Šta je novo?

SACRED 2 – Fallen Angel GOLD

Ajd' molicu utiske, da znam dal' da se bacam na download? :d

po meni je igra odlichna nema mnogo veze sa prvim delom mislim po gameplay-u itd. malo podseca na TQ zbog one travice, stil borbe sa onim likom (zaboravih mu sada ime znam da ima shadow :) ) lichi malo na witcher ali normalno se udara tj ne morash da pushtash klik a questovi su u fazonu prvog sacreda i TQ po meni je igra odlichna ne znam shta vishe da kenjam poshto nisam ni igrao mnogo 4 5lvl sam :)
 
Aj probaj malo onog Temple Guardiana pa reci kakav je. Zvuci jako zanimljivo. Meni je u kecu najzanimljiviji bio Battle Mage. Jel ima ovde nesto slicno?
 
Aj probaj malo onog Temple Guardiana pa reci kakav je. Zvuci jako zanimljivo. Meni je u kecu najzanimljiviji bio Battle Mage. Jel ima ovde nesto slicno?

ae videcu kada se nakanim :) meni je u kecu prvo bio najzanimljiviji gladijator a na underworld-u dwarf :) bio sam 160 170lvl :) a igrao sam ga preko 300sati sve ukupno mozda i vishe ali 300 100% :D

Edit: jesam bre glup Shadow warrior se zove :)
 
Poslednja izmena:
Jbt, sad pogledah na wiki i 'ladno su ovo sve klase:

- Seraphim : The Seraphim is the only class from Sacred that appears in Sacred 2: - Fallen Angel. She embodies all that is good, therefore she can only play the Light path.
- Shadow Warrior : An elite warrior, returned to life against his will after his death on the battlefield.
- High Elf : A student of magic, freshly emerged from the academy ready to explore the world and expand her knowledge.
- Dryad : Adept at ranged combat, nature magic and voodoo.
- Temple Guardian : Cyborg creature - adept at the mechanical and technological arts.
- Inquisitor : He embodies all that is evil, therefore can only play the Shadow path.

Znaci, ne zna se koja smornije zvuci... Uvek sam u RPG/FRP naslovima igrao kao paladin, ili cleric, medjutim posto ovde to predstavlja polu gola riba sa nekim freeky tetovazama, koja ne lici ni na sta, preskacem!!! Ovaj shadow warrior mi deluje bezocno tupavo - kao undead komsa koji se bori na strani dobra - LOL... Ovog cyber lika necu ni da pominjem... a Inquisitor je kao bad guy??!! WTF!!! :d

Dakle, ima li ovde nekog pristojnog resenja za izbor? BTW, ne igram sa zenskama...

EDIT: jbt. tek sad pogledah - "Fallen Angel....she embodies all that is good" - LOL!!!! Jbt, ovu igricu mora da su radili neki istripovani metalci...
 
Poslednja izmena:
Dakle, ima li ovde nekog pristojnog resenja za izbor? BTW, ne igram sa zenskama...

shadow warrior odlichan je e sada da li hocesh da ti izgleda kao undead ili ne to je na tebi da odluchish da li cesh biti na dobroj ili na loshoj strani :)
 
STA???NEMA DARK ELF-a???!!!! Necu ni da pogledam ovu igru!!!
 
Verovatno i jesu neki geek/nerd programeri, i to jos Nemci iz cega sledi da su verovatno metalci koji vole nemacki metal, znaci, Scorpions ili ovaj novi epsko fantasticni metal i njemu slican koji je gore pomenut
 
Ajde izvinite zbog off-a ali molim te kakve nemachki metalci Scorpionsi?
Inache mene takodje mnogo podseca na TQ.
 
Pa Scorpionsi tehnički jesu hevi metal. To što ne zvuče ko Iron Maiden ne poništava sve klasične hevimetalske elemente u njihovoj muzici.
 
Hm... mislio sam da je Blind Guardian kao soundtrack neki clue ili tako nesto.

Blind Guardian se loze na epsku fantastiku jos od pocetka karijere, a i pritom su zesci gameri, tako da je njihovo angazovanje za ovakvu vrstu igre bilo donekle i ocekivano. ;) Mene su same klase, njihov dizajn, opisi, kao i kompletna pozadinska prica podsetili na neke klasicne "metalske" gluposti... :p
 
Nije los ovaj sacred, ovo malo sto sam odigrao, lepa grafika, fina fizika i osecaj makljanja goblina i elfova, brdo quest-ova, mada mi deluje da moze postati boring kasnije.
 
