Šta je novo?

Samsung 40D5000 ili 40D5500 - gde?

Greg

Čuven
Učlanjen(a)
09.10.2003
Poruke
108
Poena
619
Da li neko zna gde moze da se kupi neki od ova dva televizora, a da nije neka tehnomarket cena, vec iz oglasa? :)
Zvao sam par ljudi i svi se "zale" da ti televizori odu kao alva... sto mi nije bas jasno, ipak je ovo Srbija, ali ajde. Mozda imaju po jedan, ili nemaju niijedan.
U sv. slucaju, svaka pomoc je dobrodosla :)
 
Pa sjajno, kako se ja toga nisam setio... a ne, ipak jesam. To je onaj deo gde pise da sam vec zvao par ljudi.

Shvatam da je nekima internet jos novi koncept, a pristojnost nepoznat. Ali drago mi je da ih to ne sprecava u ispoljavanju svog superiornog smisla za humor i za ostale nepojmljivog intelekta. Evo, ja od danas mogu da se hvalim da mi se obratila jedna takva intelektualna gromada, smejacu se njegovim recima do groba. Sigurno su ga svi najvise voleli u vrticu, a nastavnica je govorila drugoj deci da se na njega ugledaju, a najsmesniji je u svom razredu. Srecna je ta osnovna skola koja ga ima. Verovatno se trude da ga zadrze svim silama. Drago mi je da je bas u ovaj forum zasao, premalo je takvih na internetu.
 
Hvala, Gizmo.
Izvinjavam se Bugiju, ja sam ispao mega glup. Stvarno oglas "Vrlo povoljno prodajem nove televizore"... Trazio/zvao sam po modelu i sl, te opste sam zanemarivao.
 
Moze li neko da mi kaze kako su se pokazala ova dva modela jedino sto se neckam oko velicine jer bi gledao na oko 2m.
 
A da potrazis TV u Segedinu (Madjarska)? Kapiram da ce ti ostati bar 100e u dzepu :)
Upoznao usput lika koji valja televizore odande. Kaze da najvise idu za Bg i navodno ima redovne musterije.
Da je jeftinije kupiti tamo TV jeste, ja bio i video :)
 
Poslednja izmena:
Hvala svima, kupio sam TV. Kupio u Beogradu, a prvobitno kupljen u madjarskoj, imao ga covek po povoljnoj ceni "na lageru", tako da nije bilo narucivanja. Inace, razmisljao sam o odlasku u madjarsku, ali ne isplati se samo zbog TVa...
 
Moze li kontakt na PM?

I jel' to neki provereni lik, ili si tek naleteo na neki oglas i pozvao?
Jurim jedan LE-32D550 ovih dana, a nesto mi ne polazi za rukom da ga ujurim...
 
Kupih juce, krastavac :)
U Eurosalonu bio popust 10% za svu tehniku (vazi jos sutra, BTW) za one sa VIP karticom, te uzeh TV za 39.999. Trebalo je ta kupovina da se zavrsi do subote, pa je bilo malo stani-pani... a ionako nije TV za mene licno, pa se ne tangiram previse :)

Ali baci fon na PM slobodno, jos ako je proveren lik - idealno... zatrebace vec nekad ;)
Jel' iz BG-a ili ove standardne NS/Subotica varijante?


P.S. Koja je razlika izmedju D550 i D551, ako znas (ili bilo ko drugi, svejedno)... cisto u najkracim crtama, samo informativno, da zadovoljim znatizelju :)
 
Koliko sam ja video po specifikacijama oba modela, isti su, s tim sto D551 pusta i Divx, dok D550 ne.
 
Pusta i D550 DivX-ove. Pusta sve zivo.
 
Pa šta bi na kraju? Da li su to oni likovi iz NS/SU ili neki novi lik iz BG?
Kapiram da izađe i do par stotina evra jeftinije, zavisno od cene TV-a.
Šta se dešava sa garancijom u slučaju kada je uređaj kupljen u Hungariji?
 
Poslednja izmena:
Valjda ces da zoves tog lika od koga si kupio TV, da ti zavrsi reklamaciju.
 
LG da, Panasonic - cini mi se - takodje (pisali vec ljudi, ima u nekoj temi)... Samsung nazalost ne.
 
Nazad
Vrh Dno