Šta je novo?

Sampionski Sempron64 - 3165.5MHz - Skoro 100% OC, na -6C :D

U BIOS-u Abit KU8 postoje opcije za zakljucavanje AGP-a na 66 ili 75 MHz.
 
Dekara je napisao(la):

Svaka cast za rezultat! Tebi djavo bas ne da mira :p , aj poteracu malisu veceras :smoke: , samo nemoj vise da ih stezemo, presticicemo ove sa dry ice-om a onda ce da ulete ugledni useri i reci mi kako nemam pojma sa overclockom i kako bi to sa dry ice-om islo mnogo mnogo vise :d . Poz.
 
Poslednja izmena:
Misko je napisao(la):
Dzabe im dry ice dracemo ih Dekara i ja u januaru sa hyperom onako po srpski :d :-devil-: :d .
Vidi ga Misko, resio da vrati onaj "Born to overclock" potpis sto ga je godinama bez razloga vukao po forumu! :d:d:d
 
Pojma nemam evo sad sam probao i meni lepo otvara?
 
Čudo jedno, meni i dalje stoji error, nemam pojma gde je problem. :(

Aha... Našao sam gde je problem, Proxomitron pravi problem. Nije mi jasno zašto ne pravi problem sa Dekarinim id-om a sa tvojim pravi, moraću da se pozabavim malo time.

Sorry, zbog dezinformacije.
 
Poslednja izmena:
svaka cast majstore. verujem da bi bez problema oborio WR sa nekim drugim hladjenjem.

p.s. sad definitivno nema sanse da te stignem :)
 
Sve cestitke! Samo tako nastavi!

Dobijate i drustvo u overklokovanju ovih jadnih malih Semproncica uskoro ;)

Pozdrav!
 
Hvala na cestitkama, ovaj rezultat je postignut prakticno iz prve, snimljeni su prakticno svi rezultati 3000-3165MHz, isao sam korak po korak, uz jedno rusenje sistema a nastavak mi je onemogucio drugi komad hardware-a koji je poceo da mi pravi probleme :wall: :crash: :wall:.
Nadam se da cu ubrzo resiti probleme, da uhvatim ovaj ledeni talas, pa da vidimo dokle moze, naravno i dalje sa box coolerom.

@Vule
Pozuri dok je ovako "lepo" vreme :d
 
congratulation's to Dekara & Vule ,

veliko nam je zadovoljstvo videti vas u redovima SCG AMD Power OC Team'a

:wave:
 
monteboy je napisao(la):
congratulation's to Dekara & Vule ,

veliko nam je zadovoljstvo videti vas u redovima SCG AMD Power OC Team'a

Pa cestitaj samo Dekari, meni ces nadam se uskoro :p

Jurim masinu dok je ova divota napolju :)
 
Au momci pa vi bas volite ovo nevreme....svaka cast...
 
za sada nas je, koliko vidim, cetvorica sa sempronima na 3xxx MHz, mogli bi da oformimo ekipu pa da postignemo mozda i nesto vise :)
 
PoisonFree je napisao(la):
za sada nas je, koliko vidim, cetvorica sa sempronima na 3xxx MHz, mogli bi da oformimo ekipu pa da postignemo mozda i nesto vise :)

Da, i o'ma da osnujemo sindikat :D:d;).
BTW, ko je cetvrti?

:wave:
 
ups, izgleda da sam se zabrojao. ti, misko i ja. ako se i vule pridruzi eto cetvrtog.

mozda mozemo da probamo da zalemimo dva komada jedan za drugog pa da napravimo dual core sempron :D socket 1508 :D
 
Ja sam na 2.71GHz za svaki dan, na 25 stepeni u sobi. Pojma nemam šta bi se desilo kad bih otvorio prozor i podigao kućište na sto.

Čisto da znate da imate klupu ako bude trebalo. ;)
 
nidza je napisao(la):
... Pojma nemam šta bi se desilo kad bih otvorio prozor i podigao kućište na sto...

Probaj, zasto ne?
Na koliko volti je proc. na 2.71GHz i cime ga 'ladis?
 
nidza je napisao(la):
Pojma nemam šta bi se desilo kad bih otvorio prozor i podigao kućište na sto.

Pa sta bi se desilo , prehladio bi se -> lezao bi dvije nedelje u krevet i pijo caj po cijeli dan ;)
 
Mene interesuje da li taj Sempron stabilno radi celo vreme ili samo onoliko koliko je dovoljno da se na brzinu uhvati screen sa CPU-Z, ako masina pod tolikim klokom radi stabilno reda 10-12 sati onda bi zamolio da mi kazete oznake procesora jer moram i ja jedan da nabavim.
 
ne radi stabilno, to su rezultati samo za slikanje.
gotovo svaki radi stabilno na 2.6GHz.
 
Dekara je napisao(la):
Probaj, zasto ne?
Na koliko volti je proc. na 2.71GHz i cime ga 'ladis?

1.62v kaže speedfan. OCCT, S&M, Prime95, besprekorno stabilan od jesenas. Najobičniji BOX, zar mu treba šta bolje?
 
PoisonFree je napisao(la):
ups, izgleda da sam se zabrojao. ti, misko i ja. ako se i vule pridruzi eto cetvrtog.

mozda nas bude vise u sinidkatu ako pomerite klasifikaciju ;)
tipa svi preko 380htt na sempronima s754 :D
 
staxm je napisao(la):
mozda nas bude vise u sinidkatu ako pomerite klasifikaciju ;)
tipa svi preko 380htt na sempronima s754 :D

Moze moze, zajedno smo jaci:d
 
@Misko
mozda malo glupo pitanje, ali kako mislis da se hladi south bridge, nesto slicno hladnjacima za memoriju, neki cooler ili ...?
Sorry za offtopic :wave:
 
Poslednja izmena:
Bravo Dekara!

@Midgard imas toga bas puno udri po searchu.
 
Bravo! I Misko i Dekara... Ljudi ovo je za mene pravi o/c. Kada se iz jeftinih masina i procesora izvlaci maximum a ne ko oni zapadnjaci koji placaju po ko zna koliko EUR za jedan Mhz...
Mada meni licno nesto ne ide...Teram moj 2800 na samo 2400, mozda zbog ploce(Epox 8kdaj3 nf3) a mozda i zbog memorije(PQI) ali opet sam extra zadovoljan...
Ko postigne prvi 3.2 ima karton fensi piva od mene...
 
pa, sa ovim nasim procesorima, realno samo od Dekare moze da se ocekuje takav rezultat.
 
PoisonFree je napisao(la):
pa, sa ovim nasim procesorima, realno samo od Dekare moze da se ocekuje takav rezultat.

Ili nas dvojca da odradimo remove IHS, mozda dobijemo nesto.
 
Nazad
Vrh Dno