Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

I meni na SDu radi dobro, a radio je i na exy pre dok sam ga koristio.

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
Bez ruta, SD mislim da ni ne može da se rutuje.

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk
 
I meni radi na exy.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
ACR i Cube su dva različita programa.

Meni ACR radi bez roota na SD.
Cube mi je lošije radio, a imam i ACR plaćen evo 5 godina [emoji6]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
ACR i Cube su dva različita programa.

Meni ACR radi bez roota na SD.
Cube mi je lošije radio, a imam i ACR plaćen evo 5 godina [emoji6]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
Probao prva dva odozgo nadole, nijedan ne snima ništa, mada se fajl uredno pojavi posle svakog razgovora...
ff0a62b7e53e57797e9b8efec57f32a8.jpg


SM-N975F
 
Skini sa Galaxy Store a ne sa Play Store (ima razlike).

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ček, vi dajete komplet kontrolu nad uređajem ovim programima (tipa da mogu čitati komplet sadržaj ekrana i isti prebacivati na svoje servere)?
Pošto mi to upravo traži preko accessibility service...

SM-N975F
 
Moraš, inače neće da rade svoj posao kako treba.
Probaj i Parrot Pro aplikaciju, meni radi odlično.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Meni ne radi nijedna kako treba.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Ma spijuniraju u svakom slucaju tako da ni ovo nije problem
Moraš, inače neće da rade svoj posao kako treba.
Probaj i Parrot Pro aplikaciju, meni radi odlično.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Ma nema šansi, jedno je špijuniranje putem određenih aplikacija koje samo *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i instaliraju, pa se posle čude kako su dobili viruse, izgubili kontrolu nad gmailom, ostali bez BTCa, i sl...A totalno druga stvar da ti sam dozvolis da ti komplet beleže rad sa telefonom...
Parrot koliko vidim ne traži te dozvole, ali ostaje 1300 rsd/godišnje što nije malo za ovako nešto, još vidim dosta nezadovoljnih korisnika...

SM-N975F
 
Ma nema šansi, jedno je špijuniranje putem određenih aplikacija koje samo *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i instaliraju, pa se posle čude kako su dobili viruse, izgubili kontrolu nad gmailom, ostali bez BTCa, i sl...A totalno druga stvar da ti sam dozvolis da ti komplet beleže rad sa telefonom...
Parrot koliko vidim ne traži te dozvole, ali ostaje 1300 rsd/godišnje što nije malo za ovako nešto, još vidim dosta nezadovoljnih korisnika...

SM-N975F
Onde root pa neki od osnovnih programa za snimanje,bar na EX moze root
 
Može i na SD.
Imate na XDA kako...

U svakom slučaju, nek se špijunira kolilo oće, više mi vrijedi snimljen razgovor.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Da se zapljunem :). Danas sam ga uzeo. Za sada lepo radi sve ali rano je za utiske. Ono sto sam primetio je bolji zvuk u slusalici na S9+ koji mi je sada drugi telefon. Instalirao sam odmah poslednji update na uredjaj. Jel neko budzio led notifikacije oko okvira kamere, radi li to uopste bez AOD?
 
Evo baterije.
Ugasio se, pq sam ga prikljucio da ga upalim i odmah opalio SS.

014044925144369f33215ca9403b55cd.jpg




Sent from my SM-N975F using Tapatalk
4fcfc48120df8baee2cd93013149bfd6.jpg



347559ec5f9aaf01d72fa7f5a58515b6.jpg
 
Poslednja izmena:
Da se zapljunem :). Danas sam ga uzeo. Za sada lepo radi sve ali rano je za utiske. Ono sto sam primetio je bolji zvuk u slusalici na S9+ koji mi je sada drugi telefon. Instalirao sam odmah poslednji update na uredjaj. Jel neko budzio led notifikacije oko okvira kamere, radi li to uopste bez AOD?

Ovu sam koristio na Note 10 dok sam ga imao, odlično je radila.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.alwaysondisplay

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Hvala, instalirao, lepo radi. Samo se nadam da nece da izaziva battery drain.
 
Evo i ja pre neki dan uzeo kroz operatera (stari S9 plus dao klincu). Kod operatera note 10, bukvalno ista cene kao S20 Plus. Dosta sam ih uporedjivao, i moram da priznam da mi je na kraju jedina stvar kod nove S serije koja mi je bila ozbiljni upgrade feature tih 120hz. Ali na kraju sam ipak isao nekako po osecaju. Za sada se ne kajem, zavrsna obrada mi je bolja kod note-a (subjektivni osecaj, volim tu ostrinu).

Kamere su fenomalne, vec sam klince na sve strane iskljocao i rezultati napolju su vanserijski. Night mode solidan, mada mora stvarno mirno da se drzi telefon.

Baterija mi se cini da se popravlja polako (uci kao i prosli samsung), ne ocekujem nesto spektakularno ali je vec ocigledno da izgura ceo dan bez frke. (ja sam uvek na 4g, koristim dosta linkedin, viber, citam vesti, mozda banking aplikacija svaki dan na kratko i u proseku 2h youtuba dnevno - igrice jedini candy crush - znam supruga me zeza konstantno)

Najvise mi nedostaje 3.5mm, mada sam svestan da nestaje svuda.

E sad, ono sto mi je na pocetku izgledao kako neki gimmick je S pen. Ovo je moj prvi note, i S pen mi je izgledao kao neki feature dodatak, tipa samsung "ajd da ga stavimo, i onako sve ostalo stavljamo". Nisam ni bio svestan mogucnosti dok nisam otisao kuci sa telefonom. Smart select i editing bilo koje sorte, bonbona. Odusevljen sam OCRom koji bukvalno svaki moji rukopis pretvori u tekst. Ponekad kad znam da cu sedeti neko vreme, jednostavno izvadim olovku i sa njom koristim telefon (prstom kada sam u pokretu). Nisam ovo realno ocekivao, od svega ja se navukao na ovu olovku. Pre sam imao mnogo veci izbor kada gledam novi telefon, ali mi se cini da od sada vise necu imati izbora za sledeci...
 
Ne znam kakva je desetka ali devetka katastrofa,nikad losiji tel nisam imao,tako da cu verovatno da zaobidjem note seriju.Ono sto koristim bolje mi je radilo na s7 nego na devetki tako da sam se u note seriju totalno razocarao.
 
Smart select sa izdvajanjem texta je najbolja opcija, koliko sam samo puta izvlacio broj telefona neki sa screenshota jer ljude mrzi da oni pamte i posalju u poruci, ma ima note ozbiljnih prednosti u odnosu na ostale telefone ovo je samo nesto sto maltene svakodnevno koristim
??? Note 8 i 9 najbolji telefoni po meni ikada, kvalitet izrade cak i mnogo bolji nego na 10+ koji sad imam....note9 je neprevazidjen baterija kao tenk, radi kao sat i posle toliko vremena
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Po meni, najbolji je bio kec, pa trojka/četvorka dele drugu poziciju, pa onda devetka, ko je ispratio sve modele, zna o čemu govorim...

SM-N975F
 
Nazad
Vrh Dno