Na prvi pogled dosta lici na TQ, videcemo na drugi :). Cinimi se ko da malo "slajfuje" dok hoda junakinja mnogo mi nesto klizi, na 24" imam utisak skucenog (manja preglednost) prostora mada tek sam poceo da je igram, nisam igrao prvi deo. Cisto da ubijem vreme dok ne izadje diablo.
Sto se prostora tice 12.1 gb zauzima instaliran na hd. Herojke su bas napredne :D.
 
meni je cela ta heavy metal pricha oko sacreda bash zanimljiva, onoliko koliko recimo trash horori mogu biti zanimljivi :)

tako da celu igru posmatram kao na trash parodiju i omaz na diablolike igre... samo da josh pocnem da igram
 
ali 12gb + 500mb patch + 750mb texture pack...Mislim, malo je mnogo :D Nesto mi se ne igra bas toliko :)
 
Mnogo su im bezveze ovi likovi. Ajde zenski i nisu losi ko voli da igra sa njima ali muski su katastrofa. Nego, da li moze karakteru da se promeni oruzje koje nosi. Hteo sam da stavim neki mac koji sam nasao ali nisvam uspeo da nadjem gde da stavim.
 
A znaci ipak je 7.5 giga... Gospodjo, zgazis me?

20 gigabajta. Pa jel original dolazi na BR, sta? To su 3 DL DVDa za ime boga.
 
Ma to su konzole krive.

Inače, voleo bih da odigram igru, keca sam prešao sa vampiricom i bilo je baš dobro i atipično. Obožavam što su klase totalno drugačije od Diablo-D&D-fantasy smaračina. Ipak, kako čitam, prvi utisci baš i nisu nešto.
 
Mnogo su im bezveze ovi likovi. Ajde zenski i nisu losi ko voli da igra sa njima ali muski su katastrofa. Nego, da li moze karakteru da se promeni oruzje koje nosi. Hteo sam da stavim neki mac koji sam nasao ali nisvam uspeo da nadjem gde da stavim.

Naravno, nije u glavnom inv screen-u, i ja sam bio malo zbunjen, na glavnom gui-u u sredini, prvi deo s leva.
 
bolje texture koje se jedva primecuju cak i kada se zumira na max, tako bar kazu
 
Taj dodatak i nije nesto specijalno, probao sam i vise zaglupljuje nego sto pomaze, samo su sitnice u pitanju.
 
Zaglavio sam pa skoro pa na pocetku, nekog matorog sam iscupao iz pecine i nigde ne mogu da nadjem kod koga treba da ga odvedem. Na mapi nema uzvicnika, a pecina je jos u sivom krugu odakle sam ga "izvukao". Detaljnije cu da Vam kazem kad dodjem kuci (ko je sta je isl.). Nervira me jer me sad prati.
 
Evo sad nadjoh radi se o Bacalio`s father. Nemam resenje sta sa njim da radim. Ako neko zna nek pomogne.
 
Jao osecam da cu da igram sa onom zenskom high elficom i to po prvi put kao zao. Inache koji ovde lik igra dosta kao neki arcane archer ili uopshte archer?
 
Ne zam da li je neko probao da igra vise razlicitih likova, ali koliko se meni cini ogroman broj questova je potpuno drugaciji ako recimo igras kao dryada i shadow warrior. Na istim lokacijama oni dobijaju potpuno drugacije questova, a i glavni quest im je potpuno drugaciji. Jedina mana po meni je to sto neprijatelji ispadaju sa svih strana, vec sam se smorio a nisam presao jos ni donji levi ugao mape. Da je to malo umerenije igra bi bila odlicna.
 
Razmisljao sam se sta da izaberem. Bio mi zanimljiv Temple Guardian sa onim SCI FI rucnim topom, ali sam se na kraju odlucio za Shadow warriora. Interfejs je malo konfuzan (trebali su da prekopiraju interfejs iz TQ, jer je mnogo pregledniji), dok se ne naviknes, ali posle je ok. Mapa je velika. Graficki igra nije losa. Boje malo vise zvece. Kamera je ok (rotacija 360, zoom in/out). Malo sam je i igrao, stigao do prvog zaseoka, pokupio par questova, usput resio 2 questa. Nego nisam video, jel ima smene dana i noci? To bi trebalo da ima?!?!:trust: Protivnici za sada nisu teski.
Jel neko pokupio mounta? Vidim tamo u skill stablu postoji opcija da se navezba jahanje i posle kada se uzme mount, moze da se budzi.
 
