Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Hvala!
Instalirao sam poslednju verziju i isti config, medjutim brzo pocne da throtluje i nema wide kamere(ili ja ne vidim)... Doduse, bice dovoljno da posluzi po nekad za night sight...
 
Kako ste zadovoljni sa note 10? Kakva mu je baterija?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odličan telefon sa prilično lošom baterijom tj autonomijom (osim ako nemaš n9700 model). Najkraće moguće rečeno.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Ja bih ga menjao za S20+. Ovaj odnos stranica 20:9 mi mnogo bolje leži u ruci.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jedno je n10+ a drugo n10 običan!

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Pitao sam za n10 konkretno. Koliio je to lose u SoT?[emoji57]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene bilo 2.5-4.5h u zavisnosti od toga koliko strimujem muziku.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Pa nije menjan bez razloga [emoji6] ...inače u svim ostalim pogledima odličan telefon!

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Mada tebi retko koji sastavlja vise od 3h, koliko vidim[emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa natrči po neki baš dobar po tom pitanju na svakih par god [emoji1787][emoji1787][emoji1751]

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Hvala!
Instalirao sam poslednju verziju i isti config, medjutim brzo pocne da throtluje i nema wide kamere(ili ja ne vidim)... Doduse, bice dovoljno da posluzi po nekad za night sight...
Ume sporo da sacuva sliku nema wide nije to jos kao sa native kamerom ali zato ume da napravi bruka slike
44c265adb08c49ada1975aa8165f0eee.jpg
d540d76e9ac5320d86a8cdcc10cb236e.jpg
f918e75b6586b636ddd0e750256cbea3.jpg
9bd5683ca8cc502e6938b4f0b05bb920.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja sam uzeo n10+ i ocekivao sam da nece biti neke velike razlike u odnosu na n8. Medjutim sa bixby routines sam resio ono sto je najvise ubijalo bateriju, 4g kuci i na poslu. Na oba mesta mi se gubi 4g signal, pa sam podesio da kad se nakaci na wifi na ta dva mesta, automatski prebaci na 2g. Ovo je od juce, doduse bez nekog ozbiljnijeg koriscenja...

 
Poslednja izmena:
^ Da li automatski vrati na 4G kada se raskači sa wifija, negde se spominjalo skoro da to ne radi...?
 
Nazalost ne. Pokusavam sad i sa lokacijom, samo mi se ne svidja sto ima veliki radijus. I pitanje koliko ce trositi non-stop upaljen gps. Za sada sam napravio widget koji na jedan klik prebacuje na 4g, pa za sada resavam tako. U principu mi je bitnije da budem stalno dostupan, a viber, wa, fb i ostale notifikacije stizu i preko gprs-a, a kad mi zatreba net, prebacim na jedan klik.
 
Kazi nam samo kako si uspeo to? Da na jedan klik prebacis na 4G...?
..ja sam nesto probao sa nova activities ali najblize pridjem direktno na odabir 4g u opcijama, da kazem 3 klika za promenu..
Nazalost ne. Pokusavam sad i sa lokacijom, samo mi se ne svidja sto ima veliki radijus. I pitanje koliko ce trositi non-stop upaljen gps. Za sada sam napravio widget koji na jedan klik prebacuje na 4g, pa za sada resavam tako. U principu mi je bitnije da budem stalno dostupan, a viber, wa, fb i ostale notifikacije stizu i preko gprs-a, a kad mi zatreba net, prebacim na jedan klik.
 
Sve sam vise razocaran jacinom u slusalici i na spikerfonu. Zasto ovako da naprave jedan Note uredjaj...nije mi jasno. Bukvalno na pola moram da drzim da iole cujem sagovornika a ne volim da sve tresti od mene kada pricam sa nekim. Spikerfon jedva pa cujem kada je mali buka a pojacan do kraja. Uzas sta rade u odnosu na N9 recimo.
 
Ne znam ali mislim da je ovo cist hardware issue. Ovo software ne moze da popravi. Ili je neka reciklirana serija pa su je ubacili ili su negde opasno omasili.
 
Mene je zvuk u slušalici odličan.
Čak su i razgovori snimljeni lijepo.

Spikerfon ne koristim (u vožnji Buds) pa nijesam mjerodavan.


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Poigrao sam se ovih dana sa gašenjem servisa.
Evo rezultat, 80% je bio na mobilni net (stalno upaljen), a 20% na WiFi.

Brutalna baterija i poslije 400 ciklusa.
8dc3d69e2ada32f5f710ed056ba1587f.jpg
beb50cfd3820d42ec9e219e8a1b233a5.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Neko je već pitao, da ponovim: ima li neko spisak servisa koje je bezbedno ukloniti?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Skini package disabler pro
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kinder.pksafety&hl=en_US

Kada se instalira samo meni i ova prva zaokružena opcija.
Ako nešto zezneš meni i ova druga zaokružena opcija.

Dva klika.
Ja sam to odavno imao, nekad sam koristio Titanium Backup, ali me mrzi da ovaj rutujem.

Sada sam odradio deep sleep za masu app i battery drain preko noći sa upaljenim 4G je 3%. Presniješno [emoji41]
b0cd30b16f5ac7fb9dfacb4e489ec98e.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ovo u phone info vezano za battery discharge mislim da na exynosu ne može da se vidi.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno