 
Polarcell majka sve baterije

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Ljudi, jel moze neko da mi kaze da li da uzmem lg g4 ili note 4
Najbitnija mi je kamera i baterija, pa posle toga performanse, ali to je manje bitno zato sto mislim da su oba telefona slicna po tom pitanju
 
G4 bolja kamera i veca sansa da rikne ploca, n4 bolja baterija i sve ostalo po meni.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
G4 je u praksi poprilično brži, ali taj model nikom ne bi preporučio zbog feleričnih ploča
 
Hvala na odgovorima, imam jedno pitanje, mozda je malo off topic ali ajde
Preporuka koji telefon da uzmem do 320-330 evra? Da bude 5,2 do 5,7 inca
 
Imaš teme za to u delu foruma "Šta da kupim". Što se mene tiče, da mi je veći budžet od tvog, birao bih Nexus 6p ali je on i polovan prilično skuplji, slabiju bateriju ima i nema karticu, posle njega Note 4, a iza njega Nexus 5x (još slabija baterija, takođe nema karticu...).
 
Koju verziju IGO navigacije koristite na ovom telefonu? Da li je iko pribavio verziju bez ONIH linija na mapama?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poručio sam Polarcell bateriju, očekujem je za neki dan. Nadam se da me neće zakačiti ovaj zastoj na carini, paket bi trebao biti malih dimenzija.
 
Odakle si je porucio ako nije tajna i da li salju za srbiju?Ako moze link?
 
Nadam se da će tako biti, ova fabrička me ubija koliko je slaba. Ne znam da li je moj primerak loš, mada ga realno baš mnogo koristim svaki dan. Nabavio sam tonu lepih maskica, oriđiđi S View futrolu itd... a ništa od toga ne koristim jer skoro svaki dan moram telefon da kačim na onu futrola-bateriju. Sa Polarcellom ću valjda izgurati dan upotrebe.
 
Evo vam današnja upotreba Note 4 sa Polarcell baterijom.
5c6be003f4eac55a3e2c5c6c49ff0995.jpg

0fb5e99d52b357fc815403e96dc1fdeb.jpg

8f270aeb6497c5e62fd8fafa3ff39548.jpg

3f731d47bef0e6e563718f4a14f3dc68.jpg

d8958ff2cfff00e9151d386558ded9fa.jpg


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Otprilike 4:45min SOT... jako loše... onda note 4 ima lošiju bateriju od moje note 5, što je čudno..

Sent from Blackberry Passport
 
@ zagorsky a koliko su ti losiji rezz bili sa starom bat ???
@DARKSIDE kakvi su kod tebe rezultati

Na zeninom note 4 2 do max 3 h SOT , malo slabija gsm i wi fi mreza
 
Sa starom baterijom sam izvlačio oko tri sata SOT. Naravno u posljednje vrijeme.
@DARKSIDE
Nisi primjetio da je ostalo još 45% baterije?!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Sa starom baterijom sam izvlačio oko tri sata SOT. Naravno u posljednje vrijeme.
@DARKSIDE
Nisi primjetio da je ostalo još 45% baterije?!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
nisam.prevideo sam 14% baterije pa mi je to bio los rezultat. ovo ti je inace super sot.Samo si trebao kao sav kršten svet da izbacis sot kad ti je baterija pri kraju pa da vidimo tačno

Sent from my Note Pro 12.2
 
Trebao bih onda da čekam do sutra, ali sam opet na putu pa ne bih da krećem sa (polu)praznom baterijom.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Au kakva ispala. Stigla mi baterija malopre, sav srećan gasim tel da je ubacim... Moj Note 4 je Duos, u njega ide manja baterija! Jbm ti budalu. Moja je oznake EB-BN916BBC i ima 3000mAh, ova što mi je stigla je za standardan Note4 i ima 3400mAh.

Ako neko hoće, daću je za 20e samo da ne gledam ovu sramotu. Dakle potpuno nova, nije ni upaljena, samo je skinuta folija.
 
Zasto se zajebavate oko tih baterija, kad je vec vise puta pisano, u ovlastenom servisu 20eur nova originalna sa god. garancije i prst u uvo...

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Pa pričaju da je ova još bolja od originalne. Ja bi je uzeo da nisam svoju zamenio pre mesec dana.
 
Nazad
Vrh Dno