Poslednja izmena:
Jbt, sad pogledah na wiki i 'ladno su ovo sve klase:

- Seraphim : The Seraphim is the only class from Sacred that appears in Sacred 2: - Fallen Angel. She embodies all that is good, therefore she can only play the Light path.
- Shadow Warrior : An elite warrior, returned to life against his will after his death on the battlefield.
- High Elf : A student of magic, freshly emerged from the academy ready to explore the world and expand her knowledge.
- Dryad : Adept at ranged combat, nature magic and voodoo.
- Temple Guardian : Cyborg creature - adept at the mechanical and technological arts.
- Inquisitor : He embodies all that is evil, therefore can only play the Shadow path.

Znaci, ne zna se koja smornije zvuci... Uvek sam u RPG/FRP naslovima igrao kao paladin, ili cleric, medjutim posto ovde to predstavlja polu gola riba sa nekim freeky tetovazama, koja ne lici ni na sta, preskacem!!! Ovaj shadow warrior mi deluje bezocno tupavo - kao undead komsa koji se bori na strani dobra - LOL... Ovog cyber lika necu ni da pominjem... a Inquisitor je kao bad guy??!! WTF!!! :d

Dakle, ima li ovde nekog pristojnog resenja za izbor? BTW, ne igram sa zenskama...

EDIT: jbt. tek sad pogledah - "Fallen Angel....she embodies all that is good" - LOL!!!! Jbt, ovu igricu mora da su radili neki istripovani metalci...

A sta bi ti, da vodis retardiranog Amfilohija ili izgladnelog Filareta u RPG igri, recimo? :) Meni je recimo pun k***c gay paladina (kad se setim bubble/hs paladina iz WoW-a, povraca mi se), tako da je za mene plus sto se neko setio da napravi igru bez njih, a tebi ako se ne svidja, sta da se radi... Uostalom, nekako imam utisak da i nisi planirao da legalno kupis igru, znaci jedno uninstall ako ti se igra ne svidi te nece nista kostati.
 
Poslednja izmena:
A sta bi ti, da vodis retardiranog Amfilohija ili izgladnelog Filareta u RPG igri, recimo? :) Meni je recimo pun k***c gay paladina (kad se setim bubble/hs paladina iz WoW-a, povraca mi se), tako da je za mene plus sto se neko setio da napravi igru bez njih, a tebi ako se ne svidja, sta da se radi... Uostalom, nekako imam utisak da i nisi planirao da legalno kupis igru, znaci jedno uninstall ako ti se igra ne svidi te nece nista kostati.

A vidis, meni je pun qrac bezocno glupih i iskompleksiranih metalaca (takvih je 99% :d) koji s*eru kako stignu i gde hoce... Tebi su se smucili paladini u wow-u, verovatno zato sto su te razvalili u duelima vise puta... :D Vidis, meni se, sa druge strane, smucila ta kompletna Nordijska (bullshit) mitologija, koju metal-heads furaju kao blesavi, a pogotovo mi se zgadilo da je srecem u igricama... Svuda bice "herojski" Norvezani koji se bore za ponos i Vallhalu... bahhh, sranj*e....:vomit: Pretpostavljam da se malo ko setio da otvori knjigu, ili cisto da poseti wikipediu i proveri neke stvari... U tom slucaju bi saznao da su vikinzi zapravo bili najobicnija ubilacka rulja, koja je klala sve pred sobom, ukljucujuci zene, decu, starce... Takodje, malo ljudi zna da oni nisu zaista nosili slemove sa rogovima, vec ih je obican narod iz straha tako crtao, zamisljao i prepricavao... E, onda su dosli Englezi i je'bali im mater... end of story! :d

Ok, back on topic: Ovo je javni forum i valjda mogu da iznesem svoje misljenje. A, ako se neki metalchic, kao ovaj Shagrath (ime nekog namazanog Norveskog imbecila, btw...) nadje prozvanim, onda nek skonta da je problem u njemu, jel ja ovde nikog nisam prozivao po imenima ili bilo sta slicno, i nek se uzdrzi od svojih niskih uvreda... ;)
 
Nazad
Vrh Dno