Šta je novo?

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Ima li neki realstic weapon damage mod ? Kao sto je bio za prvi stalker. Sa pojacanim (realnim) hitbox-om.
 
Ovaj complete mod izgleda nije moguce skinuti,posto na tom sajtu kaze da ne postoji!
 
Guglajte krastavac, ima dosta sajtova.
Probao sam, odlicno izgleda.
 
Vidim da se ljudi zale da igra crashuje,moguce da ovaj mod jos nije u potpunosti doteran.
Nego jel radi prevod sa ovim modom?
 
Ok. Tnx. Nego, jel vama crashuje ? Ovo sto kaze Dog.
 
Imam original Steam verziju, i stavio sam Complete Mode i nas prevod, i za sat vremena igranja, jednom mi je blokirao i jednom je pukla tekstura pa se sashila sama :D, generalno radi ok, al vidi se da bas nije 100% stabilan mod.
 
Mozda ti je do drivera ? Jel ti pucaju i druge igre ??
 
Je li krešira na 'parinoj' verziji ili na cd verziji ili na obe?
 
Ja imam Steam verziju, i ne moze se reci da igra crashira :), jer se to desilo jednom, za vise sati igranja.
Ostale igre su uber stabilne, BC2 MP recimo.
 
Utisci sa GSC foruma o Complete modu:

http://www.gsc-game.com/index.php?t...ame_type=xr3&thm_page=1&thm_id=4462&sec_id=18

I'm honestly not all that impressed with this version of Complete.

He certainly did some nice work on some of the new textures, some of the new sounds are nice (I prefer the sounds used in Beacon's sound overhaul mostly superior), and various other things.

However, it seems like he introduced some new bugs that are causing random crashes for some, and various errors (the semi-transparent UI looks awful if you are in a barter menu since the conversation is still active behind it; he didn't fix the dropped knives from Rulix AI).

A really huge bug I noticed when looking through the weapon files is the fire_distance param for all guns (including the SVD even) is set at a mere 200!

It also seems like for the most part he just merged some of the more popular, non game-changing mods and released it.

I'm simply going to keep it installed so I can borrow assets from it for use in my own mod, rather than using it as a primary base or anything.

Im not sure whats going on but its a complete pig to run..... random crashes, brutal slow downs, freezes.....
 
Šta reći sem , ovo nema veze sa sopstvenim nazivom.U čemu je to Complete mod kad čak nije ni banalne stvari uradio.Kad je već menjao texture za pojedina oružja, što im ne promeni i ikonicu, barem to nije komplikovano.Ako je već Pavel expert za teksturiranje, to je posao za 10 minuta, pošto ima već urađenih ikonica upavo za te modele sa tim texturama, samo treba da se jednostavno zamene.Čak nije ni komplikovano napreviti nove, ako je takav "teksturšćik" , što bi rekli rusi.Nemam mašinu koja bi možda mogla da mi pokaže prednosti Complete moda u odnosu na vanila igre.Meni sve bolje izgleda na vanili nego u Complete modu na DX9.No, ukusi su različiti.
 
F.U.K.U.S.H.I.M.A. N.U.K.L.E.A.R. P.O.W.E.R. P.L.A.N.T.,)
 
Poslednja izmena:
Ee, pitaju se ko će da uđe da izmeri nivo radijacije, Strlok bez razmišljanja. Misliš da je moguće da dobijemo japansku verziju S.T.A.L.K.E.R.A.? A što im je baksuzan naziv Hirošima, Fukušima..
 
Znas kako, sa distance od 25 godina katastrofa u Cernobilu se kroz S.T.A.L.K.E.R. serijal moze posmatrati sa dozom "zabave",... ovo u Japanu mi nije ni malo zanimljivo.
 
+1
Mada Stalker nije nimalo "zabavna" igra :), sigurno ne za siroke mase.
 
Stalker je samo za lonere u srcu i dusi.
 
... ovo u Japanu mi nije ni malo zanimljivo.
Čekaj da se zakuva malo. U Černobilju je puko 1 reaktor a tamo za sad 2 od 4, će da vidimo još za japansku verziju S.T.A.L.K.E.R.A. Mada ja mislim da će pući i treći ako već nije i da će tamo biti belaja gadnog, dobro ne baš ko u Černobilju jer su ovde reaktori ugašeni i hladni ali zato toksične i radioaktivne materije prestavljaju problem kao i mikro čestice. Sad će biti investitorima zanimljivo u Japanu, ima da se otvori 1001 agencija za bezbednost i konsolting, kao u Americi posle 11. septenbra.
 
Koga ujede zmija i gustera se plasi. Tako je oduvek.
Nego, kako vama sljaka ovaj complete ? Jeste li primetili neki krupan bug ?
 
Must have mod koji tweakuje AI skripte:

http://www.gsc-game.com/index.php?t...ame_type=xr3&thm_page=1&thm_id=4601&sec_id=19

Current Version: 1.052

Features:
NPCs properly exit danger mode on some instances where they would freeze or be stuck in danger mode endlessly in vanilla.

Sound is detected by NPCs due to increased ignore distance for enemy sounds.

NPCs will exit combat if enemy is hidden long enough. (Times based on community and rank. Editiable in xr_combat_ignore.)

Bullets flying past NPCs head cause danger for a short time.

NPC properly help wounded stalkers.

NPCs sprint to cover during an emission. Ignore combat until cover is reached. They will fight over cover!

And much more!

Optional: Tweaked Creature configs

Optional: NPCs level-to-level traveling *not fully tested* This means you will likely see Monolith, Duty, Zombies and Freedom in all the levels! Without extra spawns.

Bug Fixes:
release_body_manager.script: Idle after death decreased and body max count increased.
sim_squad_script.script: Fixes all ltx script that use the wrong value to change a squads relation.
game_relations.script: Fixes all ltx script that use the wrong value to change a squads relation.
bind_crow.script: Fixes excessive spawning
pri_a16_kovalski_start.ltx: Kovalski cutscene fix
labx8_burer: immunity fix
zat_b38_stalker_cop: Fixes bloodsucker lair quest (Switch Distance)
 
Veoma volim da igram S.T.A.L.K.E.R. serijal pa me zanima vredi li snimiti taj complete mod da obrnem clear sky ponovo?
 
Ima li šta novo o S.T.A.L.K.E.R.u ,0'?
Ono gde bi trebao da igraš u ulozi Streloka.
 
Jel probao neko MISERY mod? U pitanju je unapredjena verzija I Work Alone moda, koja na papiru obecava...

http://www.moddb.com/mods/stalker-misery
http://www.moddb.com/mods/stalker-misery/features/features48
http://www.moddb.com/mods/stalker-misery/downloads/patch-16


MISERY_mod_preview_1024x768px.jpg
 
Nisam, ali cim sa video tvoj post, odmah mi je sinulo. :)
 
Nazad
Vrh Dno