Šta je novo?

Samsung Galaxy K Zoom

To je veliki problem. Zaista veliki problem. Ja sam oduvek samo nešto čačkao, nikako da se skrasim. Najbolji je prosek, napiješ se od dva piva, pemtijum četvorka zakon, SGS2 vrh fotke, ludilo madness...

Samo se mi zanosimo...
 
Poslednja izmena:
Ponekad pozelim da sam jedan od tih. Da ne vidim razliku izmedju aparata. Da mi divx bude vrh. Da mi 800x480 rezolicija bude wooow. Olaksao bi sebi dosta... zanimljivo je da oci kad jedanput vide nesto lepo posle same traze da ponove vizuelno :)

+1

Meni se ovo desilo sa 1020. :(
Sad mi je sve ostalo... meh. :S:
 
Vrati se na 1020, rešen problem :)
 
Kakvo razocarenje. Tek sad videh da nema FM radio
 
Zar je nekom stvarno bitan taj fm radio. Kad je prijem krs na svakom telefonu kom sam koristio. Ima TuneIn radio i vozi. Ne skida mnogo ali je kvalitet u odnosu na fm ko dupe i oko.
 
[YOUTUBE]V7fft-zoebQ[/YOUTUBE]
 
meni je fm radio recimo bitna stvar, iako u poslednje vreme i ja slušam samo internet radio. mnogo bitnije od fm radija mi je fm transmiter, a to danas retko ko ubacuje.
 
Otiso k zoom,nadam se u prave ruke. Bilo lepo ali kratko druzenje
 
A sto ne odmah full frame?
 
Za slike verovatno ovo drugo. To ceka i sve nas ako se dovoljno nalozimo i ne bude nas mrzelo da vucaramo DSLR. A za telefon moze bilo koji onda :)
 
A sto ne odmah full frame?

I tata bi sine :D. Kad prvo savladam osnove i skupim pare videcemo. Ovako na blic razlika k zoom i ovaj canon 550d je kao neki Alkatel vs pv808. A sto se tice telefona vidim 808 pao ispod 170e mozda i njega uzmem. Ipak treba imati to cedo u dzepu. Naravno ko voli fotografiju.
 
znači uzeo si 550d! čestitam! da te dugo služi!
 
A jok nisu daleko od dslr :) realnost je drugacija od nokia reklama :d mada sama namena kamere na telefonu i dslr-a se toliko razlikuje da je svako ozbiljnije poredjenje bez smisla.
 
Ja sam se mnogo razočarao kad sam video da je ekran na K Zoom sklon urezivanju...
 
Svi amoled ekrani su skloni urezivanju pogotovo ovi sto vole da ih prze preko 60%
A sto se tice testa...sta reci.Osetna razlika u senzoru i otvoru blende a rezultati minorni i to samo u ovoj garazi
Ja sam se mnogo razočarao kad sam video da je ekran na K Zoom sklon urezivanju...
 
2014-07-27-7113.jpg


2014-07-27-7114.jpg
 
test jedinica koja 90 % vremena stoji na max osvetljenju sa istom pozadinom. ovo je normalno za amoled
 
to svi znamo. svejedno nije mi preterano simpatično što to vidim. toliko test jedinica raznih telefona sam video i ovo prvi put u životu vidim. pritom nije stari model, pa da je bio uključen dve godine, nego samo par meseci. na mnogim starijim telefonima to nisam video.
 
stoji.. zato ja kazem dzaba s5 700 nitsa na max osvetljenju kada ce posle 3 meseca da dobije ozbiljan burn in .
 
Izgleda ruzno, na srecu nikad mi se nije desilo nista slicno. S1, S2, S3, S4, N3... svaki oko ili preko pola godine tako da licno nikad ovako nesto nisam video.
 
Pri normalnom koriscenju je nemoguce zaraditi ovako nesto. Ovo vazi za staticne scene tj ekran. Obicno se ureze status bar i ikonice za wifi i sl
 
Moguce je, vremenom je problem sve izrazeniji, na nekim ekranima postepeno na nekim naglo. Ne primeti se uvek ali je cinjenica da problem postoji. Citao sam da se nekima javljao vec na novim starijim s-amoledima (s1-s3) ili posle par meseci a realno je da posle godinu dana pocne da se primecuje, zavisi na kom osvetljenju se drze.

I naravno, ko telefone sa ovim ekranima menja na svakih par meseci vrlo verovatno nece ni primetiti ovo.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno