Šta je novo?

Sampionski Sempron64 - 3165.5MHz - Skoro 100% OC, na -6C :D

GoranM je napisao(la):
Bogami, ako malo zahladi eto i boljih rezultata. Kad se samo setim "gimnastika" sa iznosenjem racunara napolje u januaru na -20 :)

Ja sam malo skeptican sto se tice zime i OC-a semprona, za druge proc ok al za sempron? Ovaj novi rezlutat sam odradio popodne, bolji je ~50mhz od proslog koji je radjen nocu isto otvorena terasa?!?! svi mi govore da gresim, verovatno, samo to jos nikako neko da dokaze, ne kazem da sam najpametniji, bas naprotiv.
 
Dekara i Misko svaka cast za postignute rezultate fino da imamo konja za trku i na Sempron jezgru.

Samo tako nastavite muski pa sto bude !

Poz...
 
monteboy je napisao(la):
Dekara i Misko svaka cast za postignute rezultate fino da imamo konja za trku i na Sempron jezgru.

Samo tako nastavite muski pa sto bude !

Poz...

Hvala, hvala ali od toliko izreka gde bas nadje ovu... :smash:
 
Malo offtopic, ali onaj xtreme je stvarno mnogo lud forum, pazite sta je napisao jedan klinja: ;)

steal je napisao(la):
Hello ppl, i'm newbie on this forum, i'm thirteen years old and i'm portuguese, so, it's my first post:

AMD Atlhon 2000+ 1666mhz @ 2223.57mhz - stock cooler - Validation Link: http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=34018

stay cool!

Pazi prvi post mu je overa procesora :d :D :) ja sa 13 godina nisam znao sta je komp, a kamoli kako se clockuje. :):):)
 
Poslednja izmena:
Misko je napisao(la):
Malo offtopic, ali onaj xtreme je stvarno mnogo lud forum, pazite sta je napisao jedan klinja: ;)



Pazi prvi post mu je overa procesora :d :D :) ja sa 13 godina nisam znao sta je komp, a kamoli kako se clockuje. :):):)
Kazu da na mladjima svet ostaje.
 
monteboy je napisao(la):
Dekara i Misko svaka cast za postignute rezultate fino da imamo konja za trku i na Sempron jezgru.

Samo tako nastavite muski pa sto bude !

Poz...

Čuj konja, pa imamo ih u paru, k'o ispred skupštine! :p :d ;)

:wave:
 
hvala, BTW ja mislim da Dekara vec ima adekvatan odgovor, samo mu je bilo glupo da ga postuje, tj. glupo je da se takmici sam sa sobom :d , moje misljenje je da od sad postaje veoma zanimljivo, tj. da cemo se smenjivati na 1 mestu dok se ne smorimo, a polako pocinjemo.

Ajde i ostali useri sa Smepronima, ukljucite se u borbu da razbijemo malo monotoniju, inace Super Pi ce na zimu moci da se radi na ~3Ghz sto u kombinaciji sa dobrom memorijom ce zadati opasne muke venice userima, sa box ladjenjem.
 
Oohhhooohhhooohhoo pa borba se tek zahuktava :) E Misko baksuze, Dekara te zeznuo za 0.xx MHz :crash: :d
 
eatmyshorts je napisao(la):
Oohhhooohhhooohhoo pa borba se tek zahuktava :) E Misko baksuze, Dekara te zeznuo za 0.xx MHz :crash: :d

Tacnije za 0.09

P.S.tako je najsladje ;) na sitno , dodacu veceras gas :-devil-: .
 
Poslednja izmena:
Au bre,pa ovo je vec 90% O/C.
 
Poslednja izmena:
Ovije dana nameravam i ja da uzmem Semprija 2800+, ali u kombinaciji sa Abit KU8 sa ULI M1689 cipsetom da vidim kako to sljaka :D Pa ce da javim koliko to moze da se vozi na ovoj plarformi ;)
 
eatmyshorts je napisao(la):
Ovije dana nameravam i ja da uzmem Semprija 2800+, ali u kombinaciji sa Abit KU8 sa ULI M1689 cipsetom da vidim kako to sljaka :D Pa ce da javim koliko to moze da se vozi na ovoj plarformi ;)

Odlicno :D
Bas me interesuje kako radi ta ploca. Meni je ona totalna nepoznanica.
Javi kako si prosao!

Poz.
 
E da konacno sam kupio Abit KU8 sa ULi M1689 cipom i Sempron 2800+, 64-bita. Za sada su utisci dosta solidni sto se tice ploce, gomila podesavanja za memoriju u BIOS-u, napon memorije ide do 2.8, "FSB" do 400...Posle 20-ak minuta rada sa Prime 95 temperatura procesora nije prelazila 25 stepeni sa BOX-om...Ovih dana vise detalja oko overklokerskih mogucnosti :)
ku8_top_500.jpg
 
eatmyshorts je napisao(la):
E da konacno sam kupio Abit KU8 sa ULi M1689 cipom i Sempron 2800+, 64-bita. Za sada su utisci dosta solidni sto se tice ploce, gomila podesavanja za memoriju u BIOS-u, napon memorije ide do 2.8, "FSB" do 400...Posle 20-ak minuta rada sa Prime 95 temperatura procesora nije prelazila 25 stepeni sa BOX-om...Ovih dana vise detalja oko overklokerskih mogucnosti :)

Bas sam se danas setio tebe i tvoje ploce :D

Javljaj kako ide OC.

Pozdrav.
 
eatmyshorts je napisao(la):
Posle 20-ak minuta rada sa Prime 95 temperatura procesora nije prelazila 25 stepeni sa BOX-om...

Dajte vise da se ne gadjamo sa ovim temperaturama, ako ti je u sobi ~20C kako mislis da je ovo moguce?
 
@SirOliver:
Slabo ide, nemam vremena da eksperimentisem :( Videcemo sta ce biti za vikend ;)

@Misko:
Temperatura u sobi ke ~15c :D Ma ovo su samo ocitavanja iz Abitovog programa za merenje temperature (mada se ni u BIOS-u mnogo ne razlikuju). Nisam imao jos uvek mnogo vremena da se bakcem, ali kao sto rekoh videcemo sta ce biti za vikend.
 
eatmyshorts je napisao(la):
@SirOliver:
Slabo ide, nemam vremena da eksperimentisem :( Videcemo sta ce biti za vikend ;)

@Misko:
Temperatura u sobi ke ~15c :D

e onda ok :d
 
Nema nista od klokovanja na ovoj ploci :( Povecanje FSB-a na 265 je maksimum na kome uopste hoce da se podigne windows bez obzira na napone, 1T, 2T, mnozilac HT-a, memoriju...
 
hehe, znaci da ocekujemo da se pojavi u malim oglasima :) sad ozbiljno, a mozda neki drugi bios, ako ga ima uopste?
 
Pa veruj mi da ce se najverovatnije i pojaviti u malim oglasima :D Gledao sam na Abitovom sajtu i taj BIOS koji je bio na ploci je najnoviji :(
 
Taj uli chipset nema zakljucane magistrale za agp/pci slotove, tako da dizajnem fsb-a se opterecuju i pomenute komponente, te iz tog razloga se pozdravi od nekog ozbiljnijeg oc-a...
Poz
 
Nazad
Vrh Dno