Šta je novo?

Samsung Galaxy A55

Juce sam pazario Samsung A55 i imam jedan neobičan problem, kada se tokom razogovora skroz utiša jačina zvuka a da nije mute ostaje dosta glasna tj više nego što mi prija. Takođe kao da se čuje nekakvo pozadinsko šuštanje moguće zbog te jačine.

Takođe kada zavrišim razgovor iz regularnog samsung dialera izbaci mi neku viber reklamu pa mi nije jasno kako to da rešim pošto je namešteno kao default aplikacija samsung a ne viber dialer.
Pošto je taze aktiviran javljaj utiske, ima li grejanja kao na A54 i slično.
 
Pošto je taze aktiviran javljaj utiske, ima li grejanja kao na A54 i slično.
Nakon Redmi Note 7 sam se opredelio za Samsung pre svega zbog kvaliteta izrade koja je stvarno vrhunska. Uzeo sam Iceblue pošto je aluminijum siv tj u svojoj prirodnoj boji tako da nije dodatno farban a i bela pozadina mu lepo stoji nekako odudara od najčešće crnih telefona. Pošto sam i Redmi Note nosio bez futrole i Samsung takođe nosim bez futrole.

Baterija je izdržala dva dana srednjih aktivnosti i zagrevao se blago samo kada sam upalio igru Subway Surfer malo da probam i odigram.

Zapravo imam jednu primedbu koja se odnosi na balans belog i kada se stavi natural profil i slajder skroz pomeri na hladnije i dalje bela nije bela. Ako neko zna program koji to može da reguliše bio bih mu zahvalan na savetu.
 
Nazad
Vrh Dno