Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Verujem da je već bilo priče o bateriji nisam pratio temu, jel može da izdrži 1 dan intezivnog korišćenja? Ne igram igrice ali čačkam net.
Prešao bih sa Oneplus 8 na Note 10 +, najviše zbog kamere. Na Oneplus mi je nedopustivo loša

Baterija je ok na n10+ ako nisi konstantno na 4g gurace dan i intezivnijeg koriscenja.
 
Mozda sam 2-3 sata na 4g ostalo wifi. Menjao bih najvise zbog kamere u odnosu na oneplus 8
 
Pa to se i nadam sad samo racunam jel mi se isplati ta zamena :)
Šta cu dobiti a sta izgubiti :)
 
Hm...probao sam i ja sada na LG, ni da cuje. Samo connecting i pa pa. Dal location treba da bude upaljen...
 
Kako da mirrorujem ekran na android tv box? Nikako ga ne vidi, ni preko wifi direct, ni preko smart thingsa ni preko smart view-a.

Na glupom xiaomiju sam imao opciju mirror screen i nadje ga odmah, ovaj tel ga uopste ne vidi, prepoznaje televizore od komsija ali moj tv box nikako
Probaj prvo ovo da upališ
 

Prilozi

  • Screenshot_20210214-111121_Firefox.jpg
    Screenshot_20210214-111121_Firefox.jpg
    67.4 KB · Pregleda: 38
Jel se desava nekom od dolaska A11 da mu se na s-view flip coveru ne iskljucuje always on ekran? Na A10 mi se nakon zatvaranja covera gasio always on posle 10tak sekundi, ovde sve vreme radi. Jos jedan problem koji imam da mi je nestala aplikacija "Tags", imao sam brdo tagova kojim sad ne mogu da pristupim.
 
Stigao februarski na VIP. Nazalost ja se rastajem teska srca od N10 plus, stigle nam sluzbene jabuke :(.
 
Software-ska firma. Treba sada presvicati na drugu platformu sve ali dobro. A taman sam poslozio da mi sve radi :(.
 
Prodat Note sinoć :(. Čak je i update-e primao ranije od N20 Ultra koji takođe nosim :D.
 
Jap Dare.
 
Ni jedan Note kao 10-ka. Barem meni. Ako ne naprave neki boom i oproste se kao ljudi od Note serije sa N21 modelom. Mada, mislim da će i tada N10+ biti broj jedan.
 
Ni jedan Note kao 10-ka. Barem meni. Ako ne naprave neki boom i oproste se kao ljudi od Note serije sa N21 modelom. Mada, mislim da će i tada N10+ biti broj jedan.

Meni je svaki note dobar na svoj nacin,to jest uvek najbolji.😀Krivo mi je sto ih nisam sve cuvao u kolekciju da imam.😁
 
Skupa gimnastika ;).
 
Samsung najavio za ovaj model 4 godine supporta.
Kao što rekoh neđe, ovaj model će biti evergreen 😎
 
Ja ću biti sretniji ako uspeju da sastave dve godine bez da krenu namerno da degradiraju performanse svega.
 
Možda dođe to sa baterijom lošom?
Za sada na A11 dobro radi 😇
 
Stigao update i na N10+
 

Prilozi

  • Screenshot_20210305-181526_Software update.jpg
    Screenshot_20210305-181526_Software update.jpg
    84.1 KB · Pregleda: 26
Drugari, kupio sam Note10+ Snapdragon(N975U). Sa Verizona je. Da li je moguce flesovati neki evropski ili globalni ne-brendirani SW preko Odina?
 
^ ovaj:.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210306-185633_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210306-185633_Samsung Internet.jpg
    165 KB · Pregleda: 20
Nalazim puno takvih na sammobile, da li su svi isti ili ima veze koji je carrier? Znam da treba da skinem U1 fw.

1615054272348.png
 
Isteklo vreme za edit, da li posle flesa stize OTA redovno?
 
Nazad
Vrh Dno