Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

da okačim video iz g2 teme... predobar amoled

 
Amoled na N3 je kao sto sam i rekao skoro pa perfektan to mi je od starta bilo jasno. A ni 1020 sa clear black i modovima ne zaostaje ekrani su fenomenalni. Ja prosto pored amoleda ne mogu da se naviknem na lcd.

Steta sto ce Note uskoro najverovatnije kod novog vlasnika :(
 
Ne znam sta da napisem o telefonu, malo su mi utisci pomesani.
Dobio ga u kompenzaciji za neki dug, tako da me je izasao znacajno manje nego sto je u radnjama.
Za mene prilino nepraktican telefon, glavni i osnovni razlog, preglomazan je.
Verovatno cu ga trampiti uz neku doplatu za nesto drugo.
A posluzice kad budem izlazio sa klinkama i studentkinjama :)
 
Samo da nije ozbiljan :-D
 
Kako podesiti ovaj "Watch On" da radi? Nema ono kao na S4 da mi trazi region...
 
Ja sam ga samo startovao, podesio uredjaj i usmerio...odmah je nasao kod za tv.

Inace, pocela je legalna prodadaja s view futrola, cene su od 4300 do 4600, kako gde, ali vecina vecih internet portala i it prodavnica je ima u ponudi.
 
gotovo sam rešio da ovog puta ne kupujem telefon preko operatera već preko oglasa da uzmem sa 2 godine garancije, i to najverovatnije note 3. krastavac, prevelika je razlika u ceni.

sad imam pitanje. našao sam za 500 evra na kp nov - 2 godine garancije. pitao sam ga par pitanja o garanciji i kaže da je to telefon iz Telenor mreže, ali je simfree i ima 2 godine, kako on kaže, "Roaming Samsung zvanične garancije". Jel je to ok?

I kada ga budem uzeo, sem provere IMEI broja i njegovog slaganja sa IMEI brojem u garanciji jel bi trebao još nešto da proverim? I sada, jel je obavezan fiskalni račun za garanciju ili nije?
 
gotovo sam rešio da ovog puta ne kupujem telefon preko operatera već preko oglasa da uzmem sa 2 godine garancije, i to najverovatnije note 3. krastavac, prevelika je razlika u ceni.

sad imam pitanje. našao sam za 500 evra na kp nov - 2 godine garancije. pitao sam ga par pitanja o garanciji i kaže da je to telefon iz Telenor mreže, ali je simfree i ima 2 godine, kako on kaže, "Roaming Samsung zvanične garancije". Jel je to ok?

I kada ga budem uzeo, sem provere IMEI broja i njegovog slaganja sa IMEI brojem u garanciji jel bi trebao još nešto da proverim? I sada, jel je obavezan fiskalni račun za garanciju ili nije?

Misljenje Ministarstva: i granacija je potrvrda i nije ti potreban...
 
Kako vam se cini ovaj rezultat? Danas sam prvi put probao.vidim da ima boljih na netu..
2eqetymu.jpg
 
Poslednja izmena:
Sta ti znaci ovo stock launcher?
 
Verovatno misli da se sa drugim launcherom dobijaju bolji ili lošiji rezultati unutar benchmark aplikacija, što naravno nije slučaj :)
 
TW jede, mozda ima razlike ako se stavi Nova :d
 
Jel ima nekog ko ima ovaj telefon, a da nije zadovoljan?
Mane? Koliki screen on izgurate?
 
Nazad
Vrh Dno