Šta je novo?

Samsung 710N

Milose, bez ljutnje, ali posle 104-orke i ovakvih komentara u vezi razlike u kvalitetu u razlicitim rezolucijama (pogotovo u 640x480!), bas i nisi kompetentan da dajes preporuku... :d

@dAmN:
Ma pitam te posle koliko vremena se tebi pojavio bad-pixel... ;)
 
Dobro, nekom je 1024 na 17"LCD monitoru isto kao i 1280, tako i nekim ljudima igre u 15fps rade savršeno..
 
voka_gsw je napisao(la):
Dobro, nekom je 1024 na 17"LCD monitoru isto kao i 1280, tako i nekim ljudima igre u 15fps rade savršeno..

lepo receno :)
 
Milos_SD je napisao(la):
Isto da kazem, da kada sam menjao rezoluciju, nisam primetio skoro nikakve promene u kvalitetu slike.... U rezoluciji 1024 x 768 slika je ista kao i na 1280 x 1024. 800 x 600 nisam isprobao, ali verovatno je isto dobra slika zato sto u 640 x 480 (u safe mode) nisam primetio mnogo losiju sliku (kao sto su neki na ovom forumu pomenuli). Kako se secam, neki su pisali da je u manjim rezolucijama slika "kockasta", ali na 710N nije... :)

Sve preporuke za Samsung 710N! :)

Ako nevidish razliku izmedju 1280 x 1024 i 800 x 600 onda mora da si corav.

A o 640 x 480 da i neprichamo, BTW koju imash dioptriju ? :d
 
Jel moze ovaj ili neki drugi TFT da da lep prikaz pod uglom od 50-60 horizontalno i 30-35 vertikalno ali da stvarno izgleda isto kao kad covek sedi ispred monitora?
 
Znas sta A1200... Ima razlike, ne kazem ja da nema. Ali nije tolika razlika kako se pricalo ovde na forumu. Slika jeste mutnija, ali nije kockasta (kako se negde na ovom forumu pricalo).
 
Ciao narode!
Lepa vam rasprava!
Samsung i LG su identicni.... jedino...
LG se da nastelovati da mu pozadina ne bljesti za razliku od Samsunga. To dolazi do izrazaja tek na 10> sati rada tako da necete pogresiti. O uglovima vidljivosi je glupo raspravljati sem ako ne gledate odozdo (film iz kreveta), a tu ce vas izdati bilo koji tft. Testirao, kupio Samsung, mozda se malo zeznuo ali jeb.ga.
BTW Samsung je leeeepsiii 37X po mom proracunu :) al koga to jos briga
 
Poslednja izmena:
Mare je napisao(la):
Jel moze ovaj ili neki drugi TFT da da lep prikaz pod uglom od 50-60 horizontalno i 30-35 vertikalno ali da stvarno izgleda isto kao kad covek sedi ispred monitora?
Ne može. Do duše, razliku nećeš ni primetiti osim ako slika nije jako svetla.
 
Milos_SD je napisao(la):
Znas sta A1200... Ima razlike, ne kazem ja da nema. Ali nije tolika razlika kako se pricalo ovde na forumu. Slika jeste mutnija, ali nije kockasta (kako se negde na ovom forumu pricalo).

Bogami na mom Soniju je pixelizacija samo takva.

Windows u rezoluciji 640x480 je za nepovjerovat...ikone izgledaju kao u windows 3.1 anno 1994.... :)

Edit:
Evo upravo sam isprobao Internet explorer u rezoluciji 800x600 i utisci su:
Ovakav text bi bio super za moju pokojnu babu...imala je jako losh vid. Ili pak TFT ekrani upotrebljavaju "povecalo efekat" u nizim rezolucijama.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno