Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Kako spamujete,neverica :D ozbiljno, Danilo što ne prodaš n4 dok je na ceni?
 
Nema ništa bolje da se kupi za 390€ - već rečeno više puta u temi ;)

Čeka se oktobar i Huawei Nexus ili LG G4 PRO...
 
Kupiš nov g3 za 320 i staviš u džep ostatak i sacekas sl god da padne cena tih nexusa,iovako znaš da su prve serije uvek us*ane....
 
Nije mi se svideo G3 - pogotovo posle korišćenja G2-e (čak šta više i baterija je lošija)...

Huawei Nexus prvi pik ;)
Alu, čist Android i nema čekanja kao ovde godinu dana da se pokrpi softver...
 
Poslednja izmena:
Nema ništa bolje da se kupi za 390€ - već rečeno više puta u temi

A novi nexusi ce biti 390e kada se pojave? :) tesko.. cak i onaj LG ako bude imao dobar hw ima da kosta 500+, huawei i vise.

Preostaje ti samo da se nadas da ce G4 pro biti u rangu sa G3 i eto prilike da se naflesujes fix-eva za sve pare (390e) :)
 
Osim kamere ništa posebno bolje...
Lepo alu telefon, staklo(samsung) /koža(LG) prelazna rešenja koja nisu praktična.
 
Poslednja izmena:
Note 4 najbolje je radio na kk onaj prvi fw fabricki sto je bio pogledaj i na xda isto je bilo i sa note 3 najbolje je radio na jb sa prvi fw mislim da je bio MJ7 tako nesto je bilo, sve posle tog je zivo s*anje od samsung namerno usporavaju telefon da bi kupio novi model

Znam kako je radio i kako radi sada i meni nema razlike. Uostalom, uvek moze da se vrati na KK.

Najveci problem vecine ljudi jeste sto i sami guse telefon. 150 programa za chat koji rade u pozadini, 150 task killera i programa za bateriju, i kojekakvih s*!nja i naravno sva moguca podesavanja za stednju baterije.

Kazu ljudi radio bi bolje da je stock android. Ja licno necu da dam 500e za telefon sa stock androidom, takav ima i kod kineza za 3x manje novce.

Prolaze me kroz ruke stalno neki flagship telefoni i N4 nikada ne bih menjao ni za jedan. N4 ima sve sto jedan poslovni telefon treba da ima. Sjajan ekran i taman velicine, odlican multi tasking, slot za karticu i promenljivu bateriju. Slag na torti vrhunska kamera. Dodatne opreme ima dosta.

Druga stvar, Samsungov servis koji je odlican. Probajte da npr narucite bateriju da se zameni za neki Sony, HTC ili LG pa cete videti koliko kosta i koliko se ceka na istu.

Jeste Samsung preterao sa izbacivanje telefona svakih 15 dana pa ne zna gde bije glavom sa azuriranjem softvera, ali to nr menja cinjenicu da je N4 vrhunski uredjaj.

E sad, tu je i ajfon ali kontam da bi smo se svi mi koji vucaramo N4 smorili sa iOS-om drugi dan.
 
Ja sam bas sa N4 presao na iOS i uopste se nisam smorio. Nema vise onog iritantnog laga.
 
Haha otvoris dialer i za to vreme ides da skuvas jednu kafu :D
 
Kome smeta TW, stavi Nova launcher i uživancija. Od S2-ke ne koristim TW tako da me i ne nervira. :D
 
Kako to misliš random rasporedi?
Koristim nova launcher i sve je to lepo samo sa njim baterija traje kraće u odnosu na tw krastavac
 
Desktop ili drawer?
Ako misliš na drawer sortira po abecednom redu ili po datumu instalacije.
Ne vidim šta će ti bolje od toga.
Za ostalo imaš foldere.
 
Nemam pojma, kod mene je to ovako - po abecednom redu...



Kada hoćeš da pristupiš poslednjim instaliranim aplikacijama ili da pretražiš samo olovčicom na dole i to je to :)

Za ostalo grupisanje tu su folderi...
 
Poslednja izmena:
Ma bolji mi e tw, a kako te ne nerviraju 4x5 ? Nije ti bolje 5x5
 
Možeš da podesiš kako tebi odgovara, ja volim ovako - 20 aplikacija po stranici za drawer.
 
Kod mene e ovako
6df07631ed7031aa36aeffdb63b805ab.jpg
 
Auuu al´ ste bili zakuvali temu. Sa Note 4 sam prezadovoljan izuzev nekih sitnica preko kojih mogu da pređem (lag pri javljanju itd). krastavac ni jedan nije savršen. Pitao sam za stručno mišljenje kolega forumaša, jer vrlo malo znam o Sonijevim telefonima, sem toga da mi se ne sviđaju veliki bezeli na njima ;) .
A što se doplate tiče na manje od 150 evra ne bih pristao, jer je tolika prosječna razlika za oba telefona. Razmisliću, ali najvjerovatnije ostajem na Note seriji do daljnjeg.
 
Pa dobro sve zavisi ko šta voli i kako kome odgovara, ja volim veće ikonice pa mi je lepše ovako...

U nova launcher-u imaš mnogo opcija i sve može da se podesi, kod tw-a to što si zatekao je početak i kraj.
Čak ne mogu ni ikonice da se promene :)
 
Auuu al´ ste bili zakuvali temu. Sa Note 4 sam prezadovoljan izuzev nekih sitnica preko kojih mogu da pređem (lag pri javljanju itd). krastavac ni jedan nije savršen. Pitao sam za stručno mišljenje kolega forumaša, jer vrlo malo znam o Sonijevim telefonima, sem toga da mi se ne sviđaju veliki bezeli na njima ;) .
A što se doplate tiče na manje od 150 evra ne bih pristao, jer je tolika prosječna razlika za oba telefona. Razmisliću, ali najvjerovatnije ostajem na Note seriji do daljnjeg.

Pretera ga ti, polovan note je oko 400€, a za 250€ ne možeš da kupiš ni Z2 a ne Z3.
 
Pretera ga ti, polovan note je oko 400€, a za 250€ ne možeš da kupiš ni Z2 a ne Z3.

A je l´?
Pa onda nemam razloga ni da razmatram ponudu.
Auf Wiedersehen!!!

EDIT

A polovan Z2 može da se kupi i za manje od 250 evra. Barem u Bosni.
 
Poslednja izmena:
Moze ako je igran fudbal sa istim. Ostani na n4 i uzivaj...eventualno ako ti se kolega zezne pa ti doda tih 150e uz z3 menjaj!!
 
Ja čekam samo 5.1.1 i da sa s mirom da nemam vise problema sa ramima i ujedno da mogu koristiti recent apps kako spada. Ovako nikad ni ne stisnem tipku kad uvijek treba koja sekunda da otvori. Kad isprave bit ću prezadovoljan. S baterijom već jesam zadovoljan.
 
Nazad
Vrh Dno