Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Hvala na savjetima. Mislim da ću da instaliram KK, jer od svega najbitnija mi je baterija, a ostalo mi je manje-više bitno. Nisam zahtjevan korisnik, niti sam rutovao fon. Prije N4 ima sam S5 LTE-A G906s i imao sam slična vremena SOT (30 minuta razlike u korist N4). Prelaskom sa KK na LP SOT se smanjio za 15 minuta (za S5), pa sam u dilemi da li da se vratim na KK.
 
Uvek ista prica, ima boljih alternativa, i onda kad insistiras da konkretno imenuju alternative nema odgovora, ili je odgovor tipa P8 je odlican ali kamera mu je smece (citaj N4 je ipak daleko bolji tel...).

Mozemo insisistirati do besvesti, nece niko konkrento imenovati bolji tel (mozda se nadje neki Appleovac, ali vecini je jasno koliko je to smesno) uvek je ima LG, Sony... ali svaki ima neku uzasnu manu, daleko vecu od bubica koje N4 ima.
 
Upravo tako. Inace meni licno je mnogo veci problem to sto sagovornik ne cuje nista u prvih 2 sekunde kad se javi nego ovo sa gasenjem app u pozadini. No kao sto rekoh, svako koristi telefon drugacije i u razlicite svrhe.
 
Uvek ista prica, ima boljih alternativa, i onda kad insistiras da konkretno imenuju alternative nema odgovora, ili je odgovor tipa P8 je odlican ali kamera mu je smece (citaj N4 je ipak daleko bolji tel...).

Mozemo insisistirati do besvesti, nece niko konkrento imenovati bolji tel (mozda se nadje neki Appleovac, ali vecini je jasno koliko je to smesno) uvek je ima LG, Sony... ali svaki ima neku uzasnu manu, daleko vecu od bubica koje N4 ima.
Eto, meni je recimo baterija i close to stock UI bitniji od snage procesora, pa biram sony pre note trenutno...Nekome je nešto drugo bitnije, tako da ne možeš samo suditi na osnovu totala. Ako uzmemo u obzir sve funkcije, Note je na papiru najbolji, ali kao što rekoh, nije sve u specifikacijama, to je Apple dobro ukapirao...
 
Kako da uđem u podrsavanja za USB, pre je bilo kada ubodem USB on mi izbaci da izaberem sta hocu MTP itd. ako ne izbaci to onda sam idao u storage i budu one 3 tackice na koje promenim,sad nema nicega. Koje je resenje :O
 
Počeo nešto da brljavi sa wallpaper-om, skupi sliku na 3/4 ekrana i tako stoji sve dok ne odem i postavim ponovo sliku... Dešava li se još nekome to? uploadfromtaptalk1440350744229.jpg
 
^^
Ne. Sve ok.
 
Haha... :D Ma tako stoji na tw kada uzmeš i nisam ni dirao... Sada ću da zamenim.. [emoji23] Čini mi se da na dve različite pozadine isto smanjuje...
 
Meni note 4 bas lezi i rabim ga maksimalno...Imam brdo softwera i koristim ga za strimovanje na radio (server) kao i za prenosenje uzivo dogadjaja.Dok prenosi i snima mp3, njegova dva mikrofona sjajno to rade, odlicno zvuci.Tascam ixz i Focusrite muzicke bodem u njega.
Sony QX10 takodje sam upario sa njim.
Imao sam note2 i s5 pre a ovaj sam resio da satrem :) do kraja jer note 5 cu obici...
po meni fazon je da treba povremeno reinstalirati android jer zaglupi.Baterija 1 dan.
Bas sam mu nasao visestruku primenu (da ne nabrajam) i rabim ga nemilice ali telefon ne koristim previse :)

ps:da, treba pogasiti dosta nepotrebnih aplikacija od samsunga da bi android brze radio...
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-08-22-11-58-04.png
    Screenshot_2015-08-22-11-58-04.png
    131.7 KB · Pregleda: 191
Poslednja izmena:
Joco od 4 ikonice 2 nepotrebne :)
Skidaj slike sa QHD rezolucijom...
 
Znam, znam... :D Evo, ovako je bolje... 2160x1920... I ovako ne može cela da stane... Omiljena pozadina do sada. :) Ako nešto valja na ovom note 4 to je ekran. uploadfromtaptalk1440359061217.jpg
Smanji kvalitet slike na ovom ss koji objavim, nije ovako mutna...
 
Poslednja izmena:
Malo ti je to :)
2880x2560 je za pozadine koje se skroluju...
Ako imaš TouchWiz onda onda 1440x2560

screenshot2015-08-23-22-.png
 
Jaoo ala ti je šarena ova pozadina... Meni se muti od nje... [emoji14]
 
Sviđa mi se... Nadam se da ću ići tamo neke godine... :) Koje su ti ove ikonice? Kačio si link ali me mrzi sada da preturam.
. :)
 
Podržao čoveka... Stvarno dobro izgledaju... Hvala. :) Prva plaćena aplikacija... Uzeći i novu, čekam da spuste cenu...
 
Džaba ti ikonice bez launcher-a :)
Instaliraj free verziju nova launcher-a pa ekperimentiši sa gridom i veličinama...
 
Poslednja izmena:
Džaba ti ikonice bez launcher-a :)
Instaliraj free verziju nova launcher-a pa ekperimentiši sa gradom i veličinama...
Ma to sam odmah uradio... Koristio sam ranije novu. Nisam te skontao ovo, da eksperemtišem sa gradom i veličinama? :D Veličine mogu valjda samo na prime verziji a šta sa gradom? :D Radom?
 
Poslednja izmena:
Ahaa... :) Gledam kakvim gradom... :D Super izgleda... Čekam promociju pa da uzmem Prime... Veličina ikonica samo na toj verziji. uploadfromtaptalk1440373778384.jpg
 
Nazad
Vrh Dno